Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Free PowerPoint Template - Acoolsoft 2.0
Teraz możesz zrobić więcej za interesujący i profesjonalny presentatiosn za pomocą wygodnego i - programu Szablon Darmowe PowerPoint Acoolsoft.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Business Contact Manager for Outlook 2010 Beta 4.0.9315.32
Można zainstalować i odinstalować Business Contact Manager dla programu Outlook 2010 Beta programu łatwo przez następujące tezy czynności: można pobrać plik i zapisać go na dysku twardym, można zamknąć wszystkie uruchomione programy, można kliknąć.
 
69

Oprogramowanie typu Freeware
Able2Extract 8.0
"Abl2Extract to potężne narzędzie PDF Converter, który jest używany do konwersji danych PDF w formacie arkuszy kalkulacyjnych MS Excel, MS Word edycji dokumentów i innych.
 
68

Demo
WordRecovery 5.0.19634
Recovery for poprawek programu Word uszkodzone dokumenty Microsoft Word (. DOC). W programie Microsoft Word 2010 wsparcia, wielki nowy interfejs użytkownika oraz wiele usprawnień w silniku odzyskiwania, ostatni Odzysk dla programu Word jest
 
68

Demo
NetTime Client Server 1
Nettime Software jest jednym z światowych liderów w dziedzinie Public Computer Access Management Software.
 
68

Do darmowego wypróbowania
Weld Cost Calc XL 1.0.2
Ten arkusz kalkulacyjny jest zaprojektowany specjalnie dla menedżera wytwarzania sklepu, inżynier spawanie, oszacowane kosztów, lub tych, którzy ponoszą odpowiedzialność za utrzymanie opłacalne spawania.
 
68

Do darmowego wypróbowania
OpenOffice Calc Import Multiple Text Files Software 7.0
Importowanie jednego lub wielu plików tekstowych do pustego pliku Calc OO. Określ lokalnych plików tekstowych i albo wstawić je wszystkie w jednym arkuszu lub pojedynczych arkuszy na plik. Każda linia pliku tekstowego może być porąbane przez
 
68

Do darmowego wypróbowania
Hotel Program Vol 1
Program Hotel jest przystępne inteligentny program Rezerwacja Hotel, zaprojektowany do obsługi rezerwacji w ciągu sytuacjach bardzo zajęty, to Idealny do restauracji, hoteli i pensjonatów.
 
68

Demo
CHM To Single HTML Converter 1.0
Helptron HTML Help jest wyspecjalizowanym środowisku WYSIWYG do szybkiego i łatwego tworzenia systemów Microsoft HTML Help.
 
68

Do darmowego wypróbowania
RS232 Controller 1.0
Można użyć poręcznej aplikację RS232 Kontroler do przesyłania komend z komputera do urządzeń i od urządzenia do komputera, jak również. Jest za pomocą portu szeregowego do podłączenia urządzenia do komputera PC lub urządzeń. 
 
68

Oprogramowanie typu Freeware
Golden Receipt 1.1
Plakat do wszystkich typów drukarek. Edytowanie nazwy firm poprzez zwykły plik tekstowy. Jest to najprostszy rachunek / faktura programy w world.Simply wprowadzić klientów kwoty i nazwisko, adres oraz zakup i wydrukować paragon.
 
68

Oprogramowanie typu Freeware
PlanBee project management planning tool 2.0
Critical Path projektu Zarządzanie narzędziem planowania, tania alternatywa dla Microsoft Project.
 
67

Do darmowego wypróbowania
TimeCard Standard 3.7
TimeCard Standard Ślady czasu pracy i informacje o obecności i rekordy i oblicza regularne i godzin nadliczbowych przepracowanych godzin.
 
67

Do darmowego wypróbowania
TOAD for MySQL 7.0
Toad for MySQL jest darmowym narzędziem rozwoju, które zwiększa produktywność programistów i administratorów z systemem MySQL w systemie Windows.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
3f Software Planner 2006 1.01
Email Spider lub Email Extractor z Emailsmartz jest Email Finder budowania ukierunkowanych list biznesu do masowej reklamy e-mail.
 
67

Do darmowego wypróbowania
SMS Excel Plugin 3.5
Nasze oprogramowanie zajmuje mniej niż 2 minuty, aby pobrać i zainstalować na swoim komputerze.
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Dicom Unit Aware Calculator 4.0
Dicom oblicza, przetwarza i oblicza. Pierwszy w historii narzędzi obliczeniowych, która zajmuje się wymiarem wielkości fizycznych w wyrażenie matematyczne, DICOM ma odpowiedź na wypowiedzi takich jak:... 30 km / h +6 ft. / s 15,24 m / s.. do stóp /
 
67

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft Office SharePoint Server 2010 14.0.4536.1000
Microsoft SharePoint 2010 umożliwia organizacjom łączyć i dawać ludziom poprzez zintegrowany zestaw bogatych funkcji.
 
67

Do darmowego wypróbowania
Business Translator 9.21
Business Translator stanowi dokument i tłumaczenia webpages wśród 53 języków: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, holenderski, grecki, rosyjski, japoński, koreański, chiński uproszczony i tradycyjny chiński, węgierski,.
 
66

Do darmowego wypróbowania
PageFlip Shopping Flash 2.7
PageFlip Zakupy Flash oprogramowanie, bez ryzyka i łatwy w użyciu interfejs, jest najlepszym sposobem, aby przerzucić koszyk w formie książki w ciągu kilku kliknięć myszy .
 
66

Do darmowego wypróbowania