Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

EasyCustomer 3.6
Łatwe Klienci - program jest baza danych klientów. Program umożliwia przechowywanie, edycję i szukać informacji na temat swoich klientów, prowadzenia ewidencji kontaktów z nimi, planowanie kontaktów, wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail
 
47

Do darmowego wypróbowania
Human Calculator 2.80
Human - oznacza, że wyrażenia obliczania są zapisywane w postaci postrzeganej przez użytkownika.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Full Convert Professional MySQL Edition 5.8
Pełna Convert zapewnia mocny i komfortowy sposób na konwersję danych z wielu baz danych.
 
47

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms-EXPORT 5.50.ec.220
Wizualne formularzy elektronicznych (formularze elektroniczne) Filler (drukowanie, Zapisz zbyt) dla eksportu powiązanych dokumentów, w tym: faktury pro forma Faktura handlowa Opakowanie certyfikat listy pochodzenia (Generic) NAFTA Certyfikat arkusz.
 
47

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms-DMX Viewer 5.50.ec.220
- Zobacz, drukowanie, e-mail, FAX (sterowników), formularzy elektronicznych (visual formularzy elektronicznych) wypełniony, EZ-form-DD250, EZ-Forms-Export, EZ-form-MSDS Wypełniacze.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
WinPresenter 1.6
WinPresenter pozwala na importowanie plików Microsoft PowerPoint lub przechwycić najczęściej używanych Mistrzostwami formatów plików, takich jak Microsoft Word, Excel, Adobe Acrobat i BMP, JPG i GIF obrazu, jak również.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Smart Call Manager 5.23.15
Inteligentne Call Manager dla Symbian OS jest podstawowy pakiet do obsługi połączeń przychodzących i wychodzących, rekord i zarejestrować każdy i każda rozmowa, skonfigurować i używać automatycznej sekretarki, tworzyć i klasyfikują swoje krótkie.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
First File View 1.53
First View File , jest wiodącym przedsiębiorstwem-szeroki kąt, konwersji i wydrukować wniosek, zapewniając wbudowaną obsługę ponad 400 formatów, w tym dokumentów biurowych (Word, Excel, Powerpoint, Vision, Project, WordPerfect .
 
47

Do darmowego wypróbowania
WAP version of DVD Rental System (WAP DRS) 3.0
WAP DRS dodaje wartość do wypożyczalni DVD firmy, dając klientom dostęp do podstawowych funkcji usług z wygody swoich telefonów komórkowych (wyszukiwanie, zaloguj się, wynajem, zarządzanie kolejką).
 
47

Komercyjny
ServiceMY 1.06
Program dla centrów usług na naprawy sprzętu radiowego. I nie tylko. Pracuje jako pośrednictwem Internetu oraz lokalnie z bazy (mySQL). Dla lokalnej pracy, wystarczy ustanowić serwer na komputerze i programm zarejestrować się jako localhost serwera
 
47

Do darmowego wypróbowania
Fonts for FlashCard 1.0.0
Ponad 90 Fonts For kartami , w tym kilka trudnych do odnajdywania czcionek symboli. Zwiększenie Kartami doświadczenie dla użytkowników z tego zestawu czcionek. Musisz mieć zainstalowany i kartami pracy, i być w stanie poprawnie edytować plik
 
47

Komercyjny
Gestix Light 3.0
InvoicingIssuing dokumentów, faktur, dowodów dostawy, Notatki tranzytowe, Faktury, Sprzedaż Gotówka, Notatki Zwrotnym, potwierdzenie płatności i kredytowych i debetowych NotesThird kredytowych partii i not debetowych processingConversion dostawy i.
 
47

Demo
Lakshya Retail ERP 2.0
Opłacalność General / Barcode Based dostosowane do odzieży Software Store / Obuwie Shoppe / SuperMall / store departamentu / SuperBazar / Sari Showroom / Wszelkie Retail licznika / mobile Shoppe / FMCG / Hurtownie / Automobile (Retail ERP)
 
47

Demo
eZee Hotel Reservation Software Genx 2007
eZee FrontDesk Hotel Reservation Oprogramowanie GEnx jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średniej wielkości hoteli i kurortów.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Desk Doctor Low Resolution Win 1.02f
Lekaż daje nowy sposób zapobiegania i rehabilitacji RSI na biurku. Unikać chorób przewlekłych, takich jak zespół cieśni nadgarstka i ścięgien, które są obecnie epidemie pracy. Doctor biuro wykrywa i rehabilituje problemy nawet zanim je poczuć.
 
47

Demo
Word Perfect X3
Corel WordPerfect Office X3 - Standard Edition jest twój one-stop pakiet biurowy. Idealny dla dużych organizacji i rządów, jak również biznesowych i konsumenckich użytkowników z konieczności niezawodnego edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego,
 
47

Demo
Virtual Asset Label 1.02
Umieść wirtualny dotyczące prywatności lub notacji aktywów na ekranie komputera. Możesz pozwolić wszyscy pracownicy są świadomi, że komputer jest tylko dla celów służbowych i prywatnych informacji przechowywanych na komputerze, nie może być tak
 
47

Do darmowego wypróbowania
Ticket Meister 3.25
Intuicyjny, łatwy w obsłudze oprogramowanie do drukowania biletów i na perforowanym papierze.
 
47

Demo
A-PDF Excel to PDF 1.6
A-PDF Excel do formatu PDF jest szybki, niedrogi sposób na partii konwersji arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel do profesjonalnych dokumentów w popularnym formacie PDF.
 
47

Do darmowego wypróbowania
TradeSignal 1.0
TradeSignal pozwala na automatyczne otrzymywanie rekomendacji handlowych dla skutecznego funkcjonowania rynku Forex.
 
47

Do darmowego wypróbowania