Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Personality Pro 1.1
PersonalityPro jest wiodącym międzynarodowym dostawcą oprogramowania do testów osobowości, oceny osobowości i indywidualne sprawozdawcze stosowane w internetowych randek, testowania kompatybilności i samopoznania.
 
48

Do darmowego wypróbowania
TM-LiveHelp 1.0
Wydaje się, że to świetny pomysł, ale będziemy w stanie poradzić sobie z dochodzenia i będzie to coś zmienia Mal Watlington, współpracownikiem WebProNews ma kilka słów do powiedzenia i są warte przeczytania .
 
48

Do darmowego wypróbowania
MinITs 4.1
spotkanie oprogramowania minut ... Spotkania są ważnym narzędziem w skutecznym zarządzaniu każdej organizacji. Menedżerowie i pracownicy spędzają dużo czasu w spotkaniach, w niektórych przypadkach nawet o 90% ich tydzień pracy. Jednak wielu z nich są
 
48

Do darmowego wypróbowania
Pastime Server 1.1
Rozrywką zapewnia prosty i skuteczny wychwytywania grafik i zarządzania. Indywidualnych lub małych firm Użyj rozrywką za darmo! Zobacz opcje pobierania poniżej. Server Pastime jest self-hosted, internetowy system grafik. Można go zainstalować na
 
48

Do darmowego wypróbowania
TablePlanner 2.0
TablePlanner pomaga organizować uzgodnień pomieścić do 150 osób, czyli nawet do 2000 osób, na wirtualnych stołach.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Adizes Management Roles 3.0
Myśl za Adizes PAEI ram jest to, że żaden indywidualny menedżer może spełnić wszystkie wymagania korporacji.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Computer Aided Brainstorming 1.0
CAB jest oprogramowaniem, które pozwala uzyskać pomysły, lub BrainStorm w manner.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Foxo PPT to Image 2.4
FoxoSoft PPT do oprogramowania obrazu pomoże Państwu konwertera programu PowerPoint (ppt) plików JPEG, BMP. eazy i szybko! Lista funkcji: Wsparcie PPT do BMP JPEG, PNG, GIF TIFSupport partii converterEazy i szybki
 
48

Do darmowego wypróbowania
Money4Family Portable 4.2.0 Build 241
Marka zarządzania pieniędzmi łatwe. Przejmij kontrolę nad finansami osobistymi. Zacznij budżetowania z Money4Family za darmo. Money4Family oprogramowanie zarządza finansami osobistymi i swój budżet rodzinny. Darmowa wersja Money4Family przez ByteWork
 
48

Demo
123Go Lifetime License 2.5
KORZYŚCI: Nieograniczony transfer danych Wysyłanie i odbieranie dużych plików o dowolnej wielkości, do połowy 16000GB jednym pliku.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Cute Reminder Command Line Tool 1.1
Użyj narzędzia wiersza poleceń do wysyłania wiadomości na sieci lokalnej dla użytkowników Śliczne Enterprise Edition Przypomnienie.
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
iProcess Personal Edition 1.5
iProcess daje niedrogą alternatywę dla tworzenia map procesów, przepływu wykresy, schematy organizacyjne, rysunki techniczne oraz swój inny biznes diagramów i wizualizacji needsAre szukasz programu Solidna diagramów i wizualizacji, ale nie chcą.
 
48

Do darmowego wypróbowania
EasyEDI 5.0
Zapraszamy do EasyEDI . Tylko EasyEDI oferuje konkurować rozwiązanie EDI. Nowe i ulepszone Designer Map sprawia tłumaczenia danych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Exchange, Translate, Mapa, Plan, Integracja i zgłoszenie. Wszystko potrzebne w
 
48

Oprogramowanie typu Freeware
MyCafeCup Platinum 2.2289
Cyber cafe software - oprogramowanie Kafejka internetowa - Wi-Fi płatności HotSpot - od MyCafeCup jest oprogramowaniem do pracy Cafe CyberCafe, Internet, Game Center, Kawiarnia PC Gaming i wypożyczalnia.
 
47

Do darmowego wypróbowania
PlexGlobe 5.2
PlexGlobe to zestaw narzędzi wydajności, które obejmuje: - Świat zegar i kalendarz, takich jak chiński, japoński, hebrajski, islamu i buddystów.
 
47

Demo
Visual Asset Manager 2004
Czy wiesz, co masz Czy wiesz, gdzie to jest Czy wiesz, co to s kosztowało Wiemy, że każda firma ma własne podejście do zarządzania aktywami i opracowali Visual Asset Manager z architektury, które można łatwo dostosować do potrzeb Twojej firmy.
 
47

Demo
GenCb39 1.23
Oprogramowanie, które umożliwia drukowanie kodów 39 kodów kreskowych na etykietach stron. Funkcja importu, który pozwala na import danych z plików CSV. Wydrukuj z criterias. Angielski, francuski, niemiecki, Portugues, hiszpański, chorwacki
 
47

Do darmowego wypróbowania
AV4 Software for Avon Reps 5.12.1
AV4 Oprogramowanie dla Avon Reps - Utwory Klienci - Drukuje Zamówienia - Tworzy Raporty - Search Historia zamówień - Pomaga z Zamówieniem - Report Distribution Broszura - Etykiety klientów - Wsparcie e - Opis Uploads Zamówienie obejmuje: - Sklepy.
 
47

Do darmowego wypróbowania
fdf-Converter 9.2
FDF-Converter : konwersja FDF-plików do innych formatów danych bardzo łatwo FDF-Converter konwertuje FDF plik w formacie danych, innych aplikacji lub baz danych, takich jak Excel lub Access są w stanie procesu.
 
47

Komercyjny
InfoCompanies Romania 1.0
InfoCompanies Rumunia 1,0 - nieaktywny Rumuński Żółty oprogramowanie Strony zapewniają 100,000 dużych firm dane kontaktowe oraz codziennie aktualizowane możliwości rumuńskich biznesowych.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware