Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Barcode Label Workshop Standard Edition 6.0
Warsztat kodów kreskowych jest potężnym projektowania etykiet, kodów kreskowych oprogramowania drukarki.
 
49

Do darmowego wypróbowania
AnyCount 7.0 Professional - Corporate License (5 PCs) - Upgrade to Enterprise 7.0
AnyCount 7.0 Enterprise Edition: wyrazów, Znaków, i Linia Hrabia Software AnyCount 7.0 Enterprise Edition produkuje automatyczne liczbę słów, liczy się charakter, liczby wierszy i liczby stron dla wszystkich popularnych formatów plików. Obsługa BMP,
 
49

Do darmowego wypróbowania
AN627-IH Virtual Keyboard - XGA w/ Hide Icon 3.0
DescriptionAN627-xx Wirtualna klawiatura alfanumeryczna jest emulacja, które ma zastąpić fizycznej klawiatury, gdy konwencjonalne klawiatury nie ma zastosowania w zakładach pracy.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Time Tracker Scheduling Software 5.101
Od 1983 roku Asgard Systems zajmuje się produkcją oprogramowania do planowania pracownika.
 
49

Do darmowego wypróbowania
VueChat Enterprise Server, 5-User
VueChat to zestaw biznesowych rozwiązań, technik i technologii, które pozwalają ludziom do komunikacji i budowania nowoczesnych i efektywnych relacji z klientami i partnerami na całym świecie.
 
49

Do darmowego wypróbowania
All-Business-Letters For Windows
4500 + wysokiej jakości i skutecznego listów biznesowych, że niemal obejmuje wszystkich sytuacji biznesowych sobie wyobrazić.
 
49

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Import 2007 For InterBase/Firebird
EMS Data Import for InterBase / Firebird jest potężnym narzędziem do importowania danych szybko z MS Excel, MS Access, DBF, XML, TXT i plików CSV do InterBase / Firebird tabelach.
 
49

Do darmowego wypróbowania
VeryPDF Excel To PDF Converter
VeryPDF Excel To PDF Converter jest szybkie i proste oprogramowanie do tworzenia PDF, które konwertuje wszelkiego rodzaju druku systemu Windows dokument, w tym DOC, XLS, PPT, TXT i HTML nawet do powszechnie akceptowane PDF za pomocą kliknięcia.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Doc to PDF 3.0
Doc do PDF może partia przekształcić dowolny plik programu Word do formatu PDF o wysokiej jakości, który działa we wszystkich czytników PDF.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Office Word to PDF 3.0
Office Word do PDF może partia Zamień dowolny plik programu Word do formatu PDF o wysokiej jakości, który działa we wszystkich czytników PDF.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Awesome Graphics for PowerPoint 2.2
Niesamowite Tła PowerPoint są przeznaczone do uatrakcyjnienia prezentacji. Jeśli masz PowerPoint, to prawdopodobnie próbował szablony, które są dostarczane z programem PowerPoint. Standardowe szablony PowerPoint są OK, ale nie są one niesamowite.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Confidentiality Agreement 2.1
Celem tej formy Ochrona poufnych informacji pracodawcy i wynalazki oznajmił podczas dyskusji, negocjacji lub propozycje Chroni bezpieczeństwa prawa, biznesu i finansów firmy Może być stosowany dla pracodawców zatrudniających pracowników i.
 
49

Do darmowego wypróbowania
PZIZZ Energizer Module 2.0
Zestresowany Zmęczony Nie wystarczająco dużo energii, aby zobaczyć cię przez cały dzień Nie jesteś sam .
 
49

Do darmowego wypróbowania
BI Studio 4.0.0.1469
Studio BI jest potężnym i innowacyjne oprogramowanie business intelligence Analizy, raportowanie i danych dla Oracle, IBM DB2, Informix, Ingres, MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Firebird, SQLite, systemów baz danych.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Bid-n-Invoice General Invoice 1.5
Bid-n-Invoice General Invoice jest ogólnym-purpose program, który drukuje odręcznych Oszacowania i fakturach.
 
49

Komercyjny
CRM Customer Portal 3.0.2
Actua Software, firma specjalizująca się w zwinnego wytwarzania oprogramowania koncentruje się w potrzeby klientów, ogłosiła dziś wydanie klienta CRM Portal wersji 3.
 
49

Do darmowego wypróbowania
ExisPto 1.0
ExisPto jest plugin outlook, który bezpośrednio łączy się z bazą danych Peoplesoft za pomocą połączenia ODBC i synchronizuje klientów i dostawców, kontakty i ich rozmowy z foldery kontaktów programu Outlook.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Milk Collection System 1.0.0.1
Systemu odbioru mleka Ten program jest zaprojektowany w zakresie korzyści płynących z technologii do tego nie tak technologicznie dźwięku branży, która jest przede wszystkim prowadzone przez Collector mleka na obszarach wiejskich.
 
49

Demo
Office to Flash Flipping Book Pro 2.2
Biuro na Flash Rzut Book Pro to zaawansowane oprogramowanie opracowane tworząc naszą już ma produktu, urząd do migać książkę Rzut, ale z większą ilością funkcji i władzy.
 
49

Do darmowego wypróbowania
SwiftNet Client 1.0
SWIFTNet jest idealnym Cafe Cyber aplikacji monitorującej chcesz mieć zarządzanie kawiarni.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware