Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

DXF 2 PDF 1.0
Konwersja planów CAD i rysunków z formatu DXF do formatu PDF. Jest to przydatne, jeśli chcesz, aby upewnić się, że każdy może zobaczyć swoje plany CAD bez konieczności posiadania aplikacji CAD zainstalowany. Więc można opublikować rysunek CAD w
 
49

Demo
Easy View 1.0
Easy View jest doskonałym tanim rozwiązaniem dla dystrybucji i przeglądania Crystal Reports pliki (.
 
49

Demo
LBE Find & Replace for MS Outlook 3.1.1
 LBE Znajdź i zamień to przydatny program narzędziowy, który oszczędza masz dużo czasu, pozwalając, aby sprawdzić i wymienić w kontaktach programu Outlook, e-mail, terminy, notatki i zadania szybko.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Auto Schedule 6.0
Harmonogram Auto to potężny program planowania pracownika, który korzysta z nowoczesnych technologii baz danych i złożonych algorytmów, aby szybko dokonać tygodniową pracę pracowników i harmonogramy przerwy.
 
49

Do darmowego wypróbowania
EasyBarcodelabel 1.28
Projektowania i drukowania etykiet z tekstem, kodami kreskowymi, obrazy, linie, prostokąty.
 
49

Do darmowego wypróbowania
FurniCAD 1.2
Program przeznaczony jest do tworzenia i optymalizacji cięcia bilety materiałów arkusza.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Data Ferret 4.06
Dla tych firm, którzy korzystali z żółtych stron internetowych stron i spróbować skompilować informacje na swoich rynkach docelowych, Ferret danych jest odpowiedzią.
 
49

Demo
Rendez-vous 3.1
Zarządza terminów i informacji klienta w miejscu, gdzie jeden lub więcej specjalistów pracy.
 
49

Do darmowego wypróbowania
File Manager For PPC 1.0
IBE File Manager jest łatwy w użyciu program. Istnieje wiele przydatnych funkcji, na przykład pamięć ta nosi: Wyszukiwania Plik przeciągnij i upuść (Move / Copy (Ctrl +) / Shortcut (Alt +) / Context-menu (Shift +)) skompresować plik ZIP / Uncompres
 
49

Do darmowego wypróbowania
TimeTrack Professional 0.4.1
Timetrack jest najprostszym sposobem, aby śledzić swoje activties komputerowych i czas korzystania automatycznie.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
AMC Reporter 10.0
Witamy w Reporter AMC , potężny pomoc oprogramowania strony. Reporter AMC program działa, aby spełnić Państwa wszystkie wymagania potrzebne do umowy serwisowej. Ma najlepsze cechy, a także jest łatwy w użyciu. Reporter AMC czyni wszystko, bardzo
 
49

Do darmowego wypróbowania
Contacto CRM Light 4.2
Zarządzaj klientów, kontaktów i przedstawiciele handlowi. Miej klientów organizowane za pomocą tego rozwiązania CRM bazy danych. Śledź wydarzenia i sprzedaży. Porządkowanie zdjęć i szczegółowe informacje na temat klientów. Pochodzi z PDA (Palm OS)
 
49

Demo
!!!Parking Manager 1.0
Nowy i prosty program do zarządzania godzinę parkingu. Przyjemny i funkcjonalny interfejs. Zespoły zarządzania płatności z formułowania czasu trwania i kosztów godzinowych frakcji. Zarządzanie Wpisana wyjść Pojazdy, zarządzanie Ci gotówka, wstęp
 
49

Do darmowego wypróbowania
DEKSI CRM for Linux 4.5
DEKSI CRM dla Linuksa jest bogaty w funkcje multi-platform i skalowalne, na żądanie, z obsługą sieci rozwiązania CRM wraz z automatyzacji marketingu, siły sprzedaży i automatyzacji kontaktów, automatyki umowy, cytuję i zarządzanie faktury,.
 
49

Demo
Mission Expert 3.0
Nasza Wizje moduł warsztatów obejmuje animowany poradnik, który pokazuje dokładnie, jak prowadzić sesję wraz z naszego narzędzia Collector Vision, który automatyzuje tworzenie materiałów potrzebnych do spotkań.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Boachsoft LandLord 2008
Wynajmujący Boachsoft jest ostatecznym oprogramowania zarządzania nieruchomościami. To comeswith wszystkie cechy, które właściciel musi zarządzać jego / jej wynajmu nieruchomości pomyślnie. Posiada przyjazny interfejs użytkownika i jest dostarczany
 
49

Demo
PLUS 2D:Nesting Software 7.0
PLUS 2D - zagnieżdżanie oprogramowanie redukcji odpadów generowanych przez 2 wymiarowe procesów cięcia i generowania optymalnych układów do cięcia w układzie blachy, produkcji, szkło, budowa panelu, obróbki drewna.
 
49

Demo
ABA Spreadsheet Convert 1.2
Arkusz kalkulacyjny ABA Konwersja pozwala zapisać skoroszyty z katalogu do innego formats.
 
49

Do darmowego wypróbowania
DoliWamp 2.2
DoliWamp jest Dolibarr ERP / CRM autoinstaller dla użytkowników systemu Windows bez wiedzy technicznej do zainstalowania Dolibarr i wszystkie jego Założenia (Apache, MySQL, PHP) za pomocą jednego pliku exe automatycznie.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Driver Database 6.5
Bazy danych sterownika jest łatwe w użyciu oprogramowania bazy danych, zaprojektowane specjalnie dla branży transportu pasażerskiego.
 
49

Do darmowego wypróbowania