Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Eficium TeleFactura 5.96
Dynasoft TeleFactura jest ostateczne BSS OSS zbieżne głos telekomunikacja, transmisja danych, VoIP, billing i rozwiązanie serwera Radius dla operatorów telekomunikacyjnych, callshop sprzedawcy, operatora Biura Obsługi dystrybucją usług.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Online Store Kit 3.0 Pro 3.0
Intensywne badania, rozwój i badania doprowadziły nas do tego, co nazywamy Sklep Kit 3.
 
50

Komercyjny
Merge Cells Wizard 3.0.8
Użyj scalić komórki Wizard za każdym razem, należy umieścić wartości z kilku komórek Excel do jednej komórki, połączyć wiersz po wierszu, kolumny przez kolumnę.
 
50

Do darmowego wypróbowania
MASH 7.4
Przynieś pulpicie do życia z Microsoft Agent charakter animowany mówi w 11 językach.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Excel Server 2004 Standard Edition 8.3
Excel Server integruje się MS Excel i MS SQL Server w sieci platforma informacyjna Przedsiębiorczości, na której procesy biznesowe mogą być realizowane i wdrażane łatwo w biznesem i DIY sposób.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Contacts4lifeSync 1.0
Contacts4lifeSync to nowy produkt z Contacts4life. To integruje się z Outlook lub Oultlook Express, co pozwala aktywnie aktualizować kontakty i synchronizować się aktualne dane z własnego wolnego książki internetowych adresów. Pobieranie jest
 
50

Oprogramowanie typu Freeware
DBF to SQL 3.00
DBF do SQL program pozwala na konwersję plików dbf do skryptu SQL. Możesz zastosować ten skrypt na dowolnym serwerze SQL, dzięki czemu można łatwo przenieść swoje dane do nowego systemu. Istnieje kilka różnych serwerów SQL, ale ten program pozwala
 
50

Do darmowego wypróbowania
invoiceit!Lite - invoicing software 3.4.02
Out teraz - invoiceit Lite dla systemu Windows Vista, najnowszy oprogramowanie do fakturowania - bardzo łatwy w użyciu i tylko 49,95 dolarów invoiceit Lite to najnowsza wersja oprogramowania fakturowania - i to jest bardzo łatwe w użyciu.
 
50

Do darmowego wypróbowania
DialDictate Phone Dictation System 4.27
DialDictate jest połączenie w serwerze dyktando dla nagrywania i wysyłania dyktando od systemu telefonicznego.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Banker 9.0
Bankier , jak nazwa wskazuje, jest to program bankowy do użytku osobistego, to jest bardzo zaliczki i wydajne oprogramowanie, które prowadzi inny zapis banku jak jego imię i nazwisko, adres, A / C, nie, A / C Nazwa, innym transakcji lokacyjnych,.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Check&Drive 2.58
Check & Drive 2.58 to zaawansowany i łatwy w użyciu program, który został zaprojektowany specjalnie, aby dać profesjonalny sposób śledzenia kosztów samochodu i funkcje management.Major floty: Rozbudowane możliwości zdarzeń planowania i
 
50

Do darmowego wypróbowania
ResiGo hotel software 6.2
ResiGo hotelu darmowy to nowoczesna aplikacja Windows z jasnego formułowania masek wprowadzania.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Code39Azalea 1.0
Code39Azalea jest bezpłatna Code 39 demo czcionki TrueType. Tworzy numeryczny-tylko symbole kodów kreskowych. Dlatego każdy łańcuch tworzenia musi zawierać cyfry 0-9. Gwiazdka (*) stosuje się jako początek i listwa oporowa. Na przykład, * 123 *.
 
50

Demo
User Tracker 2.0
Użytkownik Tracker jest śledzenie czasu i narzędzie do monitorowania. Pomaga użytkowników indywidualnych do analizy, planowania i organizowania wykorzystanie ich komputera. Menedżerowie firmy lub systemu administratorzy mogą śledzić Internetu przez
 
50

Do darmowego wypróbowania
StockWrap Express Charts 1.50
StockWrap Charts Express jest free i program do analizy z 100 + wskaźników, narzędzi i 50.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Concrete Mix Designer 1.0
Civil narzędzie Inżynieria która oblicza stosunek wody, cementu, kruszywa grubego i drobnego kruszywa do projektowania mieszanek betonowych (zgodnie z metodą ACI).
 
50

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager 2007 for DB2 1.0
EMS SQL Manager for DB2 jest wysoce wydajne narzędzie do bazy danych serwera administracyjnego DB2 i rozwoju.
 
50

Demo
Report Viewer for Crystal Reports 1.0
Potężny Crystal Reports Viewer, że pozwala na przeglądanie wielu raportów jednocześnie z kartami zgłoszenia, raport odświeżania z aktualnych danych, ładowania danych zapisanych, zapisać na dysku w formacie PDF, Excel, Word i dokument HTML i e-mail w.
 
50

Do darmowego wypróbowania
Easy Rent Pro 1.3
Easy Rent Pro jest najbardziej kompletny na zarządzaniu firmą wynajmu samochodów.
 
50

Demo
Some PDF to Txt Converter 1.3
Niektóre PDF do TXT Converter jest pdf do txt, pdf do tekstu konwersji narzędzia. Nie musisz Adobe Acrobat lub Adobe Reader do konwersji pdf do txt.Easily przekonwertować pdf do txt, pdf do tekstu z Some PDF do TXT Converter !
 
50

Do darmowego wypróbowania