Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

AnyCount 7.0 Professional - Corporate License (6 PCs) - Upgrade to Enterprise 7.0
AnyCount 7.0 Enterprise Edition: wyrazów, Znaków, i Linia Hrabia Software AnyCount 7.0 Enterprise Edition produkuje automatyczne liczbę słów, liczy się charakter, liczby wierszy i liczby stron dla wszystkich popularnych formatów plików. Obsługa BMP,
 
52

Do darmowego wypróbowania
ViCalc Einzelplatzlizenz 3.3
ViCalc-Software jest kalkulator z nagrywania output.In dodatek ViCalc-Software ma odczyt i y-wejściowy wyświetlacza aby uzyskać lepszy widok na calculation.It systemem s można edytować z formatowaniem, do wydruku i skopiować Wyjście nagrywania w
 
52

Do darmowego wypróbowania
Zeitkontrolle 2.5
Einfache und schnelle Erfassung von Arbeitszeit oder Arbeitsaufwand w Normaler-und w Industriezeit automatischer mit Umrechnung.Die Auswertung kann selektiert Datum nach, Projekt-, Personen-und T Tigkeitscode oder Tekst erfolgen und ist zoombar.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Docx To Doc Converter
Docx na Doc Converter jest All-in-One Word narzędzie Converter, który pozwala konwertować Worda lub Word 2010/2007 formatów plików do programu Microsoft Word 2010, Word 2007 (*.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Ideal Organizer Music Organizer Program 3.10
Organizator Music - jeden z Windows dla rozwiązań najlepszy organizator muzyki. Taki wspaniały organizator muzyki PC wszystkim muzyka będzie asily posortowane. Organizator muzyki można używać wysokiej klasy automatyczne oprogramowanie organizator
 
52

Do darmowego wypróbowania
Page Flipping PPT 1.0
Page Rzut PowerPoint jest łatwe i szybkie zastosowanie do partii konwersji zwykłych Microsoft PowerPoint do ogłuszania stron Rzut książeczek z lampą błyskową i dźwięku.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Word DocX to PDF 3.0
Słowo DOCX do PDF może partia Zamień dowolny plik programu Word do formatu PDF o wysokiej jakości, który działa we wszystkich czytników PDF.
 
52

Do darmowego wypróbowania
CraigsList Auto Ad Poster 3.67
Kluczowe funkcje poręcznym Craigslist Auto Ad Plakat są następujące: t można użyć do łatwego zarządzania i śledzenia grupę reklam, obsługuje edycję oraz zapis i usuwanie, to ma wbudowane wtyczki do Gumtree.
 
52

Demo
EGPH 1.0
Programisty help . Możesz zarządzać swoimi wskazówek programowych i fragmenty, z poszerzonych możliwości wyszukiwania. Plik zarządza trzy pola: Opisy kategorie programowania wewnątrz kategorii pól Memo zawierających dowolny tekst i / lub fragmenty
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Health and Safety Manager Lite Edition 2008.1
Menedżer Zdrowia i Bezpieczeństwa (HSM) 2008 jest podstawowym zdrowie i bezpieczeństwo oparte na aplikacji bezpieczeństwa i zdrowia Kierownictwo '5 kroków do oceny ryzyka i aplikację BS8800.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
NSECharts 1.0
 Kluczowe funkcje NSECharts są następujące: to obsługuje system neutralny rynku, posiada nieograniczoną liczbę podczas tworzenia przeciągnij i upuść i wskaźnik i symbol interwału powiązanie są również obsługiwane, zawiera wykresy optymalizacji, jak.
 
52

Do darmowego wypróbowania
WhatsBEST! 9.0
What'sBest! to dodatek do programu Excel, który pozwala na budowanie dużych modeli optymalizacyjnych hobby w wolnym układzie formularza w arkuszu kalkulacyjnym. What'sBest! łączy sprawdzoną moc optymalizacji liniowej, nieliniowej z programem
 
52

Do darmowego wypróbowania
FREE 5005 Background Images and Sounds 8.0
 Możesz zrobić własną stronę internetową, a także e-mail, intranet i / lub systemu Extranet bardzo atrakcyjne za pomocą poręcznych i wolna 5005 tła obrazów i dźwięków.
 
52

Demo
Mediacore CRM 2.4.0
Dostępie, Jakość, prostota w efektywny rozwiązania CRM przeznaczone dla małych i średnich firm CRM Mediacore pomogą małe i średnie firmy do organizowania informacji i poprawy komunikacji między działów: sprzedaży, marketingu, obsługi, administracji.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Visual Horse Software: Horse Manager 2.4
Koń Management Software optyczny przeznaczony jest dla właścicieli koni, hodowców i urządzeń pokładowych konnych.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Dynamic Promotion Suite 3.0.33
Dynamic Suite Promocja - Complete Marketing internetowy i rozwiązania serwisów WWW promocja.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Office Control 2009 1.0
Control Office 2009 jest profesjonalnym narzędziem i wysokiej wydajności zorientowanych do zarządzania i kontroli zadań w pracy.
 
52

Demo
ProPointer 1.0
Ten alternatywny wskaźnik laserowy jest łatwy w obsłudze narzędzie, które pomoże Ci mają atrakcyjne i ciekawe prezentacje. ProPointer jest prosty wskaźnik laserowy oprogramowanie wymiana.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Quote 1.02
 Cytat to mały program, który wyświetli jeden przypadkowy Quote na ekranie można wywołać bez argumentów.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Silicon Fodder 1.1
Przeglądarka oparta na poziomie przedsiębiorstwa wspólne roztwór roboczy w tym wiadomości e-mail dla przedsiębiorstw i CRM, przeszukiwać zarządzania dokumentami, dzienniki, wiadomości, udostępnionych projektów, książki telefoniczne, notesy i inne.
 
52

Demo