Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Blitz TAPI SMDR 1.78
Blitz TAPI SMDR - Aplikacja CTI 3-d strona przeznaczona do tworzenia i pisania wiadomości SMDR w bazie danych na interfejs TAPI do centrali Panasonic KX-TD.
 
53

Do darmowego wypróbowania
AARSOL SMS Server 4.2.4
* Informowanie klientów o wprowadzanie nowych produktów, promocje i produktowe Wiadomości i zagrożenia alarmy.
 
53

Do darmowego wypróbowania
jpg to pdf pro 5.0
JPG to PDF Converter Pro to narzędzie Windows, które szybko przekonwertować wiele plików jpg w jeden dokument PDF.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Optician Information Management (O.I.M.) Standard 1.0
O.I.M. to Microsoft Biuro dodatek, który pozwala profesjonalistom w dziedzinie optyki do organizowania, planowania i analizowania informacji o pacjencie w środowisku Windows są już przyzwyczajeni. O.I.M. przekształca MS Outlook do kompletnego
 
53

Do darmowego wypróbowania
PPT To SWF Scout 1.12c
Łatwy konwersji prezentacji PowerPoint (PPT) do prezentacji filmu Flash (SWF) z nawigacji, konfigurowalny logo firmy, możliwość ustawienia niestandardowe preloader z obrazu, dodać ścieżkę dźwiękową, i wiele więcej!
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
SmartBreak 1.5
SmartBreak to rewolucyjny program, ergonomia, że przypomina robienie przerw podczas pracy na komputerze na długie godziny.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Barcode Scanner 1.0
Barcode Scanner jest małe i darmowe oprogramowanie pozwalające odczytać kodów kreskowych z obrazów.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Nowatrade 1.16
Jeśli szukasz usługi online, która pozwoli Ci szybko i skutecznie znaleźć potencjalnych klientów i partnerów handlowych, warto przyjrzeć się bliżej Nowatrade - świetny produkt dla kierowników działów logistycznych i hurtowniach.
 
53

Demo
A-PDF PPT to PDF 3.11
A-PDF PowerPoint do formatu PDF jest szybki, niedrogi sposób na konwertowanie prezentacji programu Microsoft PowerPoint do profesjonalnych dokumentów w popularnym formacie PDF.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Germany Postal Codes Database 1.1
Szczegółowa baza miastach Niemiec, kodów pocztowych, kod kraju, szerokości, długości, admin nazwie w jednym pakiecie.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Kaldeera Workflow 2009 2.0
Kaldeera Workflow 2009 pozwala organizacjom na tworzenie złożonych procesów workflow szybko i łatwo za pomocą interfejsu przeglądarki internetowej.
 
53

Demo
Guaranteed Word Decrypter 1.7
Gwarantowana Decrypter Słowo 1.7 oferuje użytkownikom wydajne i łatwe w użyciu narzędzie do odszyfrowywania Word 97/2000 (XP/2003 w trybie szyfrowania domyślne) plików. Każdy plik, szyfrowane dowolnym hasłem (bez względu na to, jak długo hasło to,
 
53

Do darmowego wypróbowania
QI Macros SPC Software for Excel 2009.7
QI Makra SPC Oprogramowanie dla programu Excel 2.009,7 jest uważany jako profesjonalny i użyteczny zestaw dodatków, które działają w dogodnym środowisku programu Microsoft Excel. Raz zainstalowany, QI menu Makra pokazuje się na toolbar.The Excel
 
53

Do darmowego wypróbowania
Avery Wizard for Microsoft Word 2000 2.11
Avery Wizard dla Microsoft Word 2000 2,11 zapewnia użytkownikom profesjonalnych plug-in do programu Microsoft Word 2000 i udostępnia szablony dla setek produktów Avery laser i atramentowych.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Speereo Voice Translator (16 languages for UIQ 2.1) 4.0
Komunikowanie się w języku obcym Nic nie jest proste! Z Speereo Tłumacz Voice zapomnisz o bariery językowe i geograficzne! To jest dokładnie to, co Voice Translator Speereo może zrobić dla Ciebie! Po sprawdzeniu prawidłowego frazę w jednym z
 
53

Do darmowego wypróbowania
SafeKuvert (1 license)
SafeKuvert to program komputerowy, który zapewnia użytkownikowi możliwość szyfrowania, cyfrowego podpisywania, kompresować i / lub bezpieczne usuwanie plików z dysku twardego.
 
53

Do darmowego wypróbowania
PractiCount and Invoice (Business Edition) 3.1
Ten potężny i łatwy w użyciu program, liczba słów pozwala policzyć: słów, znaków ze spacjami, znaków bez spacji, linii (konfigurowalny char numer lub brutto linie), strony (konfigurowalny char, słowo, liczba wierszy) w MS Word, MS Excel , MS.
 
53

Do darmowego wypróbowania
MS Outlook PST Fixer 3.0
MS Outlook PST Fixer jest samodzielnym programie MS Outlook Recovery do odzyskiwania poczty elektronicznej Outlook, kontaktów programu Outlook, kalendarza programu Outlook, czasopism z uszkodzony plik danych MS Outlook (PST).
 
53

Do darmowego wypróbowania
Mobile Master Standard + SMS Servant 7
Mobile Master to program Windows, za pomocą telefonu komórkowego lub iPoda, Synchronizacja danych z adresu / kalendarz programu lub po prostu edytować dane łatwo z komputera skopiować pliki, wysyłać SMS, .
 
53

Do darmowego wypróbowania
Key-Organizer 2012
Głównym organizatorem jest oprogramowanie przeznaczone dla wydajne i bezpieczne zarządzanie wszystkich kluczy biznesowych.
 
53

Do darmowego wypróbowania