Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

IGSuite Integrated Groupware Suite 3.2.4
IGSuite jest opensource internetową apartament dostosowany do firm, które chcą ukierunkować swoją organizację do dzielenia komunikacji, zasobów i działalności oraz pełnego zarządzania dokumentami.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
4Sales CRM 2.85
4Sales CRM jest przeznaczony dla małych i średniej wielkości i mają tysiące użytkowników detalicznych, komunikacji, IT, usługi dla biznesu, motoryzacji, finansów, podróży i innych gałęzi przemysłu.
 
4

Demo
Bravo Reader 2.1.2
Bravo Reader jest bezpieczne i bezpieczny sposób na zainstalowanie oprogramowania Series i nie może zastąpić zabezpieczenia iSeries w jakikolwiek sposób.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
AureoLaser SP Commercial Edition 1.0
AureoLaser jest wirtualny i interaktywny wskaźnik laserowy o klasie i prezentacje multimedialne w ogóle.
 
4

Do darmowego wypróbowania
RealTools 2.6.2
Najnowsze wiadomości: RealTools 2.6.2 wydany! Dotowane rent i funkcjonalność opcji leasingu zostały udoskonalone, kreatory, które zostały dodane, więcej alerty (wypłata ubezpieczenia z powodu wypłata HOA powodu, hipoteka weryfikacja escrow) oraz
 
4

Do darmowego wypróbowania
Active Request Engine 3.3.2
Pakiety z narzędzi CRM i świeżego wyglądu, nowa Active Silnik Zapytanie Wersja 3.1.1 ma ośrodkom na nowy poziom w dziedzinie zarządzania. SĄ Helpdesk narzędzia CRM pozwalają użytkownikom na zarządzanie wszystkimi aspektami pozyskiwania klientów,
 
4

Do darmowego wypróbowania
Air Freight Management 1.0
Zarządzanie Fracht lotniczy jest Software Spedycja, że opracowany dla małych spedytora, używane do zapisu i wymiany informacji wśród pracowników.
 
4

Do darmowego wypróbowania
CoreCRM 4.0.7
CRM uczynił swoją obecność od dłuższego czasu, ale okazało wykładniczy rożny w ostatnich czasach.
 
4

Do darmowego wypróbowania
PicShell 1.95
Włączenie zdjęcia w jedno hasło Viewer chronionego obrazu, pokaz slajdów lub wygaszacza ekranu.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Web Flash Catcher 1.0.9 build 163
 Podczas korzystania z internetu czasami trzeba skopiować / zapisać elementy flash, w tym filmy, gry, pliki i wiele innych plików flash podobne do systemu, ale nie możesz.
 
4

Do darmowego wypróbowania
WorkTimer 2.04
Bo życie jest krótkie i czas jest ograniczony, klienci powinni przynajmniej zapłacić za to, co robisz.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
Oxalis 1.36
Oxalis to moduł wizualizacji pracy jako klient OPC HDA, co oznacza, że wszystkie grafiki zawierające dane posiadane przez HDA (Historical Data Access), serwer OPC (OLE for Process Control) mogą być wyświetlane.
 
4

Do darmowego wypróbowania
EZAttendant 1.00
EZAttendant jest automatyczną aplikacja, która zapewnia profesjonalną Automatyczny operator OperaTor głosowe dla Twojej firmy lub organizacji.
 
4

Komercyjny
Art Organizer 1.0
Zdobycie inwentaryzacji dostaw zorganizowane. Nie kopać przez pola, aby dowiedzieć się, co trzeba jeszcze raz. Nagraj zakup i wykorzystanie komponentów i dostaw związanych z tworzeniem grafiki w dowolnym medium. Niskie ostrzeżenia zapasów.
 
3

Do darmowego wypróbowania
Extract Email Data From Outlook Software 7.0
Rozpakuj wszystkie linie z programu Outlook wiadomości skrzynki odbiorczej. Wyciąg wiersze zawierające określony tekst. Wyciąg wiersze, które nie zawierają podany tekst. Import tekstu pomiędzy określonymi początkowy i końcowy znak (ów) wielokrotnie
 
3

Do darmowego wypróbowania
Simply Estimating 1.03
Tworzenie szybkie i dokładne raporty Materiał estimates.Print, wnioski. Stwórz własne źródła danych od podstaw lub zmodyfikować jeden próbki kodu źródłowego dołączonego modułu Szacowanie. Nigdy więcej przedstawia szacunkową gdzie zapomnij podać ilość
 
3

Demo
ABCalculator 1.0
ABCCalculator - zaproponował całkowicie oryginalny i wygodny sposób obliczeń matematycznych.
 
3

Do darmowego wypróbowania
PDFrame 2.7.4
PDFrame 2.7.4 przyszedł jako wygodne i kompleksowe ramy opartej na języku Java z możliwością szybkiego i łatwego wdrażania aplikacji biznesowych i baz danych. PDFrame biegnie z up-to-date standardowego oprogramowania i SDK, takich jak Java,
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
Small Booking System 2.13
Małe System rezerwacji 2.13 jest prosty w obsłudze, a jednocześnie zaawansowany program, rezerwacja zakwaterowania, który jest specjalnie dostosowany do wakacyjnego / wakacje providers.It nadaje się dla tych, którzy zajmują prepaid zakwaterowanie w
 
3

Do darmowego wypróbowania
Swift POS 2.0
Swift POS to ekonomiczny Point of Sale rozwiązanie programowe przeznaczone dla bardzo małych przedsiębiorstw działających na budżet.
 
3

Do darmowego wypróbowania