Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Split Long Line Into Multiple Lines Software 7.0
Podział jeden długi wiersz na mniejsze linie przez treści znaku, takie jak przecinek, przestrzeni, przestrzeni przecinkiem czy cokolwiek innego.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Visharad Process Mentor 1.9
VPM ułatwia generowanie dokumentacji procesu biznesowego lub produktu lub oprogramowania.
 
4

Demo
EzeFin 1.468
Założona w 2002 roku, Software Firma Emak jest firmą programistyczną specjalizującą się w rozwiązaniach rachunkowości dla firm w Indiach.
 
4

Do darmowego wypróbowania
HIPAA Employee Training Program 1.1.1
Pracownik HIPAA Training Program 1.1.1 to profesjonalne narzędzie, które pomaga szkolić pracowników szybko i skutecznie na zasadzie HIPAA prywatności. W ciągu kilku minut instalacji oprogramowania będzie można w konfiguracji, pociąg, i sprawdzić
 
4

Do darmowego wypróbowania
Mipsis Production Control 2.0
 Można użyć oprogramowania Mipsis Kontroli Produkcji po etapie planowania produkcji, ponieważ można używać jej zebrane dane w sprawozdaniach kosztów i wydajności.
 
4

Komercyjny
Sales Planner 2.0
Planium Planner Sales to profesjonalny i elastyczny program, który został zaprojektowany przez ekspertów w celu wsparcia sprzedaży i marketingu w celu przygotowania planów sprzedaży wysokiej jakości i budżetu.
 
4

Do darmowego wypróbowania
EBP Gestión de clientes 2008 2008
Anticpese las necesidades de sus clientes Anticpese las necesidades de sus clientes Gestione con un clic las Oportunidades de venta Porównaj ingresos los estimados con Las Ventas realizadas gatunek envos masivos de e-mail, cartas, .
 
4

Do darmowego wypróbowania
ChatterBlocker for Windows 1.1.0
Wprowadzenie ChatterBlocker, oprogramowanie PC, który wykorzystuje technologię dźwięku cyfrowego do neutralizacji dźwięk mowy i innych rozpraszających, dzięki czemu można skoncentrować się w każdym środowisku.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Auction Studio Starter Paket 400 (PrePaid Guthaben über 400 Transakti 2006
Studio Prepaid Aukcje Starter-Kit zawiera 100 transakcji.
 
4

Do darmowego wypróbowania
ASAP - Analyse et Suivi des Actions Préventives 1.2.3
ASAP jest szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie, które pomogą Ci zarządzać niepożądanych zdarzeń.
 
4

Do darmowego wypróbowania
AnyMini L: Line Count Software - Personal License 5.0
AnyMini L jest automatyczne oprogramowanie Liczba linii. Jest to program, Ilość linii dla wszystkich popularnych formatów plików, które obsługuje. DOC,. RTF,. XLS,. PPT. PPS. HTM,. CSV,. PDF,. TXT,. XML,. MIF,. WPD,. ZIP i jest zasilany przez
 
4

Do darmowego wypróbowania
AnyCount - Corporate License (6 PCs) - Upgrade to Version 7.0 Enterprise 7.0
AnyCount 7.0 Enterprise Edition: wyrazów, Znaków, i Linia Hrabia Software AnyCount 7.0 Enterprise Edition produkuje automatyczne liczbę słów, liczy się charakter, liczby wierszy i liczby stron dla wszystkich popularnych formatów plików. Obsługa BMP,
 
4

Do darmowego wypróbowania
Whistler’s List 1.050526
Lista Whistler jest darmowym programem, który prezentuje zrobić funkcje lista KronoLog pogwizdując krowie nagradzany menedżer informacji do ery informacji.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
Word Print Buttons Advanced V3.x
Przyciski Drukuj Add-In for MS-WordThe Plugin tworzy do 24 drukowania przyciski w MS-Word toolbar.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Customer Relationship Management v1.0
# Historia Relacje trackingRelation śledzenie historii umożliwia śledzenie historii wszystkich klientów i classifiedthem jak prowadzi sprawnych lub nie wykonalne.
 
4

Demo
Fill&Sign 3.1.0.12
Dokonaj podpisać każdy dokument z podpisem cyfrowym wszechświecie projektu Fill & Zapisz działa jak drukarki, co pozwala podpisać żadnego dokumentu na komputerze przenośnym.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Calendar Creator (The Best!) 2.0
Sprawdź najlepsze oprogramowanie Creator Kalendarz tam! Ten twórca kalendarza sprawia, że kalendarz z wakacji dla wielu krajów dla każdego roku lub miesięcy, z możliwością druku i zaawansowane funkcje dostosowywania. Ten program został wyposażony w
 
4

Do darmowego wypróbowania
PageFlip Free PDF to Powerpoint 2.7
100% Darmowe PageFlip PDF do programu PowerPoint, pozwala szybko przekonwertować wiele plików PDF w łatwy do przeglądania wersji programu PowerPoint.
 
4

Oprogramowanie typu Freeware
ChannelCRM 6.9.10
ChannelCRM jest proste, ale bardzo skuteczne rozwiązanie CRM, które pozwolą zwiększyć Ci zdolności konkurencyjnej.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Iberical Vett 6.0.0
Pracuj autonomię. Tylko oprogramowanie na rynku, która pozwoli Ci zrealizować zadania z dowolnego miejsca, nawet z internetu. Idealna do wizyt domowych. Działa także w sieci oraz w komunikacji lokalnej i zdalnej. Zarządzanie konsultacji, która
 
4

Oprogramowanie typu Freeware