Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

MyMaillist Deluxe 8.01
Ten wielokrotnie nagradzany i zarządzanie listą Email softare bezpośredni Poczta oszczędza ponad 50% masowych wysyłki poczty poprzez maksymalizację na pocztowych zniżki, nawet do wysyłki tak małe jak 200 sztuk.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Optigold ISP 3.3.8
Jest bardzo mało, że Optigold ISP Billing Software nie robi, a to jest bardzo trudne do przekazania, że w słowach, cytat z jednego z naszych użytkowników robi to dobrze.
 
5

Do darmowego wypróbowania
SFXmaker 1.2.1 Final
SFXmaker jest narzędziem służącym do tworzenia switchless instalatorów lub cichego instalatora.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
Sobolsoft MS SQL Server Editor Software 7.0
Przeniesienie tabel z jednego serwera MS SQL Server do innego. Podaj dane logowania do obu baz danych.
 
5

Do darmowego wypróbowania
The Amortizer 6.2
Oprogramowanie Amortyzacja które zapewni Państwu niedrogi, sposobu obliczania miesięcznych płatności, tworzenie tabel amortyzacyjnych, porównanie kredytów, netto arkusze i inne szybkie i łatwe .
 
5

Do darmowego wypróbowania
Find Orphaned Web Files Software 7.0
Szukaj lokalnych plików internetowych (HTML, PHP i ASP) dla nieużywanych (odłączone) plików multimedialnych (zdjęcia, filmy, etc.) Jest cechą wysłać nieużywane pliki do kosza.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Get Birth Records 1
Nie płać za wyniki aktach urodzenia, aż to zobaczyć. Poznaj najlepsze zasoby aktach urodzenia w sieci. Znajdź żadnych informacji urodzeń, czego potrzebujesz.
 
5

Do darmowego wypróbowania
InstantInvoice 2007 3.4.8
Oprogramowanie do fakturowania, fakturowanie i notowanie dla małych przedsiębiorstw. Śledź płatności od klientów i zaległe faktury. Bardzo szybka instalacja i łatwy w użyciu. Ustaw się kreatora, aby otrzymać pierwszą fakturę w minimalnym czasie.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Powerpoint Join 0.2
Korzystanie z listy prezentacji w pliku tekstowym, użyj Powerpoint Join , aby automatycznie połączyć prezentacje. Pomaga utrzymać Biblioteka wykresów PowerPoint bez powielania wysiłków, gdy akcje prezentacje treści.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
TAXOMO 1.0
Narzędzie do wyszukiwania danych dla sekwencji (np. trajektorie na mapie, odwiedzanych stron internetowych, itp.), które tworzy zwięzły opis sekwencji, podanych taksonomia (np. regiony i podregiony w mapie, kategorie i podkategorie stron, itp.).
 
5

Demo
Check-In Check-Out 11-B
Nasz Check-In Check-Out IN / OUT deska jest łatwiejszy sposób, aby śledzić biura, terenowych, sprzedaż, serwis.
 
5

Do darmowego wypróbowania
WhizAnalysis 1.281
Zapewnia dokładną analizę sprzedaży i statystyki dla całego sektora rynku eBay. Punkty potencjalnych przedmiotów, które mogą zarabiać na podstawie statystyk najbardziej dokładne. Oferty sprzedawców indywidualną wydajność i raportu cenowego na każdej
 
5

Do darmowego wypróbowania
bxModeller alpha 2.0
Jest open source internetowe narzędzie aplikacja, zaprojektowane i stworzone przez Inżynierii Ingegneria Informatica Spa we współpracy z EBM-ISUFI Uniwersytetu Salento, wsparcie użytkowników biznesowych w modelowaniu procesów biznesowych.
 
5

Oprogramowanie typu Freeware
MrBills 2.1.09
Łatwe skanowanie, klasyfikowania i przechowywać rachunki, wyciągi, faktury, rachunki i inne dokumenty cyfrowo na komputerze z systemem Windows 98, ME, NT, 2000 lub XP PC przy użyciu interfejsu TWAIN lub WIA zgodny skanera.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Labels 1.0
Prosty program do tworzenia etykiet na 8,9 x 2,4 lub 8,9 x 3,7 cm. CECHY: tworzenie kolekcji Etykiety i sprawdzić łatwo etykieta zmodyfikować lub wydrukować liczbę ilości Etykiety i można wybór formatu (8,9 x 2,4 lub 8,9 x 3,7 cm) do druku.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Huelix ScreenPlay 2.0
ScreenPlay Huelix Screen Recorder sport wyjątkowo prosty interfejs, ale pakiety potężny nagrywania ekranu i możliwości transmisji.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Dowsing 1.0
To jest dla każdego, kto ma radiestezja . Teraz można łatwo śledzić każdego radiestezja doświadczenia. Można wiedzieć, w glancewhat klienta można dowsed na to, co starasz się znaleźć, pieniądze z powodu bardziej. Plus zachować dokładny adres i
 
4

Do darmowego wypróbowania
Right Hand Gold
Zapraszamy do prawicy , potężna pomoc oprogramowania strony. Right Hand program działa jak swojego prawdziwego prawicy . Jest to bardzo przydatne do prac biurowych i osobistych. Ma najlepsze cechy, a także jest łatwy w użyciu. Right Hand czyni
 
4

Do darmowego wypróbowania
InsuranceApp 3
Ubezpieczony Wymiana Products system i bazy danych produktów. Pozwala na dokładną ocenę roszczenia. Zbudowany w to Consumer Products Database stanowić platformę dla regulatorów ubezpieczeniowych znaleźć historyczną i aktualną wartość zadeklarowaną
 
4

Do darmowego wypróbowania
SPTCorr 2.0
SPTCorr jest proste oprogramowanie do oceny różnych właściwości gleby od standardowego testu penetracji liczby cios.
 
4

Do darmowego wypróbowania