Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

LifeSaver Fire 2
Verified pełni przez Stowarzyszenie Ochrony Przeciwpożarowej oraz Kolegium Straży Pożarnej (Wykonawczy Funduszu Trading Agency z urzędów wicepremiera i lidera w branży szkoleń bezpieczeństwa pożarowego oraz zarządzania ryzykiem.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Product Designer 2003 SP1
Product Designer 2003 jest potężnym i bardzo łatwy w użyciu aplikacji do zarządzania wymaganiami produkt.
 
6

Do darmowego wypróbowania
True Trend Charts 2.0.4
Advanced Research Trading zapewnia bardzo dokładne narzędzia handlowe dla instytucji i przedsiębiorców dni.
 
6

Do darmowego wypróbowania
SQCpack 6.5.4
SQCpack eZ jest oprogramowanie SPC, że wszyscy w zespole mogą korzystać. Z SQCpack , można tworzyć wykresy kontrolne, histogramy, oraz analiza zdolności procesu zaraz po wyjęciu z pudełka. SQCpack łatwo dostosowuje się do laboratorium, biura lub
 
6

Do darmowego wypróbowania
Desktop DP 2.1
DesktopDP DMWData za współpracuje z DBF, pliki MSACCESS oferty i jakości informacji i kontroli danych.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Edificius v600f
Edificius zapewnia zaawansowane narzędzia do projektowania, które są porównywalne do innych górze oprogramowania BIM rynku i jest przede wszystkim łatwiejsze w użyciu niż jakikolwiek inny produkt widziałem do tej pory.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
doQuments 2.0.172
DoQuments jest oparte na systemie Windows aplikacji do zarządzania dokumentami zaprojektowany tak, by bardzo łatwo utworzyć scentralizowany, przeszukiwania bazy danych na papierze i dokumentów elektronicznych.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Cyclope Employee Surveilance Solution 5.5
Cyklop jest oprogramowaniem nadzoru pracowników, co pozwala na monitorowanie dowolnego docelowych komputerów w sieci firmowej.
 
5

Do darmowego wypróbowania
CafeManager 6.0
Ostrzeżenie dla klienta przed razy w górę Zablokuj użytkownika z korzystania z komputera bez blokowania możliwości online W stanie zaakceptować członkostwo Marka sprzedaży w oparciu o czas spędzić lub kredytowa nabyła Należy zarejestrować użycia dla.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Membership Management System 2005 1.59
Członkostwo Management System 2005 jest wiodącym oprogramowaniem członkostwo dla wszystkich, klubów sportowych i biznesu.
 
5

Do darmowego wypróbowania
SightMax 7.6.3
SightMax w czasie rzeczywistym, czat i żyć monitorowania ruchu odwiedzających na swojej stronie internetowej.
 
5

Demo
ProNETDOCS Personal 3.0.0
ProNETDOCS Personal jest Document Management System prawny (LDMS) rozwiązanie przeznaczone do pozwala na importowanie, organizowanie i udostępnianie dokumentów z pudełka.
 
5

Komercyjny
VI Service Desk 4.0
Funkcje w skrócie Pełni Web Client i Notatki aktywne Interfejs użytkownika End samodzielne Pomoc Analityk personalne niestandardowa Page Settings Manager Home Forum dyskusyjne na nieformalną wymianę pomysłów i rozwiązań Pre-Approved Baza wiedzy.
 
5

Komercyjny
PDF2XL 6.0.2.308
PDF2XL to narzędzie do konwersji danych, umożliwiając użytkownikom biznesowym konwersji danych z tabel w formacie PDF do programu Excel.
 
5

Do darmowego wypróbowania
MayBells Job Pricer 2000
MayBells Job Pricer 2000 Job Pricer ma pomóc małych kupców shopsand określają ceny swoich precyzyjnie i efektywnie.
 
5

Do darmowego wypróbowania
MedBaseEHR 10.1a
MedBase EHR zapewnia: Prawdziwe E czas i kodowanie m, Prescription Management, cyfrowe rekordy pacjentów, cyfrowy Wykresy pacjenta i spotkań.
 
5

Demo
DEKSI CRM 5.3
DEKSI CRM jest potężne i bogate multiplatformowy i skalowalne, na żądanie, z obsługą sieci rozwiązania CRM wraz z automatyzacji marketingu, siły sprzedaży i automatyzacji kontaktów, automatyki umowy, cytuję i zarządzanie faktury, zarządzania.
 
5

Demo
Trend Importer 1.0
Połącz dowolną liczbę plików dziennika trendu w czasie macierzy znormalizowanej, opartej o okresy pobierania próbek swojego wyboru.
 
5

Demo
Neotrek Expense Reports 2.65
Raporty Neotrek Wydatki jest narzędziem koszt dla osoby, organizacji, działalności i rozliczania kosztów monitorowania i raportowania.
 
5

Do darmowego wypróbowania
SnippetCenter Personal 2.1
SnippetCenter jest Portal do Wiedzy. Informacje archiwa manager i reguluje dokumenty tekstowe, pliki, fragmenty kodu, adresy internetowe, komentarzy i notatek. Przechowywanie danych w niestandardowej strukturze drzewa. Komentarz pojedyncze kawałki
 
5

Do darmowego wypróbowania