Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Web-based CSM Software 1.0
To jest Access 2010 web-based Management Software Customer Service. Projektuje dla usług pracy klienta zarządzania zamówieniami. Jeśli Twoja firma wymaga instalacja, konserwacja i serwis urządzeń to oprogramowanie bazy danych może być idealny dla
 
54

Do darmowego wypróbowania
SOFA Statistics for Linux 0.8.10
SOFA - Statistics Otwarte dla wszystkich przyjaznych dla użytkownika, open-source, statystyki, analizy, oraz pakiet sprawozdawczy.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
EasyLandlord 2.1.4
EasyLandlord pomaga właścicielom łatwo zarządzać i śledzić najemców, śledzić czynsz, przypomnienia harmonogram, formularze podatkowe drukowania i kontroli druku.
 
54

Do darmowego wypróbowania
MemDB Customer Relationship Management 1.0
Program ten pozwala na zarządzanie informacjami o klientach, wypisuje czek i koperty do swoich klientów, e-mail transmisji do klienta.
 
53

Do darmowego wypróbowania
A-PDF Merger 6.9.4
A-PDF połączeń jest prosty, szybki jak błyskawica desktop program narzędziowy, który pozwala połączyć dwa lub więcej plików graficznych lub Acrobat PDF w jeden dokument PDF.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Simple Customer Support 1.0
Jeśli inne programy wydają się przesadą lub są internetową i chcesz proste okna na program Simple Obsługa klienta może być to, czego potrzebujesz.
 
53

Do darmowego wypróbowania
pdf-FormServer 7.1.3
Najprostszym sposobem, aby uratować wypełnionych formularzy PDF i zachować pola formularza editable.
 
53

Komercyjny
My CharMap 1.1
Narzędzie Charmap z re-sporego wyświetlacza znaków i widza zoom. Narzędzie to zwiększa Charmap program domyślny dostarczany z systemem Microsoft Windows. Funkcje ponownego spore okno i panel zoom do znaków sprawdzające łatwiej na oczy.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
Test Builder 1.0
Zacznij budować testy online, oceny i quizy dzisiaj z Builder test . Autor bada szybko i łatwo za pomocą edytora tekstu. Absolutnie nie wymaga programowania. Tworzenie testów z prawda-fałsz, wielokrotnego wyboru, fill-in-the-blank i pytania
 
53

Demo
iMagic Tour Reservation 1.15
Rezerwacja Tour Imagic - oprogramowanie rezerwacji turystycznej, które jest niedrogie i proste w użyciu.
 
53

Do darmowego wypróbowania
COMM-DRV/VxD 1.0
Profesjonalne komunikacji szeregowej VxD dla systemu Windows Me, Windows 98 i Windows 95.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Scrape to PDF ScrapetoPDF.exe
Ekran Scrape do PDF jest narzędziem, które rejestruje informacje kontaktowe z programu Microsoft Outlook lub ACT.
 
53

Demo
MyWorld Maintenance Standard 3.00
Konserwacja MyWorld jest elastyczny system oprogramowania konserwacji, które pomogą Ci śledzić zapobiegawczych i naprawczych na utrzymanie każdego rodzaju obiektu.
 
53

Do darmowego wypróbowania
HighControl Lite 1.09
HighControl Lite jest niski koszt, układ pełnego cyklu życia, do zarządzania kontroli zapasów, tworzenia zlecenia sprzedaży i faktury sprzedaży i organizowania kontaktów, i ma na celu Hurt / dystrybucja i sprzedaż detaliczna Zamówienie modeli.
 
53

Demo
SMS Express 2005 2.8
SMS Express jest potężny system SMS Gateway, które zapewniają rozwiązanie pod klucz dla Ciebie, aby natychmiast rozpocząć ekscytujące usług mobilnych tylko z kartą SIM i telefonu GSM, nie wymaga żadnego połączenia z Internetem.
 
53

Demo
vtiger CRM 4.2
Vtiger CRM jest open source Customer Relationship Management (CRM) oprogramowania głównie dla sił sprzedaży pracy w małych i średnich przedsiębiorstw.
 
53

Oprogramowanie typu Freeware
PageFlip DjVu to Flash 2.7
Stosowanie PageFlip DjVu do Flash , pozwala konwertować DjVu (wymawiane jak d J vu) do książki lampy, skręcić w stronę jak czytać książkę.
 
53

Do darmowego wypróbowania
PoolMagic CARE++ 8.830
Basen / spa dowody właściciele, dowody wszystkich badań wody, rekomendacja uzdatniania wody, zgodnie z mierzonych wartości.
 
53

Demo
AutomatePC 1.0
- Automatyzacja IT - Automatyzacja Sieć - Automatyzacja komputer - Dlaczego wykonać tę samą serię zadań i przepływów pracy w kółko, kiedy można zautomatyzować procesy AutomatePC to innowacyjna aplikacja i pozwala nie tylko to.
 
53

Komercyjny
Igoodsoft Enterprise Development Edition 1.01
Igoodsoft Enterprise Management Development Edition jest On-Demand Business Software Development Platform szybkiego.
 
53

Do darmowego wypróbowania