Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Call Centre 1.0.2
Call Center jest niepełna, szybkie i łatwe w obsłudze oprogramowanie biuro pomocy dla przedsiębiorstw zajmujących się klientami problemów i wniosków usług.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Developer Suite 6.3
360 Developer Suite łączy w sobie wszystkie ciekawych narzędzi do 360dof asortymentu, a bierze je jeszcze dalej, aby dać Ci siłę do budowania najbardziej ekscytujące interaktywne prezentacje obrazu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
ConMan DiTu 2.6.0.0
Digital powierzchnia magazynowa na umowy-i dokumentu-Management w jednym package.Important Cechy: - umowy-anulacji za pojedynczym kliknięciem myszy-zamówienia Przypomnienie anulowanie jako zewnętrzne narzędzie, które wysyła przez uruchomienie systemu
 
8

Do darmowego wypróbowania
PowerCONVERTER XP 5.5.11
PowerCONVERTER XP to najnowszy i największy w rodzinie PowerCONVERTER i jest kompatybilny z PowerPoint XP/2002/2003.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Quick Consultant 1.2a
Szerzenie wiedzy o ważnych sprawach biznesowych i firm, takich jak IT i bezpieczeństwo komputera, rok 2000 (Y2K) ubezpieczeń, planowania wznowienie działalności i analizy ryzyka.
 
8

Do darmowego wypróbowania
DDE Test Utility 1.1
To jest BEZPŁATNA DDE (Dynamic Data Exchange) narzędzie Program testowy używany do diagnozy problemów z aplikacjami, które przechodzą informacje DDE.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Professional Quest 2007
Profesjonalne Quest jest pełna out-of-the-box rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb badań.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Synamic 1.3
Multimedia JukeboxThink z Synamic jako łatwe w użyciu multimedialna szafa grająca , który łączy w sobie oddzielną Flash, wideo i plików PowerPoint do pokazu elastyczny i dynamiczny.
 
8

Do darmowego wypróbowania
BinToAsc 1
Program do konwersji tekstów z liczb binarnych i na odwrót. Wprowadza w prosty i intuicyjny interfejs, właściwy dla każdego rodzaju użytkownika.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
RapidPPTCreator ColorBars 008
To jest umowa licencyjna na Kolor RapidPPTCreator Bars.Installing i korzystania z oprogramowania oznacza zgodę na warunki niniejszej licencji. Jeśli nie zgadzasz się z warunkami tej licencji należy odinstalować i usunąć go z komputera. Możesz użyć
 
8

Do darmowego wypróbowania
Where Are You (WhereRU) 4.0.9.187
Gdzie jesteś Client / Server (WhereRU) Program przeznaczony jest do pomocy recepcjonistki, administratorzy lub ścieżki nikomu pobytu pracowników i współpracowników.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Krisan Cafe 1.01
Krisan Cafe jest bardzo łatwy w obsłudze Cyber Cafe Management Software. Wyposażony w funkcje, które upraszczają zadania dnia do dnia w sklepie Cyber Cafe. Posiada dokładny system rozliczeń, płatności prepaid / postpaid, członkostwo,
 
8

Do darmowego wypróbowania
ReWorx Standard 2003
ReWorx jest pięknie proste sposób tworzenia pełni funkcjonalny Web i dokumentów intranetowych automatycznie w programie Word.
 
7

Komercyjny
HoursClocked-Basic 001-003-012
Godzina zegar kalkulator i kalkulator. Dane mogą być 24 lub 12 godzin formaty. Oba dzienne i tygodniowe limity godzin nadliczbowych może być ustawiony. Wysokie i niskie poziomy ostrzegawcze można ustawić dla każdego zegara w / out okresie. Razy wejść
 
7

Do darmowego wypróbowania
SLS (Sanitary Lift Station) 1
Funkcji i możliwości Windows 98 i nowsze Format wyposażone Wejście systemu Windows.
 
7

Demo
PageFocus Pro 6.14
PageFocus Pro łączy desktop publishing z hipertekst zarządzania obsługą baz danych i tworzenia aplikacji.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Knowledge Base 3.0.96.1143
DoyleSoft Baza wiedzy Program jest łatwy w obsłudze, posiada prosty projekt, ma solidną wyszukiwarki, i działa świetnie na sieci.
 
7

Do darmowego wypróbowania
ViewletACE 3.2.23
ViewletQuiz jest pierwszym oprogramowanie komputerowe, które pozwala na tworzenie wspaniałych graficznych badania, testy i oceny, a następnie opublikować je w jednym kliknięciem do Internetu.
 
7

Komercyjny
ActFax 5.05
ActFax jest zaawansowanym, potężny i funkcjonalny serwer faksów systemu oprogramowania.
 
7

Do darmowego wypróbowania
Blaxton Kennel Manager 1.2
Blaxton Kennel Manager pomaga zarządzać budy i hodowli. Przechowuje dane zwierzę i wyżywienia, sprawdza rezerwacje, a jeśli zwierzęta są ze względu na urlop lub przyjechać. Wiele raportów mogą być wytwarzane i umożliwia rezerwacje zawierać szereg
 
7

Do darmowego wypróbowania