Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Multi-Instrument Add-on: Vibrometer 3.1
Jest to dodatkowy moduł dla Multi-Instrument.Multi-Instrument jest potężnym wielofunkcyjne oprogramowanie wirtualnego instrumentu. Obsługuje wiele urządzeń, począwszy od kart dźwiękowych, które są dostępne w prawie wszystkich komputerach do
 
8

Do darmowego wypróbowania
Flyhorse Trade Signal Sync Pro
Flyhorse Trade Signal Sync jest zorientowane oprogramowanie MetaTrader 4 forex, że pozwala skopiować operacji handlowych między różnymi MetaTrader 4 terminali synchronicznych.
 
8

Do darmowego wypróbowania
CustomerOrders - 5 Pack User Licence 4
CustomerOrders jest zamówienie klienta system zarządzania, OMS. Pozwala to przedsiębiorstwom na lepsze zarządzanie zlecenia sprzedaży klienta i cyklu życia zamówienia. Użytkownicy mogą zobaczyć przegląd wszystkich zamówień klientów, bardziej
 
8

Komercyjny
CRM-Express eSales 2014.4.2
CRM-Express e-sprzedaży jest ostatni w CRM (Customer Relationship Management) oprogramowania.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Cresotech Convert-It (German Edition) 3.00
Cresotech CONVERT-IT ist ein Narzędzie Praktisches fuer Pocket PC. Mit dessen Hilfe koennen die Einheiten der verschiedenen Masssysteme problemlos ineinander umgerechnnet werden. Es steht Ihnen immer zur Verfuegung: es genuegt, PC und kieszonkowy
 
8

Do darmowego wypróbowania
CDDB-FreeDB Library Shareware License 1.0
CDDB-FreeDB Library jest elementem do wykorzystania w celu Win32 (9x/ME/2K/XP) software.It 's jest zapewnienie łatwego dostępu do CDDB, bazy danych freedb.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Cafe Cop (20 User License) 2.1.5
Cop Cafe to kompletny pakiet do zarządzania Cyber Cafe z potężnym i interaktywny interfejs, który pozwala Właściciel Cafe Cyber siedzieć zrelaksowany i zostawić wszystkie czynności zarządzania Cyber Cafe na Cop Cafe.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Auftragsverwaltung 2.60
Mit diesem Programm haben Sie Ihre Finanzen im Griff.Das Kassenbuch zeichnet sich durch einen klaren und ansprechenden Aufbau aus, welcher Ihnen zeitsparende Arbeitsabl UFE erm Glicht.Dank seiner einfachen und bedienungsfreundlichen Handhabung k
 
8

Do darmowego wypróbowania
AnyCount 7.0 Standard - Corporate License (2 PCs) - Upgrade to Enterprise 7.0
AnyCount 7.0 Enterprise Edition: wyrazów, Znaków, i Linia Hrabia Software AnyCount 7.0 Enterprise Edition produkuje automatyczne liczbę słów, liczy się charakter, liczby wierszy i liczby stron dla wszystkich popularnych formatów plików. Obsługa BMP,
 
8

Do darmowego wypróbowania
Ability Spreadsheet (Retail) 4
Arkusz kalkulacyjny Możliwość włączyła wszystkie istotne cechy użytkownicy będą oczekiwać od swojego arkusza kalkulacyjnego, a także szereg zaawansowanych funkcji, niektóre z nich unikalnych na zdolność do pracy z danymi liczbowymi, jak proste i.
 
8

Do darmowego wypróbowania
123 Pdf to Word Converter for Doc Free 6.1
Możesz użyć bogate oprogramowanie 123 PDF to Word Converter konwersji plików PDF do DOC.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Task·Planner 3.0
Task Planner to program planowania personelu, która oddziela ten problem na trzy: Plan działalności, pokazując to, co jest do zrobienia, kiedy. Plan pracy, pokazując, kto jest aviable kiedy. Problem cesja kto jest robić to, co i kiedy.
 
8

Do darmowego wypróbowania
TMspeak
Ten produkt jest primarly przeznaczony dla urządzeń z Windows Mobile Pocket PC. Słychać każdy e-mail, który przychodzi do Pocket Outlook konta pocztowego. Działa również na wiadomości SMS.
 
8

Do darmowego wypróbowania
uCertify EC-212-32 CEP practice test 8.04.05
PrepKit CEP EC-212-32, CEP to interaktywna aplikacja, która pozwala dowiedzieć się, śledzi postępy, określa obszary do poprawy i symuluje rzeczywiste egzaminu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Gazelle Lite For Windows 12.03
Gazelle Lite to wersja wejście zaawansowany Wielu pracowników, multi-terminal wielobranżowy POS (Point of Sale) Gazelle produkt.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Top Rated Monkey Music Organizer 7.01
Muzyka Program Monkey Organizator jeden z Windows dla produktów, najlepszy organizator muzyki oprogramowania.
 
8

Do darmowego wypróbowania
DualPoint 1.0
Przed powszechnego stosowania komputerów i PowerPoint, było powszechną praktyką dla ludzi prowadzenie prezentacji przy użyciu 2 inną stronę karuzelach slajdów side.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Least Cubic Method 2008.1
Najmniej Cubic Metoda to nowa metoda regresji dane analizować, to rozszerzona metoda najmniejszych kwadratów, Zgodnie z zasadą, program ten może być stosowany do pracy z jednego czynnika regresji liniowej danych, multi czynniki regresji liniowej.
 
8

Komercyjny
ProphetLine for Windows 9.3
Bogaty i niedrogie ProphetLine POS dla oprogramowania Windows została wykorzystana do roku przez setki sprzedawców specjalistycznych.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Swiff Chart Professional 3.4
Wykres Swiff pozwala tworzyć przyciągające wzrok animowanych wykresów w programie Adobe Flash.
 
8

Do darmowego wypróbowania