Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Bulkmail III 3.1.3
Bulkmail III pozwala przechowywać wiele list w jednym pliku i dyskryminacji między nimi lub ich części kombajnu do woli przy użyciu szesnastu przełączniki , oraz różne inne dyskryminatory połączone w błyskawicznie wybieralnych filtrów , które.
 
9

Do darmowego wypróbowania
CE Card 1.0
CE Karta pomaga nagrywać dane z wizytówki w komputerach i telefonach komórkowych skutecznie.
 
9

Do darmowego wypróbowania
DigiMeta 1.01
DigiMeta jest organicznym za pomocą metaballs narzędzia do modelowania. Ponieważ wykorzystuje prostą obsługę myszy i szybkiego polygonize przetwarzania, można modelować organiczny kształt obserwując bezpieczników metaballs na ekranie. Modelowanie
 
9

Do darmowego wypróbowania
ERP Software for Small Consultant Firm 1.0
Jest to oprogramowanie ERP dla małych i średnich firm, konsultantów wielkości. Oprogramowanie to zapewnia nowy niedrogi sposób organizować swoją firmę konsultant projektu. Jest to Microsoft Dostęp oprogramowanie zarządzania, z 1% kosztów zwykłego
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Attendance Magic 5.1
Zapraszamy do pobrania naszego exe systemu obecności, która jest w fazie beta jeszcze i jest rozprowadzana bezpłatnie.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
eBLVD Online Meetings 5.3
eBLVD zapewnia najprostszy i najbardziej opłacalny sposób dostarczania wiadomości e-prezentacji i interakcji ze zdalnym participant.
 
9

Do darmowego wypróbowania
MindView 4.204
MatchWare MindView 4 jest profesjonalnym Mind Mapping (R) aplikacja, która pozwala na burzę mózgów i wizualizacji pomysłów.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Employment Application 5.1
Celem tego ubiegających wchodzi jego / jej prywatnego i zatrudnienia dotyczące informacji na temat tej postaci Zastosowanie Zatrudnienie forma daje możliwość przekazania wszystkich skarżącą informacje dla potencjalnych pracodawców daje pracodawcy.
 
9

Do darmowego wypróbowania
HireMate Car Rental Software 6.8
HireMate to program dla małych i średnich firm wynajmu samochodów z floty do 200 pojazdów.
 
9

Do darmowego wypróbowania
MindMapper Basic 2008
Teraz jest czas, aby rozpocząć wizualizacji swoje myśli i pomysły i organizowanie ich w praktycznych zastosowaniach świecie rzeczywistym.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Kinect for PowerPoint 1.0.2b
Kinect Plugin for PowerPoint 2010 jest osadzone kontroli, aby umożliwić prezenterzy kontrolować prezentację slajdów za pomocą gestów.
 
9

Demo
Marketing Manager 2.15
bluevizia Marketing Manager jest skuteczne oprogramowanie strategii marketingowej dla Twojej firmy zarządzania marketingowego.
 
9

Do darmowego wypróbowania
OpenLP for Linux 2.0
To jest wolne oprogramowanie prezentacji kościoła, używany do wyświetlania slajdów piosenek, wersetów biblijnych, filmy, zdjęcia, a nawet prezentacje dla kultu kościoła, za pomocą komputera i projektora multimedialnego.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
G2 Outlook2FM MailSaver 1.0
Funkcja: Od środowiska Outlook pozwala na wybór e-maili lub folder i eksportuje następujące wymagania do pliku FileMaker wyzwalania; Od / Do / Temat CC / BCC Załączniki ciała Data Nazwy i SizesUser ma kontrolę kolejności pól i spacją.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Monitor My PC 2.2.192
Monitor Mój komputer to oprogramowanie, które wykonuje, jak cyfrowego asystenta.
 
9

Do darmowego wypróbowania
SpreadSys Ticker 1.3
SpreadSys Ticker jest inteligentny system z prostym podejściem do pomocy nadawania wiadomości, zarządzanie linki i coraz uwagi użytkowników z tekstem w ruchu, wygląd migającym lub okno popup.
 
9

Demo
m2CD Pro 2.0
M2CD Pro jest łatwy w użyciu narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych, które pozwala każdemu stworzyć fajne interaktywne projekty multimedialne, które działają także w klasie, jak to ma miejsce w sali konferencyjnej.
 
9

Do darmowego wypróbowania
LandlordMax 6.05
LandlordMax jest najprostszym oprogramowaniem do zarządzania nieruchomości znajdziesz nigdzie.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Contract Analyst 1.02.06
Profesjonalne, kompleksowe i innowacyjne zarządzanie Kontrakty systemu. Analityk Kontrakt jest all-inclusive i elastyczne zarządzanie Kontrakty system do zarządzania i śledzenia wszystkich aspektów umów od początku do końca. Analityk Umowa będzie
 
8

Komercyjny
LogAnalytics Outpost Edition 2.0
LogAnalytics automatycznie gromadzi niezbędne dane jednocześnie z kilku polytypic źródeł dziennika, zdaje sobie sprawę, zdefiniowany przez użytkownika statystycznego i prezentuje wyniki w zestaw łatwych do zrozumienia obrotowe 3D wykresów za.
 
8

Do darmowego wypróbowania