Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

IFTA Reporting Software 4.0.0.4 Build 1
Oprogramowanie Reporting IFTA jest przeznaczony do stosowania przez właścicieli samochodów ciężarowych, firm transportowych lub księgowych.
 
10

Do darmowego wypróbowania
iSpring Suite 6
Maksymalizacja PowerPoint iSpring Suite to dodatek dla programu PowerPoint, który pojawia się na specjalnej karcie jego pasku narzędzi i zapewnia bezproblemową rozwoju e-learningu w minimalnym czasie.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Multilingual Translator V8 - 2008 8.0.2
Pliki, e-maile, strony internetowe, teksty, forum, czat, wiadomości błyskawiczne i więcej Ten pakiet uda się jej intencji, oraz z pięciu europejskich i jeden język cyrylicy Eastern European w ofercie, jest skierowany do bardzo szerokiego cel rynku.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Vision Simulator 1.0
Wypróbuj swoje umiejętności w identyfikacji różnych części oka. Jest to doskonałe narzędzie do nauki anatomii dla NCLE lub CoA.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
CRM-gx 4.17
Wersja 4 jest kamieniem milowym w rozwoju naszej CRM-gx produktu TM. To znacznie poprawić zdolność klientów do zarządzania ich klientów i informacje dotyczące produktu. Nowa wersja łączy zarządzanie relacjami z klientami (CRM), Sales Force
 
10

Do darmowego wypróbowania
Commodity Server 2.0.2
Organizować i śledzić dane z danych historycznych profili i grup. Ceny zapasów, trendy pogodowe, ekonomiczne krzywe, reguły biznesowe anything.Complex są proste. Niestandardowe zamówienia i redaktor Portfolio Pozwala tworzyć szybko dokonać portfele z
 
10

Do darmowego wypróbowania
Building Design Studio 2.0
Możesz użyć programu Budowa poręczny Design Studio za rozpatrzenie energię biznesowe mądry.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Image Xplorer Lite 2.0.1
Obraz Xplorer Lite to cut down wersji oryginalnego obrazu Xplorer i pozwala pobrać obrazy tylko. W oryginalnym obrazie Xplorer można pobrać, zobacz i drukowania obrazów.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Number Currency Percentage Edit -
Uproszczenie pracy z liczbami, walut i wartości procentowe w kontroli edycji z CNumEdit, CCurrencyEdit i CPercentageEdit klas, o których mowa w tym artykule, zbiorczo jako NCPEdit.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Harmonics Estimator 2.00
W harmonicznych programem Estimator szacunków wkład przy użyciu harmonicznych napędów o zmiennej częstotliwości w 6, 12, 18 i 24 PULSE konfiguracje bez dodatkowego wejścia i DC-Link reaktorów.
 
10

Komercyjny
GlidePics 3D 1.088
Pierwsza opcja na górze po lewej stronie jest menu Plik. To pozwala rozpocząć nowy projekt, zapisać bieżący projekt, zbudować swój projekt na płycie CD / DVD, uruchomić projekt, lub wyjść GlidePics 3D . Budowa projektu na płytę CD / DVD będzie
 
10

Do darmowego wypróbowania
SIAT 2.0
Zarządzanie projektami lokalizacyjnymi szybko, będąc w zgodzie z danym kraju przepisów, konwersji program francuski, nie mając dostępu do jego kodu źródłowego Eo spełniają te specyficzne wymagania Globaware wybrała prostą odpowiedź na złożony.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Blues Voice Memory 1.1
Z Blue S Professional, można łatwo analizować ruchu telefonicznego za pomocą czasie rzeczywistym statystyki i monitorowania połączenia lub wstępnie skonfigurowane i gotowe do wykorzystania wykresów i tables.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Rhapzode 3.0
Rhapzode to musi mieć towarzysza dla autorów programu PowerPoint, aby pomóc wzmocnić i chronić ich zawartość.
 
10

Do darmowego wypróbowania
FoxPDF Reader 1.1.0.0
FoxPDF Reader oprogramowanie jest darmowe, szybsze, lżejsze zaufane niezawodnie otwartego, przeglądania, drukowania i konwersji dokumentów PDF do TXT, BMP, JPG, JPEG, GIF, PNG, TIF, TIFF z pełni funkcjonalny darmowej przeglądarki PDF.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Computer shop software 5.0
Nowe funkcje w Computer sklepie V.5.0: Data wydania: 17.03.2004. Obsługa kodów kreskowych dodane. Teraz możesz łatwo wybrać elementy z listy rozwijanej. Funkcje komputera sklepie v.4.6: Data wydania: 01.03.2004. Wierzytelności / żądanie, dodał.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Resolve 1.1
Rozwiązanie to aplikacja do zarządzania usługa przeznaczona dla prawie każdego rodzaju firmy opartej na usługi.
 
9

Demo
ASWSystems Scheme 2.3
Schemat ASWSystems jest prosty i łatwy profesjonalny edytor grafiki wektorowej. Jest przeznaczony do tworzenia dokumentów drukowanych z drobnych elementów. Editor jest zorientowany do takich zastosowań, które wymagają zakwaterowanie z gotowych
 
9

Do darmowego wypróbowania
CyberMatrix Employee Scheduler 2.01
CyberMatrix Employee Scheduler jest prosty w użyciu jednej lub wielu użytkowników aplikacji do tworzenia i zarządzania harmonogramami pracowników.
 
9

Komercyjny
TimeStamper - Time Billing Utility 2.1
TimeStamper został zaprojektowany jako narzędzie wsparcia dla pracowników wszelkiego rodzaju, którzy rachunek za swój czas, zwłaszcza tych, którzy przeżywają wiele przerw w ciągu dnia.
 
9

Do darmowego wypróbowania