Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Mechanic`s Mate CMMS 3.30
Mechanic `s Mate jest CMMS pakiet oprogramowania, który utrzymuje, komputerowej bazy danych informacji o działalności danej organizacji` s konserwacji.
 
10

Do darmowego wypróbowania
HiAppKiller 1.0
Zapraszamy do HiAppKiller , mały program dla Windows 95/98/NT/2000 zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwiązać każdy uruchomiony program.
 
10

Do darmowego wypróbowania
ESBCalc Pro - Scientific Calculator for Windows 8.0.0
ESBCalc Pro jest Ulepszony system Windows Kalkulator naukowy z Infix Przetwarzanie, notacji wykładniczej, Wsporniki, Funkcje naukowe, pamięci, opcja Paper Trail, drukowanie, lista wyników, zintegrowany Pomoc i więcej.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Cronojob 1.03
Łatwy program do zapisywania i drukowania paragonów w języku hiszpańskim.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Conversions+ CD 2.0.2.0
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak centymetrów są w rzymskim łokieć lub ile Bunders są w kwadracie mile Cóż, zastanawiam się nie więcej i pobierz Konwersje +, oprogramowanie do konwersji z ponad 600 różnych konwersji.
 
10

Do darmowego wypróbowania
AnyCount - Personal License - Upgrade to Version 7.0 Enterprise 7.0
AnyCount 7.0 Enterprise Edition: wyrazów, Znaków, i Linia Hrabia Software AnyCount 7.0 Enterprise Edition produkuje automatyczne liczbę słów, liczy się charakter, liczby wierszy i liczby stron dla wszystkich popularnych formatów plików. Obsługa BMP,
 
10

Do darmowego wypróbowania
Ajax-Controls.NET Professional Edition 1.2.0.0
Ajax-Controls.NET komponent ma na celu dostarczenie deweloperom proste w użyciu narzędzie do AJAX Włącz standardowych kontrolek ASP.NET i 3 kontrole firm w aplikacji ASP.NET, które umożliwiają aktualizację zawartości strony bez odświeżenie strony i
 
10

Do darmowego wypróbowania
AgendaMax Plus CD 4.2.0.0
AgendaMax Plus jest zgodny z Y2K i zadania menedżera powołanie, które może obsłużyć ponad 64000 pozycji.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Time and Attendance Software 6.6
Pacific grafiku jest internetowa aplikacja grafik, który zapewnia płac, projektu, kalkulacji kosztów i czasu i obecności funkcji w jednym systemie.
 
10

Do darmowego wypróbowania
TMspeak Multi
Ten produkt jest primarly przeznaczony dla urządzeń z Windows Mobile Pocket PC. Słychać każdy e-mail, który przychodzi do Pocket Outlook konta pocztowego. Działa również na wiadomości SMS.
 
10

Do darmowego wypróbowania
TopoFast for AutoCAD 1.05
Software Topografia automatycznego rysunku z kodyfikacją intuicyjny i bardzo uproszczone.
 
10

Do darmowego wypróbowania
WinTopMost Disable Close - CORPORATE License 1.2
WinTopMost oprogramowanie jest pulpit narzędzie do łatwego sterowania systemem aplikacji:) To wyłącza przycisk zamykania dla wybranych aplikacji lub tylko niektórych okien na podstawie nazwy aplikacji lub podpisy, w celu zapewnienia właściwego.
 
10

Do darmowego wypróbowania
PDF To SWF Converter (Developer License)
VeryDOC PDF do SWF Converter (PDF2Flash) może być używany do partii konwersji z Acrobat PDF do innych formatów graficznych skalowalne Flash, jak i EMF, WMF, Flash, Postscript (PS), EPS, SWF (Flash), Flash, HPGL, Flash itp.
 
10

Do darmowego wypróbowania
VeryDOC PDF To RTF Converter 2.01
PDF RTF Converter to narzędzie do konwersji PDF, który pozwala na przetwarzanie wsadowe z dokumentów Adobe PDF do plików Word, jest wsparcie Win98, ME, NT, 2000, XP, 2003 systemów.
 
10

Do darmowego wypróbowania
VeryDOC PDF Viewer OCX Control 2.0
VeryDOC PDF Viewer OCX Control (ActiveX) jest przeglądarka plików PDF składnik. PDF Viewer OCX sterowania pozwala na samodzielny niezabudowany PDF Viewer dla programistów aplikacji Windows. Używając języka Visual Basic, VC, Delphi, C #, HTML
 
10

Do darmowego wypróbowania
Parabens Flow Charter 5.07
Charter Paraben Flow jest w pełni funkcjonalnym programem do tworzenia wykresów przepływu, który pozwala projektować własne diagramy i diagramów szybko i łatwo.
 
10

Do darmowego wypróbowania
PocketKiosk Builder 2.2
PocketKiosk Builder zwiększa mobilną wydajność pracowników poprzez ograniczenie Windows PDA Mobile, aby uruchomić tylko konkretne programy.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Iberical Invo 6.0.0
Kompleksowe zarządzanie finansowe, które obejmuje POZ, kasa moduł, a książkę transakcji z wszystkich typów dokumentów handlowych, różnych formatach drukarskich, wielu metod płatności, zarządzanie długiem, modyfikacji dokumentu oraz opcje eliminacji i.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
SmartTools 5.21
SmartTools planowano na pełną kontrolę i zarządzanie fitness-wellness klubów. Jednocześnie mniejsze kluby fitness mogą mieć zastosowanie do zakładów pracy, kontroli pracowników, w celu zwiększenia swoich dochodów i optymalizacji działań
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
DataMatrix Console 1.4
Wyświetla pomoc information.DataMatrix obrazu width.DataMatrix obrazu height.DataMatrix X-Dimension.Sets dane, które mają być zakodowane w DataMatrix.DataMatrix wartości format.Possible: 0-30DataMatrix kodowania mode.Possible wartości: 0-6Orientation
 
10

Do darmowego wypróbowania