Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

LocCar 1.0
Oprogramowanie pozwalające na zarządzanie agencje wynajmu samochodów. Zarządzanie wynajem, budowlane, rezerwacja, zwrotów, fakturowanie, utrzymania klientów, daty, ostrzegania użytkowników wielu ...
 
10

Demo
EssentialFax 1.60
EssentialFax to zaawansowany program faksu, który umożliwia swoim użytkownikom łatwe tworzenie, wysyłanie i odbieranie faksów.
 
10

Do darmowego wypróbowania
EzMedPro 1.0
EzMedPro jest łatwe w użyciu oprogramowanie medyczne, które integruje oprogramowanie medyczne rozliczeniowe, oprogramowanie do planowania, elektronicznej dokumentacji medycznej pacjenta demograficznych, drukowanie HCFA na zwykłym papierze i.
 
10

Demo
SHOP MANAGER 1.2
Kierownik sklepu to system, który pozwala na zarządzanie małą firmę lub sklep. Obejmuje klientów, dostawców, zarządzanie pracownikami i pozwala na przechowywanie zamówień i faktur do wydruku w systemie prostym i zintegrowany.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Software License Tracker Pro 2.3
Licencja na oprogramowanie Tracker Pro jest elastyczny system zarządzania licencji na oprogramowanie dla użytkowników systemu Windows.
 
10

Demo
Daisy PRO 1.5
Daisy PRO to nowa granica Strategii Biznesu , który pozwala łatwo i intuicyjnie, analizując natychmiastowy, elastyczne i dostosowane ekonomicznej i finansowej firmy danych.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Mobiola WebCam for S60 3rd Edition 3.0.15
Mobiola WebCam dla S60 3rd Edition 3.0.15 to narzędzie, które może zmienić swój telefon komórkowy w sieci bezprzewodowej (WiFi lub Bluetooth) lub przewodową (USB), kamerę internetową, z wielkim funkcji quality.Major: Przekształca telefon komórkowy
 
10

Do darmowego wypróbowania
Plus 2D Light 3.09
Plus 2D Światło 3,09 jest proste i zbawienne narzędzie do generowania zoptymalizowanych układów i redukcji odpadów generowanych przez 2 wymiarowe prostokątne cięcia (cięcie gilotynowe lub strzyżenie) procesów.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Recovery for Word 3.1
Odzyskiwanie programu Word 3.1 przynosi dogodną aplikację, która naprawia uszkodzone dokumenty Microsoft Word (. DOC). Ostatni odzyskiwanie programu Word 3.1 został Enchanced z programu Microsoft Word 2007 Beta 2 wsparcia. Odzyskuje dokumenty
 
10

Do darmowego wypróbowania
DocPixie 1.1
DocPixie 1.1 jest skutecznym narzędziem, które umożliwia konwersję plików Adobe Acrobat (PDF) do programu Microsoft Word (DOC) lub stron internetowych (HTML), bez Acrobat lub Acrobat Reader. Funkcjonalność wersji próbnej są ograniczone, pozwalając
 
10

Do darmowego wypróbowania
deskCAD CAD to PDF Professional 4.3.3
Można użyć oprogramowania DeskCAD ekskluzywny CAD Aby PDF Professional konwersji DWG / DXF / DWF do formatu PDF i GIF / JPG / PNG / TIFF / BMP.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Mipsis MSDS Software 1.5
Poręczne oprogramowanie Mipsis MSDS Oprogramowanie służy do pomocy specjalistów ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa, aby zarządzać, rozpowszechniać i śledzić karty bezpieczeństwa produktu.
 
10

Komercyjny
comobuy 1.0.2364
Comobuy to nowa, prosta i przydatna aplikacja dla każdego eBay kupującego. Comobuy FREE oprogramowanie Windows jest zaznaczone i urzędowo poświadczone przez eBay. Kluczowe cechy Comobuy narzędzie eBay są: pozycja ebay zaawansowane we wszystkich
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Staff Vacation Planner 2.3
Plan na wakacje jest rozwiązanie oparte Excel oprogramowanie z płyty planowania personelu lub wykresu ścianie.
 
10

Do darmowego wypróbowania
SendToPager Gold [Per User License] 1.0
Wysyłanie wiadomości z komputerów korporacyjnych sieci na pagery i telefony komórkowe.
 
10

Do darmowego wypróbowania
ReplaceMagic PowerPointOnly Professional Edition 3.0.7
ReplaceMagic - wyszukiwania i zamiany całego w programie Word, Excel, PowerPoint, Visio i projektu documentsPackage 2 - 5-user licence jest 2 razy single-license pricePackage 3 - licencja dla 10 użytkowników jest 3 razy single-license pricePackage 4.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Rechnung u. Aufmass V 3.0.2 3.0.2
Z nich program może produkować Up-Pomiar LV-pozycji w prostych mannerbecomes w postaci kompletnego rachunku dla client.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Production Assistant First User License 2
Asystent Produkcja to seria modułów oprogramowania zaprojektowanych specjalnie, by pomóc właścicielem małej firmy.
 
10

Do darmowego wypróbowania
PC CASTING Upgrade STD/PRO Panoramic
Przechowywanie na podstawie bazy danych ==================================== dokumentalną wszystkich niezbędnych informacji, w tym zdigitalizowanych zdjęć, są przetwarzane i przechowywane databases.
 
10

Do darmowego wypróbowania
MEDIPLUS 9.5
Medi Plus, nowa generacja oprogramowania rozliczeniowego medycznej, która przynosi najnowszy postęp technologii do zarządzania funkcjonowania szpitala.
 
10

Do darmowego wypróbowania