Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Timestimator 1.7
Obliczanie terminów i przypisać terminy z zaawansowanego kalkulatora daty. Timestimator prowadzi zaawansowanych obliczeń daty i czasu z łatwością prezentuje Państwu Dokładne godziny, daty i okresy na pierwszy rzut oka. Z Timestimator , na całym
 
13

Do darmowego wypróbowania
Desk Doctor Low Resolution OSX F-71
Lekaż daje nowy sposób zapobiegania i rehabilitacji RSI na biurku. Unikać chorób przewlekłych, takich jak zespół cieśni nadgarstka i ścięgien, które są obecnie epidemie pracy. Doctor biuro wykrywa i rehabilituje problemy nawet zanim je poczuć.
 
13

Demo
Meta Trader Account Copier 1
Celem tego programu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy korzystają z Trader 4 Meta terminal handlowych, w swojej codziennej pracy z sygnałów transakcyjnych.
 
13

Do darmowego wypróbowania
CNC Mill Path 2.1
CNC, Path Mill CNC , kod cnc shooter młyn interfejs graficzny, grafika 2D, oprogramowanie graficzne, Graficzne narzędzie
 
13

Do darmowego wypróbowania
Online Shopping Mall Software 2.6
Online Shopping Mall Software - daje w pełni funkcjonalny sklep internetowy partnerski zapakowany z ponad 10000 gotowych do sprzedaży produktów wysokiej partnerskie popytu, wszystkie zestawy z własnego kodu osobistego ClickBank partnerskie.
 
13

Do darmowego wypróbowania
SecureBlackbox for SQL Server 6.0
SecureBlackbox Dla SQL Server pozwala zabezpieczyć dane w MS SQL Server skryptów usług integracji. Produkt zawiera SSH, SFTP, FTPS, OpenPGP, SMT, S / MIME, PGP, PKI, PDF, połączenia XML i zadania.
 
13

Demo
A-PDF Word to PDF 5.6.0
A-PDF Word to PDF jest szybki, niedrogi sposób na konwertowanie dokumentów Microsoft Word do profesjonalnych dokumentów w popularnym formacie PDF.
 
13

Do darmowego wypróbowania
SecureBlackbox for Workflow Foundation and SharePoint 6.1
SecureBlackbox Dla Workflow Foundation i SharePoint pozwala na zabezpieczenie danych i komunikacji internetowej w swoim workflow WF i przepływów pracy programu SharePoint.
 
13

Demo
Advanced ETL Processor Enterprise 5.7.6.26
Zaawansowany procesor Ent ETL pobiera dane z dowolnej bazy danych, przetwarza, zatwierdza je i ładuje do innej bazy danych automatycznie.
 
13

Do darmowego wypróbowania
TaskPool 2.4
TaskPool jest zaawansowanym, potężny i bogaty w funkcje systemu zarządzania zadaniami, do komunikacji z klientami (Help desk), z partnerami (outsourcing), śledzenia błędów (rozwój) i wiele więcej.
 
13

Demo
Address- and Eventmanager Pro 1.0
Manager Pro adres & Powołanie jest potężnym narzędziem, z którym do zajęcia danych przez przeciągnięcie / spadek do Słowa mogą być zintegrowane.
 
13

Do darmowego wypróbowania
CORE Ecommerce Lite 1.5
Aby uruchomić nowy biznes e-commerce lub pobudzić sprzedaż, przenosząc biznes w trybie offline Internecie jest dość łatwy sposób zrobić z CORE rozwiązania e-commerce produkowanego przez Iflexion.
 
13

Do darmowego wypróbowania
Interactive Whiteboard eBeam Capture 1
Włącz każdą powierzchnię w interaktywną tablicę. Luidia za eBeam interactive board białe jest przenośne rozwiązanie. Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszej edukacji i rozwiązań biznesowych.
 
13

Do darmowego wypróbowania
ABBYY FineReader Express Edition for Mac 3.4
ABBYY FineReader Express Edition for Mac jest łatwy w obsłudze, a zarazem potężny program OCR zaprojektowany specjalnie dla komputerów Macintosh.
 
13

Demo
e-PDF To Word Converter 2.5
 PDF to Word Converter służy do konwersji dokumentów Adobe PDF do plików Word, nawet nie wymagając żadnego produktu Adobe.
 
13

Do darmowego wypróbowania
WorldMate Desktop Companion 3.0.2
Towarzysz pulpitu WorldMate 3.0.2 został zaprojektowany jako profesjonalne narzędzie, które oferuje wypoczynek i korporacyjnych planistów podróży zdolność do tworzenia i zarządzania wieloma podróży i tras pasażerskich, e-mail lub zsynchronizować
 
13

Do darmowego wypróbowania
Bar Code Labels Maker 3.0.1.5
Zastosowanie kodów kreskowych rośnie gwałtownie w branży w ciągu ostatnich kilku lat.
 
13

Do darmowego wypróbowania
STMBlueS - Java mobile bluetooth explorer 1.0
STMBlueS to wspaniała przeglądarka Bluetooth służy do zarządzania plikami z jednego telefonów komórkowych na inny tak jak ty z komputera.
 
13

Do darmowego wypróbowania
RentTracker 3.22
RentTracker to potężny pakiet oprogramowania, który pomaga zarządzać i organizować wynajem urządzeń dla właścicieli.
 
13

Do darmowego wypróbowania
PurchaseManager - 5 Pack User Licence 4
PurchaseManager jest zamówienie zakupu (PO) system zarządzania. Pozwala to pracownikom na łatwe tworzenie i zarządzanie zarówno zleceń kupna i cyklu życia zamówienia. Użytkownicy mogą zobaczyć przegląd wszystkich zleceń i bardziej zasadniczo status
 
13

Komercyjny