Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Media Asset Tracker 2.0.0.3
Nie pamiętasz, że o północy logo i to z projektu ze względu rano Słyszałem od klienta po raz pierwszy w roku i nie pamiętam, gdzie można umieścić swoje pliki Ma nowego pracownika, który nie może znaleźć nic bez ciebie Masz Twoja płyta naprawdę.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Microsoft SharePoint 2010 Products (Beta) Management Pack 1
System Center Management Pack dla Microsoft SharePoint 2010 Products Beta (produkt są: SharePoint Server 2010, Project Server 2010, Search Server 2010).
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Mobile Dates 1.0
Opis-letniskowe Termin od 2006 do 2015 .. - 70 + krajach i 1100 + święta -. Można dodać nową kategorię / Dom / zdarzeń do istniejącej kolekcji -. Eksport letniskowy Terminarz / kalendarz bez wychodzenia z aplikacji MobileDates -. Sort / Zobacz na
 
16

Demo
Abex All to PowerPoint Converter 3.2
Abex Wszystko do programu PowerPoint Converter pozwala na konwersję PDF, Office Word, Excel, RTF, HTML, TXT i popularnego obrazu, takich jak JPEG, JPG, BMP, PNG, TIFF, TIF, GIF, EMF, WMF, PSD, JP2, J2K , etc PCX do prezentacji programu PowerPoint.
 
16

Do darmowego wypróbowania
FormTool 6.0
Jeśli pracujesz z wielu form, FormTool jest idealna dla ciebie. Konwersja formularzy papierowych do postaci cyfrowej i łatwe projektowanie, tworzenie, edytowanie, zarządzanie, wypełnić i opublikować je. Opis: 800 + Profesjonalnie zaprojektowane
 
16

Do darmowego wypróbowania
ObjeGts 0.5
ObjeGts jest system zarządzania dla małych firm (zwykle 1-3 pracowników). Funkcje planowane na wersji 1.0 to: zarządzanie klientów, produktów, zamówień i faktur. ObjeGts ma graficzny interfejs użytkownika i działa na systemach Linux i
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Parabens 3D Charter 1.2
Sensu dużych ilości danych przez tworzenie wykresów wirtualnych 3D Reality. Tworzenie scen i pozwala użytkownikom na modyfikowanie widoku stworzenie interaktywnej reprezentacji wszelkich informacji pragnienie. Eksport sceny jak pliki VMRL lub BMP.
 
16

Do darmowego wypróbowania
rTools Reporting Software for Sage Accpac ERP 4.2.1
Program Reporting rTools jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników nietechnicznych, takich jak kadry kierowniczej, właścicieli firm, księgowi, menedżerowie, zespołów sprzedaży i każdego, kto chce poprawić swoją działalność.
 
16

Demo
Timeline Maker Professional 2.0.0
Tradycyjne metody tworzenia harmonogramu dotyczyć procesów ręcznych. Oznacza to dużą inwestycję w czasie i koszcie budowy jednego statycznego osi czasu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, aby wprowadzić zmiany do osi czasu, czy do dodawania wydarzeń,
 
16

Demo
Alabpresenter 1.15
Możesz zaprezentować i pokazać na żywo do wszystkich zdalnych spotkań. Podziel się Excel, Access, PowerPoint, Words Acad, zdjęcia, grafikę i wszelkie aplikacje, które działa na komputerze. Użyj go z telefonu lub wideokonferencję. Wszystko, że
 
16

Do darmowego wypróbowania
EasyPrototype 1.5
Zamieszanie na temat wymagań aplikacji mogą tracić cennych dolarów rozwoju i doprowadzić do przekroczenia budżetu i terminów nieodebranych.
 
16

Do darmowego wypróbowania
MiniPoint 3.1
Mały płomyk produkt jest wynikiem technologii dystrybucji informacji opracowanej przez nią, a w 1999 roku Mały płomyk Spółka powstała skupić się na dalszym rozwoju i marketingu produktu.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Enterprise Automation System 5.2v1
EAS wersja 8.0v1 - Teraz z pełną obsługą wykonać na zamówienie i produkcji powtarzalne. Wersja shareware zawiera moduły do zarządzania relacjami z klientami Sprzedaż produktów linii fakturowania i kontroli zapasów produktów Lot Powiązania
 
16

Do darmowego wypróbowania
tutorassist2007 1.3
Tutorassist2007 pozwala dostarczyć do minuty niestandardowych materiałów pomoc do użytkowników końcowych, kiedy i gdzie ich najbardziej potrzebują Ten nowy produkt został zaprojektowany, aby siedzieć w czterech najczęściej używanych aplikacji.
 
16

Oprogramowanie typu Freeware
Vocalise Wav 1.0.1
Vocalise Wav to nowa animacja postaci rozszerzenia LipSync do Macromedia Flash MX 2004, który automatycznie może wykonywać profesjonalny synchronizacja warg.
 
16

Do darmowego wypróbowania
List Of Six 1
List z sześciu jest oprogramowaniem, specjalnie zaprojektowany, aby uprościć swoje listy zadań, dzięki czemu można zrobić więcej.
 
16

Do darmowego wypróbowania
NavTools Route 6.04
Kompletne narzędzie planowania podróży do żeglugi oceanicznej i przybrzeżnej i jachty, nieograniczona liczba punktów trasy, greatcircle lub rhumbline.
 
15

Do darmowego wypróbowania
PerfectJournal - Journaling and Blogging in One 1.0.6
PerfectJournal to nowy sposób na przechwytywanie myśli i zarządzania notatki. Dziś mamy tendencję do używania programu Microsoft Word i tworzenie indywidualnych dokumentów do notatek ze spotkań, badań, to nazwę. PerfectJournal będzie zmienić sposób
 
15

Do darmowego wypróbowania
Pathonix (Demo) 1.0
Zaawansowane oprogramowanie do patologicznego korzystania. Generowanie kilka rodzajów raportów. Dodaj / modyfikować testy wymagane. Można dodać jak najwięcej testów, jak wymagana dla każdego pacjenta. Śledź na dochodach, jak sporządzać sprawozdania
 
15

Demo
Competitive Intelligence Calculator for Palm OS 1.0
Competitive Intelligence Calculator (CIC) szacuje zdolności konkurencyjnej inteligencji swojej firmy / Biznes w trzech wymiarach: identyfikacja ryzyka, monitorowania ryzyka i działań w zakresie zarządzania.
 
15

Oprogramowanie typu Freeware