Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Chemical Management Software 1.5
Z tego programu można śledzić chemikaliów i innych materiałów laboratoryjnych w sposób łatwy i wydajny Można również-Store informacji o swojej chemicznych, w tym imię i nazwisko, #, funkcji main, Physical Property, danych o zagrożeniach, insormation.
 
17

Do darmowego wypróbowania
LabelVision 20/20 4.1
Wprowadzenie LabelVision 20/20 Następna generacja etykietowania oprogramowania. Zaprojektowany od podstaw dla Windows 95, 98, Me, NT 4.0, 2000 i XP, LabelVision 20/20 sprawia, że kod kreskowy etykietowanie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aby
 
17

Do darmowego wypróbowania
Time-Assistant - free software for PDA 5.1
Web oparte czas oprogramowanie śledzące m.in. grafików pracowniczych i kosztów dla intranetu i wolnego czasu śledzenia roztwór do Internetu i PDA.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Addressix 1.4.8
Wersja 1.4.8 jest już dostępna dla systemu Mac OS X 10.2 lub nowszym. To bezpłatne uaktualnienie zawiera najnowsze amerykańskie stopy pocztowej. (Zobacz informacje o wersji.) Współpracuje z Macintoshy z procesorami Intela. Nasi użytkownicy mówią:
 
17

Do darmowego wypróbowania
OfficeFIX + OutlookFix 5.95
 OutlookFIX jest narzędziem do ustalania i odzyskiwania Office Suite. Możesz dostać uszkodzone pliki z powrotem za pomocą tej funkcji bogate oprogramowanie. Możesz pobrać pliki z powrotem, które przypadkowo usunięte. Pliki mogą być podzielone na
 
17

Do darmowego wypróbowania
LinnWorks 4.1.1.1
Przejmij kontrolę nad sprzedażą online z potężnym i skutecznym systemem, który automatyzuje procesy podstawowe i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
 
17

Demo
Magic Article Rewriter Spinner 1.0
Magia Spinner Rewriter Artykuł pozwala stworzyć unikalny content.You można łatwo zastąpić tysięcy synonimów na ominięcie duplikat filtr Google i nadal zachować swoją główną treść. To oszczędza mnóstwo czasu i wysiłku, a nie martwić się oszczędzić
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
POWERAge 4.1
Powerage jest jedynym programem tego typu pomoc małym Zapisywanie / post agentów biura produkować rachunek / raporty i zarządzać PPF / RD / kupony w sposób przyjazny dla użytkownika.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Ring My Bell 1.3
Ring My Bell to innowacyjny program planowania. Może odtwarzać pliki audio w systemach nagłośnieniowych za pośrednictwem komputera PC.
 
17

Do darmowego wypróbowania
TW-BlueSearch 1.0
Z TW-BlueSearch oprogramowania, można łatwo zmierzyć ilość urządzeń wokół firmy.
 
17

Do darmowego wypróbowania
PowerPoint Find & Replace 1.5
PowerPoint Znajdź i zamień Oprogramowanie jest przydatne narzędzie do wyszukiwania i zamień kilka słów w wielu MS PowerPoint 2007, 2010, 2003 i 2000 ppt / pptx / pptm plików, można również sformatować forecolor, pogrubienie, kursywa, podkreślenie i.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Turbo Construction Demo 1.0
Turbo Budowa jest w toku. Mam zaprojektowany i zbudowany ten program za pomocą Visual Basic. I wydali wczesną wersję tego progam, która jest dostępna poprzez kliknięcie na link powyżej, ale pełna wersja nie jest jeszcze zakończona. Program ten jest
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
pzizz sleep module 2.0
Czy masz kłopoty z zasypianiem w nocy Czy trudno jest wyłączyć na koniec męczącego dnia Czy twój umysł zachować wyścigów, mimo że jesteś wyczerpany Moduł uśpienia jest zaprojektowany, aby pomóc Ci wyłączyć, uspokojenie myśli i pozwala cieszyć.
 
17

Do darmowego wypróbowania
FormaLog cc Entreprises Professional 4.10
FormaLog oferuje wiele opcji, takich jak: -> Scentralizowane zarządzanie Resources: Zysk czasu> Łatwy dostęp do informacji: Wydajność-> Integrated Document Management: Tworzenie i ponownego wykorzystania-> Zarządzanie Materiał nauczania:.
 
17

Komercyjny
! - M8 Multi Clipboard for Windows 3.00
M8 wielu schowka rejestruje wszystko, co wyciąć lub skopiować z dowolnego programu. Ostatnie 30 klipy są pokazywane w obszarze schowka. Przesuń kursor myszy nad klipami i je zobaczyć w przeglądarce. Jeśli klip jest tekst, można zobaczyć pierwsze
 
17

Do darmowego wypróbowania
Process Revolution 2004.1.329
Mindset Silicon w Process Revolution 2002 (SE) jest wiele aplikacji biznesowych celem niezbędne do optymalizacji każdej organizacji.
 
17

Do darmowego wypróbowania
ProM Import Framework 7.0
Ramy importu ProM pozwala wyodrębnić dzienniki uchwalenia procesu zdarzeń ze zbioru systemów informatycznych.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
Rezovation Desktop 7.1.0
Pulpit Rezovation jest niepełna recepcja nieruchomość oprogramowanie do zarządzania i oprogramowanie do zarządzania gość zaprojektowany specjalnie dla branży zakwaterowanie.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Club Lab 1.00
Klub Lab Kontroli społecznej władzy to unikalne rozwiązanie, aby zrozumieć, kontrolować i przyjmuje dynamikę grupy.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Zoph 0.8.0.2
ph ( Zoph Organizuje zdjęcia) jest internetową digital prezentacji obrazu oraz system zarządzania.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware