Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Creative Manager Pro 7.5
Kreatywne Manager Pro jest wiodącym Agencja Ad Management Software do Creative and Design przemysłu, produkowane dla firm projektowych, agencjach reklamowych, wewnętrznych twórczych / MarCom wydziałów i kreatywnych firm usługowych.
 
18

Komercyjny
absolutePDF-Spool Base 1.1
AbsolutePDF szpuli pozwala aplikacjom legacy generowania plików PDF, bez potrzeby innych drogich narzędzi.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
The Query Tool 2005 6.0.1
Query Tool to potężny eksploracji danych aplikacji. To pozwala na wykonywanie analizy danych na dowolnej bazy danych SQL. Został on opracowany głównie dla innych użytkowników technicznych. Brak wiedzy SQL jest wymagane, większość działań są dane
 
18

Do darmowego wypróbowania
TimeCEO 2.3.1
Każdego dnia użytkownicy spędzają czas pracy z komputerami, ale, niestety, często wydajność jest daleki od doskonałości.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Cute Web Messenger 3.1
Słodkie Web Messenger to state-of-the-art oprogramowanie do obsługi wiadomości błyskawicznych pakiet, który ułatwia komunikację z klientami, pracownikami Spółki lub społeczności internetowej.
 
18

Komercyjny
Customer Manager Buddy 2.1
Zarządzaj klientów i prowadzi do powiększania sprzedaży i zysków. Jest to kompletny system, który jest aplikacja do śledzenia informacji o klientach, takie jak kontakty i notatki z klientami. - Przez: Customer Management
 
18

Do darmowego wypróbowania
MxCalc Financial Pack for Smartphone 1.0
MxCalc Macierze SE Functionsv3. 1 Podstawa Conversionv3. 1 Data i godzina Calculationsv3. 1 Obsługuje USA i europejskim stylu data v3 format. Portret 1 Obsługa, Krajobraz, Kwadrat (Treo 700w) i VGA rozdzielczości ekranu Najbardziej kompleksowe
 
18

Demo
Monkey SMS 2.00
Monkey SMS pozwala na wysyłanie wiadomości SMS (wiadomości tekstowe) z komputera PC lub serwera, w dowolnym miejscu na świecie.
 
18

Oprogramowanie typu Freeware
ROBO Print Job Manager Metric 3.1.2
Przygotuj swoje cytaty, faktur i kosztów wysiłku z Print Job Menedżer ROBO. Oprogramowanie to zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do kosztów Twoje zadania szybko i stworzyć wszystkie formalności. Wszystko jest w pełni konfigurowalny - koszty,
 
18

Do darmowego wypróbowania
The Import Manager 1
Import Manager jest proste, ale niepełna informacja import & oprogramowanie do zarządzania zaprojektowane specfically usprawnić dział importu organizacji.
 
18

Demo
PageFlip PDF to Flash for Mac 2.3
eFlip Standard dla Mac to aplikacja, która pozwala partii konwersji dokumentów Adobe PDF do programu Macromedia Flash FlippingBook na Mac, wytwarzają niezwykłe online i offline cyfrowych wydań z fajna strona odwracając skutki.
 
18

Do darmowego wypróbowania
TAPICall 4.2.121
Pełny wgląd na pierwszy pierścień: TAPICall zamienia komputer PC w wysoce skuteczny stacji CTI pracy za pomocą programu Outlook add-on: Identyfikacja dzwoniącego i wyświetlenie odpowiedniego formularza kontaktowego Outlook, automatyczne.
 
18

Do darmowego wypróbowania
ChequeSystem 0.39
ChequeSystem zapewnia ponad wyboru pisarza. Jesteś nie trzeba pisać w ogóle, po prostu wydrukować i podpisać. Wszystkie wystawione czeki są przechowywane w rejestrach. Raport konto i raport odbiorcy zapewnia pełną czek wystawiony na historii banku
 
18

Demo
SchemaToDoc for Sql Server 4.4
Baz danych SQL Serwer dokumentów. SchemaToDoc dla SQL Server eksportuje metadane SQL Server w łatwy do odczytania dokumentu programu Word. Dokumenty programowe: Primary Keys, Informacje Field (typ, rozmiar, domyślnie, pustych), indeksy,
 
18

Demo
DepositWiz 1.1
DepositWiz drukuje bilety depozytu. DepositWiz Zawiera: Cenne przemysł standardowe oprogramowanie szyfrowania chroni poufne informacje finansowe. Przydatne Szybkie Fill pozwala tworzyć oszczędzające czas szablony swoich regularnych depozytów.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Celframe Business Go Live 2008 1.0
Biznes Go na żywo obejmuje ponad 2800 istotne listów biznesowych, umowy, biznes plany i inne dokumenty dla wszystkich gałęzi przemysłu.
 
18

Demo
Round Management System 1.3
Okrągły system Management będzie kłopotów z tworzenia i aktualizacji planu pracy - bez względu na to, jak skomplikowane może być.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Easy Mail Plus 2.3.1.1
Oczywiście najprostszym sposobem drukowania kopert, etykiet adresowych, dokumenty. Możesz faksu za pomocą zintegrowanego sterownika faksu i e-mail do listy adresowej za pomocą korespondencji seryjnej. Wpisz wiadomość, a następnie tylko kilka kliknięć
 
18

Do darmowego wypróbowania
remiCrystal 1.0
RemiCrystal to fantastyczne narzędzie do automatyzacji, planowania i realizacji programu Crystal Reports.
 
18

Demo
Advanta Rapid 2.3
Advanta Szybki 2009 jest jednym z najbardziej niezawodnych, przystępnych cenowo i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do zarządzania w szkole, szkoła administracji oprogramowania, oprogramowania i administracji uczelni instytut zarządzania.
 
18

Demo