Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

PowerConverter Lite 3.9
PowerConverter Lite jest prosta PowerPoint dodatek, który szybko konwertuje prezentacje PowerPoint do Flash.
 
19

Do darmowego wypróbowania
TablePro 3.28
  TablePro jest proste, przydatne i wygodne bazy danych dla domu lub biura. Użytkownik może dodawać, sortować i łatwo zmienić dane. Użytkownik może zapisać dane przy użyciu różnych tabel każda tabela jest w odpowiednich kolumnach. Nie używa bazy
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Ashampoo Presentation 2008 1.00
Ashampoo Prezentacje 2008 to nowy program graficzny prezentacji Ashampoo. Ashampoo Prezentacje 2008 pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju prezentacji, od prostych do złożonych projektów szkolnych prezentacji biznesowych. Pokaż prezentacji jako pokazów
 
19

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms Gold ULTRA 5.50.ee.220
- Formularze elektroniczne (formularze elektroniczne) i rozwiązanie bazy danych dla komputera stacjonarnego, laptopa, przedsiębiorczości internet i deweloperów -.
 
19

Do darmowego wypróbowania
StrikeIron Reverse Phone Lookup 2
Reverse Lookup Phone: 90 dni Web Service Dokładność udostępnia interfejs programistyczny do nazwy i adresu danych przypisanych do każdego numeru telefonu.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Chemistry Add-in for Word 1.0.0.0 Beta 2
Mobilizowanie uczniów, nauczycieli i chemików na łatwe dokumenty autor w języku chemii jest w samym sercu Chemistry dodatek dla programu Word .
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
SWF n Slide Pro for Windows 1.024
Slajdów SWF 'n dostępny jest w wersji Standard i Pro Edition. Obie są bardzo proste programy do podjęcia cyfrowych obrazów i audio, i tworzenie profesjonalnych pokazów slajdów w ciągu kilku minut, aby podzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Pro
 
19

Do darmowego wypróbowania
CheckMark MultiLedger Win/Mac 7.0
Sprawdzony zintegrowany, Sieciowy pakiet finansowy dla małych przedsiębiorstw, MultiLedger jest łatwy w użyciu i instaluje się szybko.
 
19

Do darmowego wypróbowania
CMM Utility Set 1.00
Set Utility CMM to zbiór przydatnych narzędzi programowych przeznaczonych do pomocy programistów i operatorów maszyn współrzędnych pomiarowych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Resistor Finder 1.0
Opornik Finder est un logiciel qui Permet au concepteur ou au hobbyiste pl Electronique de trouver une combinaison de 2 opory qui, lorsque connectees en Parallele, donnera une odporność equivalente la Plus proche de Celle Desiree.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
TinyUml 0.12
TinyUml jest darmowe narzędzie realizowane na platformie Java i zaprojektowane do łatwego i szybkiego tworzenia UML 2 diagramami.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Mega Business Associate 1.1
Zlokalizuj Super inyour Partnerzy Przemysł i sprzedaży ExplodeYour Overnight. Twój gwarantowana i najprostszy sposób, aby natychmiast findevery najwyższej pozycji strony internetowej w branży i ruchu directtheir do ciebie. 'Masz obniżone co
 
19

Do darmowego wypróbowania
RufaaTrans (Hualage The Easy Way) 1.0
Rufaatrans jest przeznaczony do ruchu drogowego w branży transportowej zajmującej zawodową w pełnym obciążeniu i rynku drobnicowych.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Test Drive Manager 2.0.5
Menedżer Test Drive pomoże Ci stworzyć interaktywne prezentacje dla aplikacji mobilnych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Abacre Paperless Office 1.0
Skanowanie dokumentów papierowych z programu do skanowania, a następnie otwórz Abacre elektronicznego urzędu , drag-n-drop zeskanowanych obrazów (TIFF, JPG) i tworzyć otoczenia elektronicznego plików biurowych.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Multiple Database Query Analyzer 2.1
Multiple Database Query Analyzer 2.1 obsługuje qurries z rozróżnianie typów baz danych. Obsługuje Sql, Access, Oracle, MySQL. To pozwala mieć rozne profile do przechowywania danych, a także posiada opcje trzymać querrys i eksportu danych.
 
18

Do darmowego wypróbowania
Axialis AX-CDPlayer 2.61
AX-CDPlayer jest Freedb.org kompatybilny odtwarzacz CD dla systemu Windows. Jeśli wiesz, jak korzystać z prawdziwego odtwarzacza CD, używając CDPlayer AX będzie dziecinnie proste! Axialis AX-CDPlayer pozwoli na słuchanie płyt audio CD przy użyciu
 
18

Do darmowego wypróbowania
PDF Create Convert 1.0
PDF Create Convert to przydatny program do tworzenia dokumentów PDF od podstaw lub przekonwertować istniejący dokument do formatu PDF bez konieczności Adobe Acrobat.
 
18

Komercyjny
My Problem Solved 2.0
Mój problem rozwiązany jest niedrogie rozwiązanie IT Help Desk i obejmuje zarówno kompleksowe aplikacji Windows, e, a także interfejs WWW, który umożliwia użytkownikom tworzenie własnych kont i składać wnioski i zobaczyć stan tych kryteriów za.
 
18

Do darmowego wypróbowania
MessLess Inventory 8
Czy masz oprogramowanie śledzenia zapasów, który działa dobrze z wyjątkiem jednej rzeczy - nie pozwalają ustawić go tak, jak naprawdę potrzebujesz Następnie należy spróbować MessLess wyposażenie : najbardziej elastyczne oprogramowanie.
 
18

Do darmowego wypróbowania