Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

TRANSDATpro (English) 13.22
TRANSDAT Geosoftware wykonuje transformacje i zmiany współrzędnych geodezyjnych danych pomiędzy wieloma koordynacji i układów odniesienia Ameryki, Australii, Europie, Niemcy wyjątkowo i na całym świecie, w wysokiej precyzji i wysokiej prędkości: 1.
 
19

Do darmowego wypróbowania
UB-04 Fill & Print NPI 1.4
 Możesz użyć UB-04 (CMS-1450) oprogramowanie dla Form Filler następujących celów: można łatwo wypełnić UB-04 formularzy w systemie, to automatycznie dodaje się opłat, można zapisać i roszczenia obciążenia na dysku twardym; można wydrukować cały.
 
19

Do darmowego wypróbowania
VeryPDF PDF Writer 2.30
VeryPDF PDF Writer jest szybkie i proste oprogramowanie do tworzenia PDF, które konwertuje wszelkiego rodzaju druku systemu Windows dokument, w tym DOC, XLS, PPT, TXT i HTML nawet do powszechnie uznanych PDF za pomocą kliknięcia przycisku.
 
19

Do darmowego wypróbowania
XPlica for SharePoint 2010 6.6
XPlica dla SharePoint 2010 umożliwia migracji listy programu SharePoint w Twojej SharePoint 2007/2010 gospodarstw.
 
19

Komercyjny
10. Slide Show 0.4b
10. Slide Show to program przeznaczony do wyświetlania serii obrazów jeden po drugim. Obrazy te mogą być w różnych formatach, w tym BMP, GIF i JPEG. Można utworzyć plik pokazu slajdów, przed ręką lub można przejść do folderu. Jeśli wybierzesz
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
ABC Amber DBISAM Converter 3.02
ABC Amber DBISAM Converter to zaawansowane narzędzie, które pozwala konwertować DAT (DBISAM) plików dowolnego formatu chcesz (XLS, CSV, MDB, DBF, XML, PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, DOC, i wiele więcej) łatwo i quickly.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DigiTools 1.2
DigiTools łączy 6 przydatnych narzędzi i 2 narzędzia do jednej małej aplikacji w systemie Mac OS X. DigiTools zawiera Font Browser (szybciej niż Font Book Apple'a), słownik, edytorze tekstu,
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Gooer RDP Service 1.05
Gooer jest dostawcą usług zdalnego pulpitu. Pozwala na dostęp do zdalnego komputera tak jakbyś siedział bezpośrednio przed nim. Możesz zdalny dostęp do swojego domu lub biurze za pomocą przeglądarki internetowej lub telefonu komórkowego. Możesz
 
19

Komercyjny
jCodeCollector 0.9b1
JCodeCollector jest wieloplatformowy aplikacji (jest Napisane w Javie), które pomogą Ci zarządzać fragmencie snippets.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
My Affiliate Organizer 1.01
Organizator partnerski śledzi nieskończonej liczby programów partnerskich dołączysz.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Replace Text SW 1.3.2
Szybko zamiany tekstu w partii dokumentów SolidWorks nigdy nie było łatwiejsze. Zamień tekst SW - wytrzymałe i łatwe w obsłudze aplikacji - posiada kilka trybów, aby wybrać pliki, które mają być zrealizowane, w szczególności: przeciągnij i upuść,
 
19

Do darmowego wypróbowania
Tornado History 1
Wizualizacja TornadoesTwistery (History Twister) to prosty program do wizualizacji historii tornad w Stanach Zjednoczonych.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Label Magic 2.1
Magia Label jest przyjazny dla użytkownika i aplikacji druku, który pozwala na tworzenie dowolnej wielkości i kształtu etykiety, a następnie wypełnić go z tekstu, kodu kreskowego, kształtów i obrazów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Spellex for Internet Explorer 1.2
Spellex Internet Explorer jest sprawdzanie pisowni, które działa na każdym formularza lub strony internetowej.
 
19

Do darmowego wypróbowania
AIC - Acupuncture Insurance Codes 1
Akupunktura Kody Insurance Code Browser jest ubezpieczenie, specjalnie zaprojektowany do wykorzystania praktyków akupunktury.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Excel Export to XML Files Software 9.0
Czy masz jeden lub kilka plików programu Microsoft Excel, które trzeba przekształcić XML natychmiast Jeśli tak, to ten program jest dla Ciebie.
 
19

Do darmowego wypróbowania
PPT to Video 6.1.6
Wondershare PPT2Video Pro to all-in-one PowerPoint do konwertera wideo do konwersji prezentacji PowerPoint do wideo do 130 formatów, takich jak AVI, MOV, WMV, MPEG, FLV i wideo HD o doskonałej jakości z wszystkimi oryginalnymi animacjami i efektami.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Simple Help Desk for MS-Office XP 3.52
Integracja Web kompletna ścieżka Audyt, jakie działania zostały podjęte i przez kogo.
 
19

Do darmowego wypróbowania
SmartCompany OutSmart 1.2
Przechytrzyć Outlook jest pasek narzędzi, który ułatwia przeniesienie e-maili z programu Outlook do SmartCompany zapewniając bezproblemowy dostęp do SmartCompany książki adresowej w programie Outlook.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
Business Manager 6.0
Sprzedaż / Marketing i Usługi Software forSMB / SME / SSI. Pomnożyć sprzedaży. Utrzymał cennych klientów. Upewnij się, bariery wejścia dla konkurentów. Integracja i analizować dynamikę sprzedaży / marketingu, serwisu i wsparcia zespołów. Skutecznie
 
19

Oprogramowanie typu Freeware