Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Xilisoft PowerPoint to DVD Converter Personal 1.0.1.1112
Xilisoft PowerPoint to DVD Personal jest w stanie konwertować większość formatów PowerPoint (PPT) plików do formatów obsługiwanych przez DVD i wypalić je na płytach DVD, foldery DVD oraz plików ISO.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Cite CRM 0.2.0
Cite CRM jest Open Source PHP / MySQL system obsługi klienta. Cite CRM jest kompletnym CRM ze wszystkim małe i średnie firmy będą potrzebować. Cite CRM zapewnia firmę z możliwości wykorzystania do najszybciej rozwijającego platformę CRM, który
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
DocSS 2.1
DocSS to system przechowywania dokumentów, które pomaga użytkownikom organizować, archiwizować i pobierać cyfrowe pliki. DocSS wykorzystuje prosty interfejs składający się z plików, folderów, szuflad i szafek.
 
20

Demo
Powerpoint-PPT to AVI/GIF Converter 1.117
Teraz możesz łatwo tworzyć prezentacje wideo za pomocą wygodnego PowerPoint PPT do AVI / GIF Converter, który szybko przekształca PPT AVI/WMV/MPEG4 jak również wideo oraz animacji GIF.
 
20

Do darmowego wypróbowania
PPT to Video Standard 7.1.1
Variisoft PPT2Video Standard to all-in-one PowerPoint do konwertera wideo. Może konwertować prezentacje PowerPoint do prawie wszystkich popularnych formatów wideo, takich jak MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, FLV i wideo HD. Jest idealny do wyświetlania
 
20

Do darmowego wypróbowania
Rave CRM 1.5.2.23
Rave jest najnowszym potężnych Entellium w Customer Relationship Management (CRM) narzędzi.
 
20

Do darmowego wypróbowania
#1 Easy POS 4 BUSINESS Point of Sale 5.17
Obsługiwane funkcje włącznie 1 Łatwy POS Point 4 BUSINESS oprogramowania sprzedaż jest następujące: Produkty Galeria Wejście, wyszukiwanie klientów Nazwa / numer telefonu, zabezpieczenia hasłem, system sieci, personel sprzedaży, księgowości, skaner.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Advanced SMS 1.2
Interactor jest wyzwalanie energii w 2-way komunikacji ze strategią dynamicznego i rewolucyjny, mający przewagę nadawania.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Bloomberg Stock Watcher 1.0.0.1 beta
Watcher Zdjęcie jest aplikacja, która będzie kwerendy usługi sieci web, aby wyświetlić informacje notowania za świadczone symboli giełdowych.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
CRM-Express Standard Edition 2012.3.2
CRM-Express Standard Edition jest tanim programem CRM wysokiej jakości. CRM-Express mogą zarządzać marketingu, klientów, sprzedaży i zamówień. Funkcje obejmują umiejętności SMS, klienta poczty elektronicznej, kalendarza, książki adresowej, Mój
 
20

Do darmowego wypróbowania
TBS Attendance Tracking 6.00
Śledzenie obecności TBS śledzi godzin, które pracownicy biorą zwolnienia z pracy, a następnie stara się zidentyfikować tych użytkowników, które zwykle biorą poniedziałki i piątki od pracy.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Translator XP Enterprise 2nd Edition 2008
 Druga edycja programu Tłumacz XP obsługuje idiomów oraz alternatywnych znaczeń i języki specyfikacji.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Hotel RS 2012 0.1.1.186
Hotel RS jest system oprogramowania do zarządzania Hotele i motele. Marka internet rezerwacji, sprawdzić stan pokoje i wiele więcej ... Opis: Rezerwacja Konta użytkowników Raporty Zgoda Klienci Hotel skonstruować płatność i wiele
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
ABC Amber Paradox Converter 4.01
ABC Amber Paradox Converter to zaawansowane narzędzie, które pozwala konwertować swoje dB (Paradox) plików dowolnego formatu chcesz (XLS, CSV, MDB, DBF, XML, PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, DOC) łatwo i quickly.
 
20

Do darmowego wypróbowania
KnowlEdgeK12 1.0
Nowe wydanie wiedzy K12 umożliwia swoją szkołę z większą elastycznością by całkowicie automatyzację procesów administracyjnych i akademickich.
 
20

Do darmowego wypróbowania
MxWallet 1.0.1
Wykonać wszystkie ważne informacje z tego bezpiecznego, bezpiecznego, wygodne i wydajne rozwiązanie do zarządzania informacjami osobistymi.
 
20

Demo
Ppt to Image Converter 3000 7.4
PPT to Image Converter 3000 zapewnia elastyczny i łatwy sposób na wolne Konwersja plików w formacie PPT do każdego rodzaju obrazów takich jak: JPG, JPEG, TIF, GIF, BMP, TGA, PNG, RLE, WMF, itp.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Web+Center 6.0
Web + Center - zestaw internetowych aplikacji obsługi klienta w tym: klienta + Center - obsługa klienta aplikacja internetowa, która pozwala klientom na zarejestruj się i zaloguj, aktualizacji i sprawdzić stan swoich spraw wsparcia.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Contact Tracer 1.01
Kontakt Tracer jest kolorowe proste łatwe w użyciu funkcje osobistej Manager.The Kontakt obejmują wysyłanie wiadomości e-mail do bieżącego kontaktu, visitingthe obecna strona kontaktów (jeśli istnieje), do wydruku raporty wszystkich kontaktów.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Customer Register 4.0.3
Klient Rejestracja pomaga pozostać w kontakcie ze swoimi klientami. Jest przeznaczony do przechowywania danych kontaktowych i pozwalają znaleźć je w oparciu o kryteria selekcji. Można również zaplanować nadchodzące zadania, korzystając z funkcji
 
20

Do darmowego wypróbowania