Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

XPPort 2.7
XPPort (TM) konwertuje dane z programu Excel do programu PowerPoint, czytając podziały stron i przeniesienie każdą stronę do nowego slajdu.
 
22

Do darmowego wypróbowania
DaToInfo 2.0
DaToInfo - łatwy w obsłudze aplikacja, która pozwala załadować istniejący arkuszy kalkulacyjnych Excel lub tworzyć nowe on-the-fly w postaci tabel i analizować je po w wygodnym oknie hierarchicznej z możliwością filtrowania danych, szybko.
 
22

Do darmowego wypróbowania
SWOT Expert 2.0
SWOT Expert jest pierwszym multimedia oprogramowanie dla prowadzenia siły, słabości, szanse i oceny zagrożeń dla organizacji.
 
22

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Import 2005 for Oracle 3.0
EMS Data Import for Oracle jest potężnym narzędziem do importowania danych szybko z MS Access, MS Excel, DBF, XML, TXT i plików CSV do tabel bazy danych Oracle.
 
22

Demo
DocGuruZ 2008
DocGuruZ Narzędzia konwersji zapewniają PDF do programu Word, PDF do formatu RTF, PDF do tekstu, Word na PDF rozwiązań.
 
22

Do darmowego wypróbowania
DEKSI SALES 5.0
SALES DEKSI to potężne i bogate Web-based rozwiązanie Sales Force Automation. SALES DEKSI zapewnia pełną automatyzację sprzedaży dla Twojej firmy. To prawdziwa internetowej aplikacji w języku Java z bogatym interfejsem użytkownika. SALES DEKSI
 
22

Demo
BodyCareGate Advanced 2008
BodyCareGate jest niedrogie, łatwe i proste oprogramowanie Masaże lecznicze, Software SPA, Free Software salon piękności dla małych i dużych praktyk do zarządzania klientami, planowanie Powołanie, Billing, fakturowania, koszty, należności, podatków i.
 
22

Demo
SilverLiners Time Attendance Suite 2009 1.1
SilverLiners Czas Suite Obecność jest aplikacja okien frekwencja czas, który jest przeznaczony do zbierania czasu pracownicy IN / OUT ze skanera linii papilarnych USB lub klawiatury.
 
22

Do darmowego wypróbowania
A1 MaxCut 1
Generuje wydajne cięcia planów na optymalnych rozmiarach arkuszy dla każdego materiału.
 
22

Demo
SAP Barcode DLL TBarCode/SAPwin 1.0
TBarCode / SAPwin: DLL kodów kreskowych dla SAP R / 3, SAP ECC i mySAP ERP, który rozciąga SAPsprint, SAPlpd i DLL SAPWIN z funkcji drukowania kodów kreskowych.
 
22

Demo
CatStudio Catalog Publishing Software 3.2.2
Środowisko bogate w funkcje zapewniają CatStudio które pozwala tworzyć listę produktów w formacie PDF lub HTML, filmu.
 
22

Do darmowego wypróbowania
ViewBI Business Intelligence Reporting 2.0.1
Biznes ViewBI Reporting Intelligence 2.0.1 przeznaczona jest jako skuteczny desce rozdzielczej sprawozdawczy, który dostarcza danych biznesowych w całym przedsiębiorstwie poprzez intuicyjny sieci opartej interface.ViewBI upoważnia wszystkich
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
Qsale 1.1
Qsale 1.1 jest profesjonalne i inteligentne narzędzie, które można przekształcić z ręcznym systemem rozliczeniowym do skomputeryzowanego jeden, lub może być specjalnie zaprojektowany dla ludzi, którzy mają już fakturowania lub punkt sprzedaży (POS)
 
22

Do darmowego wypróbowania
Synthis Process Modeler R 4
Synthis Process Modeler R 4 jest zaprojektowany jako pomocne techniki generowania dokumentów w oparciu o schematy blokowe, co pozwala przedsiębiorcy wizualnie zorganizować i złożyć swoje procesy biznesowe.
 
22

Do darmowego wypróbowania
MoneyCare + 2.0
 Teraz można nie tylko łatwo obliczyć, ale zapis dochodów i wydatków indywidualnych lub domu lub firmy może również zachować przy użyciu niesamowitą aplikację MoneyCare +.
 
22

Do darmowego wypróbowania
@promt Office 8.5 Gigant, inkl. Promt Mobile 7.0 Gigant (Box-Version) 8.5
@ Promt Office 8.5 to program komputerowy do tłumaczenia tekstów, e-maile, strony internetowe, dokumenty PDF, a nawet plików graficznych w ciągu kilku sekund. Program jest doskonałym rozwiązaniem dla potrzeb tłumaczeniowych małych firm i użytkowników
 
22

Do darmowego wypróbowania
PDF File to Image Converter 2.8.0.4
Advanced PDF to Image Converter to proste oprogramowanie bezpośrednio konwersji dokumentów PDF do zdjęć, obrazów i plików graficznych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
KonSi Data Envelopment Analysis for Benchmarking Software Professional Version m 5.1
KonSi Analiza danych Envelopment na Benchmarking zapewnia pomiar wydajności przy użyciu danych Envelopment Analysis (DEA).
 
22

Do darmowego wypróbowania
IDpack Business ID Card Software 9.0.41
 Możesz użyć IDpack firmy ID karty oprogramowanie do projektowania i drukowania kart ID i odznaki.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Genius Connect - Tasks 5.0.2.0
GeniusConnect zsynchronizuje zadań programu Outlook z dowolnej bazy danych SQL, która obsługuje ODBC (MS Access, MySQL, MS SQL Server, Oracle, itp.
 
22

Do darmowego wypróbowania