Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

AbNote 1.9
AbNote 1.0a jest doskonały notatnik i menadżer informacji dla-Windows PC. To najprostszy sposób, aby utrzymać przegląd wszystkich notatek, hasła, e-adresy, nazw użytkowników itp. AbNote jest bardzo pomocne w codziennym usage.What była twoja nazwa
 
57

Do darmowego wypróbowania
Digital Music Organizer Diamond 9.10
Narzędzie Muzyka Organizator jeden z Windows dla rozwiązań najlepszy organizator muzyki.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Draft Creator 7.12
Software DraftAbility zapewnia możliwości e-commerce dla małych i średnich organizacji, które pozwalają przyjmować płatności bez kont firmowych lub kupcy feesAccept płatności przez telefon, faksem lub postaci strony internetowej z klientami bez.
 
57

Do darmowego wypróbowania
TM Job Bag 1.2
TM JobBag jest czas i śledzenia jednego materiału Zastosowanie użytkownika zaprojektowany jako prosty, ale kompletny wprowadzeniu do worka pracy śledzenia narzędzia oprogramowania.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Compiere Monitor -
Projekt rozszerza open source ERP-System Compiere (R) z aspectorientation. Jego pomocą aspectoriented ObjectTeams językowe / Java i został opracowany w dyplomowej-pracy na Uniwersytecie Technicznym w Berlinie, Niemcy.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Gardenia 0.9.04
Gardenia jest wpis na poziomie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem zaprojektowany specjalnie dla (Portugalia), portugalski rynek, opracowany przez Gotham - Sistemas Integrados de Gest o Empresarial LDA.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
AnswerMyPhone 2.0
AnswerMyPhone pozwala na korzystanie z komputera jako automatycznej sekretarki dla telefonu z CallerID informacji.
 
56

Do darmowego wypróbowania
TicketBenchPRO 6.18
TicketBench Pro pozwala na projektowanie i drukowanie biletów, formularze, etykiety, kupony, bony, lub jakikolwiek dokument, który wymaga, aby połączyć tekst, grafikę, numerowanie seryjne, rezerwacji miejsc i innych zmiennych danych.
 
56

Do darmowego wypróbowania
CSC Date Calculator 2.2
CSC Date Calculator jest intuicyjny kalkulator data, która daje dużą elastyczność w produkcji, który chcesz uzyskać.
 
56

Do darmowego wypróbowania
IDpack Lite 9.1.22
IDpack ID biznesowe oprogramowanie karty jest najbardziej wszechstronne i elastyczne dowód osobisty oraz projekt badge ID i oprogramowania drukarki w systemie Windows.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Astra R-Nesting 4.2.0
Astra R-Nesting oprogramowanie umożliwia automatyczne zagnieżdżanie blach i mogą być używane do gniazdowania płyt wiórowych drewna, metalu, szkła, tworzyw sztucznych itp.
 
56

Do darmowego wypróbowania
AutoPlay me for PDF 5.0.2
Wystarczy przeciągnąć i upuścić plik PDF, a następnie naciśnij przycisk CD Write Now i gotowe.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Excel Unit Conversion Addin 3.0
To Microsoft Add-In zapewnia bardzo zaawansowana funkcja konwersji jednostek. To ścisła integracja ze środowiskiem programu Excel pozwala na łatwy dostęp przez menu i paski narzędzi. Podstawową funkcją konwersji jednostek jest dostępny jako funkcja
 
56

Do darmowego wypróbowania
Recipe Center 5.0.0
Przepis Center 5.0 jest bezpłatna przyjazny dla użytkownika narzędzie do organizowania, e-mail i drukować recepty. Możesz pobrać recepty od recipecenter.com lub receptur przywóz z Master Meal. Można łatwo przekonwertować wycinane i wklejane
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Ontiva Fusion Suite 1.0
ONTIVA FUSION jest w pełni zintegrowanym rozwiązaniem, które ułatwia komunikację w czasie rzeczywistym, sprzedaży, obsługi klienta i strategii marketingowej poprzez Internet.
 
56

Do darmowego wypróbowania
TaskMerlin 5.0.0.8
TaskMerlin jest intuicyjny i łatwy w użyciu oprogramowania do zarządzania projektami i zarządzania narzędziami zadań oprogramowania.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Egsoft After-sale Service 4.51
Egsoft usługi po sprzedaży jest procesem, do obsługi oprogramowania, obsługi klienta, może być bardzo wygodne dla klienta, obsługa, konserwacja, części towarów, magazyn, obsługa i ocena, rachunki, i re-wizyta i inne praktyczne funkcje.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Company Management System 3.1
CMS jest jeden produkt wytwarzany przez Gepok Software Solutions. Chodzi o program shareware, które pozwala na zarządzanie małych i średnich firm w kwestiach kontroli zapasów, finansista, klientów, dostawców między innymi. Jego celem jest umożliwić
 
56

Demo
Cemetery Keeper 1.10
Map cyfrowych! Prosty ruch wskaźnika myszy daje z lotu ptaka swojego cmentarza, co pozwala zobaczyć, kto jest pochowany obok nich lub jeśli jest dostępny grób obok konkretnej osoby. Łatwy w użyciu. Prawdopodobnie nie będzie trzeba się z
 
56

Demo
Data Protection Module 3.0
Data Protection Module 3.0 jest aplikacją do obrony haseł plików. Możesz zapobiec snooping własnych plików poufnych. Możesz odzyskać kontrolę i decydować, kto widzi, co na komputerze. Z PowerDPM, można zabezpieczyć hasłem dowolny plik.
 
56

Do darmowego wypróbowania