Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

smsCentra 1.0.0
Wsparcie marki odmian telefonów komórkowych i urządzeń, takich jak Nokia, Siemens, Sony-Ericsson, Motorola i Alcatel, jak i GSM / GPRS modemów, takich jak Wavecom, Siemens, Sony-Ericsson i Motorola.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Barcode 3.0.1.5
Barcode oprogramowanie generacji jest w pełni wiarygodne, aby stworzyć wysokiej rozdzielczości Barcode s i wklejania, który wygenerował Barcode s po prostu do innych aplikacji Windows.
 
24

Do darmowego wypróbowania
BrowserCRM Professional 3.00 rc 2
BrowserCRM jest elastyczny i konfigurowalny internetową aplikacją do zarządzania relacjami z klientami dostępnych z kodem źródłowym i nowej sieci Web Application Toolkit Modular WebMAT dla customization.
 
24

Demo
Software License Manager 1.1
Bezpieczne i bezpieczny sposób przechowywać ważne informacje na temat aplikacji. Informacje, takie jak numery seryjne, informacje oprogramowania, informacji producenta, informacje dotyczące licencji, informacje o płatnościach i wiele więcej ...
 
24

Do darmowego wypróbowania
Powertimer 3.0
Proste i łatwe! Mocny i niezawodny! Łatwe i wygodne! W przystępnej cenie! To jest to, co Powertimer chodzi. Jest to w pełni funkcjonalny kawiarenki internetowej narzędzie do zarządzania, które oferuje większość, jeśli nie wszystkie, z cechami
 
24

Do darmowego wypróbowania
Small Business Forms 1.0
Wzór na sukces firmy obejmuje ducha przedsiębiorczości, pasję i kreatywność. Obejmuje ona także dużo, dużo papierkowej roboty. Czy trzeba płacić rachunki, dostawców lub pracowników rekrutacji lub klientów, lub obsługiwać setki innych zadań
 
24

Demo
Mortgage Planner 1.0
Narzędzie to jest kombinacją 3 kalkulatorów, które pomaga podjąć właściwą decyzję w sprawie domu.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Quik-Biz Bus Mngmnt & Analysis Templates 2.5
TPS z Illinois, Incorporated stworzył Quik-Biz Szablony Project Management rozwiązania, aby pomóc osobom i firmom z zarządzania i analizy ich wyników.
 
24

Do darmowego wypróbowania
A-PDF HTML to PDF 4.9
A-PDF HTML do PDF jest szybki, niedrogi sposób na konwertowanie plików HTML i stron internetowych do profesjonalnych dokumentów w popularnym formacie PDF.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Excell 1.00
Excell jest proste zarządzanie danymi, arkusz kalkulacyjny typu oprogramowanie. Możesz wpisać swoje dane i zapisać go jako plik oddzielone przecinkami (CSV), aby załadować go ponownie później. NonTube Excell zlicza całkowity rozmiar wiersza i
 
24

Do darmowego wypróbowania
ProSolutions Software 810M
Pro Essentials przez Oprogramowanie ProSolutions oferuje kompletne oprogramowanie do zarządzania, w tym w pełni zintegrowany terminarz, który pozwala na śledzenie pre-rezerwacji, pakietów, przyjęć ślubnych i planowania elastycznego.
 
24

Demo
Warefeed 0.1
Warefeed jest i użytkowania oprogramowania business analytics narzędziem stworzonym, aby odpowiedzieć na ważne pytania istotne dla strategii biznesowej oprogramowania.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Easy Label Designer Standard 1.9.11.22
Easy Label Designer standardowa 1.9.11.22 jest tworzony jako pomocny i przydatny program z umiejętności radzenia sobie z kodem kreskowym 1D i 2D oraz odczytu danych z bazy danych. Jego funkcje są elementy etykiety m.in. kreskowych 1D i 2D, prosty
 
24

Do darmowego wypróbowania
PocketMirror Standard (Palm/Outlook Sync) 4.3
PocketMirror Standard (Palm / Outlook Sync) 4.3 jest profesjonalnym i potężne narzędzie, które służy wyłącznie do synchronizacji Microsoft Outlook kalendarz, kontakty, zadania i notatki z elementów zbudowany w Palm i Palm OS aplikacji PIM.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Universal Reader IGT 5
Universal Reader IGT 5 przynosi potężne narzędzie, które może pozwolić komputer przeczytać i przetłumaczyć dowolny zaznaczony tekst dla Ciebie.
 
24

Do darmowego wypróbowania
FocusWriter Portable 1.3.2.1
FocusWriter Portable 1.3.2.1 jest zaprojektowany jako użyteczny i profesjonalny pełny ekran, procesor bez rozproszenia słowo, które pozwala zanurzyć się w miarę możliwości w pracy. Program autosaves swoje postępy, a ładuje ostatnich plików trzeba
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Posterita POS 1.7.4
 Teraz możesz łatwo wykonać dużą dystrybucję z POS ERP open source i detalicznej, który jest bezpłatny i łatwy w użyciu rozwiązanie handlowej. Jego użycie sprawia, że ??marki w wielu miejscach możliwe detaliczna.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
Supply Chain Event Management (SCEM) 1.5
 Możesz użyć funkcjonalny oprogramowania Supply Chain Management Event dla następujących celów poręczne: identyfikacji tych dostawców, którzy nie spełniających wymagań eksploatacyjnych, zarządzania i raportowania dostawę dostawcy, jakości i innych.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
A ABCFastDirectory Photo Directory 1.5
Teraz możesz szybko tworzyć profesjonalnie wyglądające katalogi za pomocą ABCFastDirectory.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Employees of the company 2.2
 To unikalne narzędzie ma kartę z pracowników z rozszerzonego konta osobistego i zawodowego.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware