Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

1OrgChart 4.1.0.9
1OrgChart to Schemat organizacyjny web part SharePoint i zapewnia najszybszy i najbardziej efektywny sposób na tworzenie wykresów organizacyjnych i resortowych w swoim środowisku SharePoint.
 
26

Demo
POS Everywhere 1.1c
POS dla Twojego urządzenia Windows Mobile, laptopa lub PCCreate oraz wpływy wydruku / faktur Everywhere za pomocą urządzeń z systemem Windows Mobile i wszelkie Zebra RW, MZ, Cameo lub mobilny serii Drukarka QL-lub-przy użyciu dowolnego komputera z.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Rentlord 1
Oprogramowanie do zarządzania nieruchomości dla właścicieli i właścicieli. Śledź dochodów najemców i koszty wszystkich swoich domów jedno lub wielorodzinnych i / lub telefonów parki domu, małych obiektów handlowych, itp., jak również aktywów, Escrow
 
25

Do darmowego wypróbowania
Sydock XML Document Processor 1.1
Program ten pozwala na pracę z dokumentami XML w taki sam sposób, że pracujesz ze zwykłymi dokumentami w procesorach tekstu.
 
25

Demo
Controlling Your Business 4.0.0
Controlling Your Business 4.0 jest absolutnie najprostszy faktury lub oprogramowanie do fakturowania na rynku przeznaczony do z domu i / lub małej zarządzania przedsiębiorstwem. Jej uproszczone modułowa konstrukcja jest idealna dla użytkownika,
 
25

Do darmowego wypróbowania
DuplicatesRemover 2.0
DuplicatesRemover jest wygodnym Microsoft Excel dodatek, który wyszukuje i usuwa duplikaty z programu Microsoft Excel wykazy lub tabele.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Phone Card Organizer Mate 2.1
Phone Card Organizer Mate 2.1 aplikacja, która umożliwia przechowywanie i organizowanie numer telefonu i informacje kontaktowe. Posiada również pocztą auto i opcję automatycznego wybierania. - Przez Vsisoftware.com
 
25

Do darmowego wypróbowania
COMM-DRV++ Standard Edition 1.0
Łatwy w użyciu profesjonalnego komunikacji szeregowej C + + klasy biblioteki dla systemu Windows.
 
25

Do darmowego wypróbowania
SiteCafe 1.5
SiteCafe Program został opracowany w szczególności do Internetu i Cyber kawiarni.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
AdWords Keyword Generator 1.0 Beta
Generuje wszystkie możliwe kombinacje z AdWords Kategorie listy słów kluczowych podasz, tym zdaniu, szerokie i dokładne mecze. Ponadto umożliwia ustawienie ofercie max i docelowe adresy URL.
 
25

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms PRO Viewer 5.50.ec.220
- Zobacz, drukowanie, e-mail, FAX (sterowników), formularzy elektronicznych (visual formularzy elektronicznych), utworzony z EZ-Forms PRO Designer.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
EZ-Forms Express Filler 5.50.ec.220
EZ-Form Filler do formularzy elektronicznych (visual formularzy elektronicznych) - Fillout, Zapisz, modyfikować, drukować, e-mail, FAX (sterowników) itp.
 
25

Do darmowego wypróbowania
RestaurantExpress 3.2.27
Do każdej dobrze zorganizowanej dostaw i usług wniesienia należy oprogramowanie, z którym zamówienia mogą zostać podjęte, podawać i oceniane.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Out n About! for Outlook 3.2
Out N O! Przypadku programu Outlook jest W Out Board Stan dodatku ze zintegrowanym Pad wiadomość telefoniczna, przypomnienia Mobile i Outlook Kontakt Synchronization.Out n O! jest idealnym rozwiązaniem dla recepcjonistki lub menedżerów do śledzenia
 
25

Do darmowego wypróbowania
Cute Chat 5.1
Śliczne Chat jest w pełni funkcjonalnym programem ASP.NET czat. Jest to szybki, łatwy i niedrogi sposób na organizację i zarządzanie komunikacji w czasie rzeczywistym. Śliczne Chat umożliwia organizowanie imprez, chat-sesje pracy lub współpracy
 
25

Komercyjny
FrameQuote 1.0.2
FrameQuote pozwala na tworzenie i utrzymanie bazy danych o cenach za opracowanie materiałów i robocizny oraz tworzyć kadrowania sztuki ofertę cenową za pomocą kilku kliknięć myszką.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Church Office Manager 2.0.0.0
Łatwo tworzy i prowadzi ewidencję członków kościoła i działań kultu. Zawiera funkcje zarządzania dla rekordów, podając, bibliotekę muzyki, frekwencja i więcej. Na ekranie i drukowane raporty są wliczone w cenę. Program jest samowystarczalny, nie ma
 
25

Do darmowego wypróbowania
Moyea SWF to Video Converter Pro 4.0.0.48
Moyea SWF To Video Converter Pro to przydatne narzędzie, a profesjonalny konwerter wideo SWF, który może doskonale konwersji zarówno online, jak adres URL i lokalnych swf do formatów audio i wideo plików, takich jak SWF do AVI (XviD Video / DIVX.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Vcardconvert 1.2
Ten program może konwertować wszystkie Nokia kompatybilnych vCard do programu Excel lub OpenOffice twórców Calc tabeli trought przez format Sylk.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Advertiser Helper 1.0.0.48
Reklamodawca Helper Home Business Software - Small Business Home Reklama Reklama z Organizacją - Czy kiedykolwiek próbowałeś wysyłania ogłoszeń dla małych firm i starał się śledzić, które strony masz wysłana do - Czy próbowałeś śledzenie, które.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware