Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Quotes Auto Completion 1.00
Automatycznie wstawić podwójne lub pojedyncze powrót cytuję Markes. Plugin jest rozpowszechniany z kodem źródłowym.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Weekly Task Log 1.0
Pracownicy biurowi mogą śledzić zadania, które robią dla każdego tygodnia. Problemy z płytami i zależności i zadania dates.Tag docelowe, aby kwalifikować się do umieszczania na Resume.E-mail do innych co-workers.Create raportów o stanie dla
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
ABC Amber Advantage Converter 3.09
Advantage Converter ABC Amber to zaawansowane narzędzie, które pozwala konwertować swoje ADT (Advantage) plików dowolnego formatu chcesz (XLS, CSV, MDB, DBF, XML, PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, DOC, i wiele więcej) łatwo i szybko.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Member Website module for Esvon 3.0
Umożliwia ogłoszenia webmaster budować i sprzedawać stron na matrycy klientów używających strony wzorcowej jako źródło danych o firmie.
 
27

Komercyjny
Ppt/Pptx to Image Converter 3000 7.3
PPT / PPTX Image Converter 3000 jest szybki i łatwy konwerter, który jest przeznaczony do darmo Convert PPT, pptx plików w formacie do każdego rodzaju obrazów takich jak: JPG, JPEG, TIF, GIF, BMP, TGA, PNG, RLE, WMF, EMF w partii z łatwością.
 
27

Do darmowego wypróbowania
restaurar_portable 2.5.14
Restauration portable jest potężnym toll aby przywrócić pliki, które zostały usunięte z dowolnego urządzenia pamięci, pamięci USB, iPod, kart flash lub dyski twarde (Recycle Bin lub bezpośrednio usuwane w systemie Windows) Po starcie, można skanować.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Client Connection Pro 4.2
Client Connection Pro zapewnia jedną bazę danych, która może przechowywać szczegółowe informacje o wszystkich swoich klientów, zamówień, produktów i działań marketingowych.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Flash Flipping Book Printer 2.2
Dostajemy Flash Rzut drukarki Book , który pomaga przekonwertować PDF do Rzut książki, która wygląda i czuje się jak w prawdziwej książce.
 
27

Do darmowego wypróbowania
FMProjector 1.5.3
FMProjector rozszerza możliwości programu Flash do tworzenia osobnego programu, zawierający wysoce interaktywnych multimedialnych treści.
 
27

Do darmowego wypróbowania
ITS-Beta Go 5.0
Zapewnia szkolenie w zakresie dynamiki grupy i budowania zespołu. Program ten pomaga rozwijać wiedzę potrzebną do zarządzania trzy drużyny koalicji z jednego niezależnego zespołu. Ponadto, oferuje scenariuszy w różnych sytuacjach, w tym dynamiki
 
27

Do darmowego wypróbowania
Notice of Default in Payment 5.1
Zgłoszenie, które należy dokonać płatności i nie został odebrany. Ogłoszenie niewypłacalności ostrzega powołując środki prawne i inne działania, jeżeli płatność nie zostanie umorzone. Udowadnia i potwierdza zgłoszenia dotyczące spłaty
 
27

Do darmowego wypróbowania
Sum Every Other Nth Cell Software 7.0
Razem co drugi, trzeci, czwarty, itp. kolumnę lub wiersz w wybranej komórki w MS Excel. Excel 2000 lub nowszej.
 
27

Do darmowego wypróbowania
ediXtra Client 7.0.0sr
EdiXtra Klient jest łatwy w obsłudze aplikacja, która zapewnia firmom z wszystkich funkcji i narzędzi potrzebnych do wymiany dokumentów EDI z partnerami handlowymi.
 
27

Do darmowego wypróbowania
DepreciationWorks 2.0.8
DepreciationWorks jest atutem program bazy danych, aby utrzymać amortyzację, która jest cechą załadowany.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Popims Photo Software 2.11.2007.5
Popims Photo, jej wszystkie Popims Animator functionnalities teraz dostępny dla zdjęć 2D: Edycja światło, kontrast i kolory, ilość filtrów, ale także wypaczenia i morfingu funkcje dostosowane do klasycznej fotografii i możliwość wyodrębnić obrazów z.
 
27

Do darmowego wypróbowania
MacroSphere Designer 4.1
Wiz-Technology Designer MacroSphere (dawniej MacroSphere) to potężne narzędzie przeznaczone do tworzenia, edycji i zarządzania prezentacje multimedialne, pozdrowienia, pokazy slajdów, animacje i inne różne rzeczy.
 
27

Do darmowego wypróbowania
phonopy 0.9.1.4
To jest realizacja procesu analizatora po phonon, który oblicza krystalicznie właściwości fononową z informacji wejściowej obliczonej przez zewnętrznych kodów, np. kodu pierwsze-zasady kalkulacji.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Simply ID 5.0
Niedrogie i trwałe laminowane system kart! Podaj swój komputer i korzystać z drukarki laserowej lub atramentowej. Laminat karty w mniej niż 15 sekund. Laminaty do 10 mil. Wiele laminatory nie oferują 10 mil laminowanie! Simply ID Card Systems
 
27

Do darmowego wypróbowania
Winmyth PowerPoint Bookmark Console 1.0.1.1
Winmyth PowerPoint Bookmark Console jest kompaktowy i wygoda oprogramowania zakładka przeznaczona dla programu PowerPoint.
 
27

Do darmowego wypróbowania
PickStock 1.7
Pickstock (copyright 2003, Bell oprogramowanie i usługi, Inc) wykorzystuje analizy składowych głównych, by wybadać potencjalnie niedoszacowany zapasów poprzez analizę dostarczonego przez użytkownika bazy danych historycznych cen akcji.
 
26

Demo