Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

TRANSDAT (Deutsch) 15.40
TRANSDAT Geosoftware wykonuje transformacje i zmiany współrzędnych geodezyjnych danych pomiędzy wieloma koordynacji i układów odniesienia Ameryki, Australii, Europie, Niemcy wyjątkowo i na całym świecie, w wysokiej precyzji i wysokiej prędkości: 1.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Translator Internet Gold CDROM 2.0
Złoto Internet Translator jest Toolbar dla przeglądarki MS Internet Explorer, MS Word, MS Outlook + konwerter walut.
 
27

Do darmowego wypróbowania
VendorSYNC Studio Desktop Edition 3.0
VendorSYNC Studio Desktop Edition obejmuje jeden wolny instrukcji i dokumentacji online z aktualizacji oprogramowania, nieograniczonej pomocy technicznej i aktualizacji wymagań dostawców bezpłatnych na okres jednego roku.
 
27

Do darmowego wypróbowania
CapiFax 4.10
CapiFax jest ISDN rozwiązanie Fax sieć 2 do 60 połączeń jednocześnie. Każdy ISDN MSN / DDI (numer lokalny) można skonfigurować do jednej sieci klienta, więc każda stacja robocza ma prywatny numer. Klientów serwera terminali są również obsługiwane.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Free Music Organizer Software Program 9.81
Oprogramowanie organizator muzyki jest najlepszy aplikacji MP3 Music Organizer. Dzięki tej niesamowitej muzyki organizatora PC muzyka będą organizowane. MP3 Music organizator jest w wysokiej klasy oprogramowanie organizator muzyki na MP3, najlepiej
 
27

Do darmowego wypróbowania
Right PDF Printer 3.0 [Pro Edition] 3.0
W przeciwieństwie do większości aplikacji wymagających trzeciej części PS do PDF konwertery, Prawo PDF Pro drukarki jest jednym z niewielu, który nie wymaga żadnego innego oprogramowania innych części do tworzenia PDF.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Page Flipping PDF Pro for Mac 1.7
Page Rzut PDF Pro dla Mac to all-in-one rodzaj strona odwrotną oprogramowania dla Mac wykorzystuje.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Basket Collector 1.0
Aplikacja ta zapewnia kolekcjonerów Longaberger i inne drobne kosze z oprogramowaniem pełni funkcjonalny zorganizować i zarządzać ich kolekcję.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Boldchat Operator Client 5.0.2986.24900
Boldchat Operator Client . NET to aplikacja do pobrania systemu Windows, który działa jako małe ikony w zasobniku systemowym powiadamianie operatora, gdy żądania rozmów są otrzymane na stronie internetowej.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Change My Printer 1.0
Po prostu nie ma sposób wbudowane w Filemaker zmienić drukarek w skrypcie. W tym celu wymaga, aby ręcznie przełączać ustawienia drukarki. Change My Printer zmienił wszystko! Z Zmień moją drukarki , można łatwo zmienić domyślną drukarkę tyle razy,
 
27

Do darmowego wypróbowania
FM Starting Point 1.0v9
FM Punkt wyjścia jest całkowicie darmowy szablon FileMaker zaprojektowane do użytku z FileMaker Pro 10, a skupia się na małych firm, grup roboczych i organizacji non-profit.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
PassSecure 1.5.0.23
PassSecure to program zbudowany na bezpieczne przechowywanie haseł. I wykorzystuje moc SkinnyWhiteGuys AES algorytmu CryptoSuite i AutoDaves doskonały program KeeForm dla automatycznego wprowadzania hasła. PassSecure ma następujące cechy: Cechy:
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
CardScan Support 1.1
z Corex Technologies oferuje możliwość skanowania wizytówek i dodać zawartość do swojej listy kontaktów w wielu popularnych programów, w tym Time & Chaos.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Close Support Desktop 2.95.02
Zamknij Wsparcie oprogramowanie help desk jest wielu aplikacji użytkownika help desk, które jest niedrogie, łatwe w instalacji i proste w obsłudze.
 
27

Do darmowego wypróbowania
KDSimStudio simulation software 1.0
Visual drag-and-drop środowisko pozwala symulować sprzedaży spotkania, call center, oceny pracownicze, wywiady, praktycznie każdy rodzaj interakcji międzyludzkiej.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Businesscardmonster Designer PRO 2.1
  Teraz możesz zaprojektować wizytówki według własnych pragnień za pomocą wygodnego programu Businesscardmonster Designer Pro.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Events Horizon 1.3.0
Get przypomniał o ważnych wydarzeniach z tym dobrze ułożone terminarzu! Horyzont zdarzeń to narzędzie przypomnienia o zdarzenie skanowania podczas uruchamiania systemu Windows i przyjazny dla użytkownika interfejs! Event SCAN przeszukuje listę
 
27

Do darmowego wypróbowania
WebAsyst Quick Notes 1.3.1.15
WebAsyst Quick Notes jest jedną z aplikacji, opracowanych w ramach rodziny z internetowych rozwiązań, znanych jako WebAsyst Suite.
 
27

Komercyjny
Microsoft PowerPoint Helper 1.1
Następujące główne problemy Microsoft PowerPoint są rozwiązywane przez wygodnym aplikacja Microsoft PowerPoint Helper: podczas prezentacji, wszyscy ci ludzie, którzy siedzą z tyłu nie widać tekst na dole: ten problem jest rozwiązany przez tę.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
MSDict Oxford Dictionary of Business 3.10
Dictionary of Business jest szerokie i pouczający przewodnik po wszystkich dziedzinach współczesnego biznesu.
 
27

Do darmowego wypróbowania