Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Charter 2.0
Karta 2.0 to zaawansowane oprogramowanie do tworzenia wykresów, który zawiera wiele popularnych wskaźników technicznych i wykresu adnotacji narzędzi do zapasów. Można załadować do wykresów, które zmieniają czas trwania od 1 minuty intraday do 10
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Convert PowerPoint to Flash (PPT to SWF) 2.5
Można użyć poręcznej PowerPoint plug-in Convert PowerPoint do Flash konwersji PowerPoint 2007, XP/2002 i Prezentacje 2003 w formacie Macromedia Flash.
 
28

Do darmowego wypróbowania
gMigrate 1.0
Chcesz skorzystać z Kalendarza Google, ale boją się stracić Outlook lub Lotus Notes danych. GMigrate automatycznie przenosi swoje spotkania, przypomnienia i notatki z Desktop Calendar do konta Google Calendar. Wszystko to w jednym etapie.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Office to Flash Flipping Book 2.2
Biuro na Flash Book Rzut to elegancki i łatwy w użyciu program do tworzenia Cyfrowa-flip książek z Twoich wszystkich plików biurowych i obraz zbiorowej.
 
28

Do darmowego wypróbowania
SPAS 2007 2.0
SPAS 2007 jest wynikiem wspólnych wysiłków z Terratek Brazylii, firmy poparte wieloletnim doświadczeniem w badania geotechniczne terenu.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Ailt PPT to EMF Converter 5.5
Ailt PPT Converter EMF zapewnia elastyczny i łatwy sposób na konwersję plików PPT do formatu EMF obrazu w partiach.
 
28

Do darmowego wypróbowania
iContent 1.5
IContent jest idealnym towarzyszem PowerPoint na ponad 15 specjalnych funkcji, wkładki PDF, Flash, MP3, filmów, apletów Java, do prezentacji PowerPoint bez wiedzy eksperckiej.
 
28

Do darmowego wypróbowania
KashBox 2.06
KashBox to wyjątkowy i niedrogie PC alternatywę wobec tradycyjnych terminali kredytowych samodzielne karty.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Rotamatic 1.10
Planowanie Staff Made Easy. RotaMatic można zaoszczędzić cenny czas i wysiłek w każdym tygodniu. Menedżerowie i pracownicy personel trudno wystarczająco dużo czasu, już bez skomplikowanego zadania stworzenia tygodniowy rota pracowników. RotaMatic
 
28

Demo
Store Certificates Manager 1.0
Utwory sfinansowanie działań podnoszących. Oryginalna wersja jest zaprojektowany wokół sprzedaży skryptów (puste certyfikaty) t3 np. cytomel:. Certyfikat aprecjacja
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
GRAFster 5.8.2
Aktualizacja GRAFster 5 jest łatwy w obsłudze aplikacja do tworzenia wykresów i analizy.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Harfang 1.2
Przy użyciu Harfang oprogramowania w zarządzaniu firmą, możesz skorzystać z zestawu narzędzi wbudowanych:-SMART elektroniczny pamiętnik (Agenda);-follow-up narzędzie dla klientów, kontaktów, projektów i zasobów;-narzędzie do ewidencji historią.
 
28

Do darmowego wypróbowania
COBRA Administration Manager 10.0
Ocena ta wygasa 60 dni od daty zainstalowania oprogramowaniem do COBRA Administration Manager został utworzony w 1991 roku jako rozwiązanie do większej odpowiedzialności, że pracodawcy doświadczali COBRA administrowanie.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Securit 4400 6.2 SP1
Sekurit 4400 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników niskiego do połowy objętości.
 
28

Do darmowego wypróbowania
PageFlip PDF to Flash 3.1
eFlip Standardowy zapewnia pełną cyfrową dystrybucję wydawnictw i rozwiązanie, które pozwala na konwersję, PDF z pakietu Microsoft Office (docx,.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Print Studio 4.3
Przepływ kodów kreskowych Label Software jest kompletnym rozwiązaniem do wszystkich swoich etykietach kodów kreskowych i drukowania.
 
27

Demo
WetRO 2
Funkcje i możliwości:-Windows 98 i powyżej formatu wyposażony Wejście systemu Windows.
 
27

Demo
Proton CD Player 2.0
Pełna darmowy odtwarzacz Cd. Proton CD Player jest dobrze zaprojektowane i bardzo zręczny. Ze względu na jego bazy danych może przechowywać informacje CD i może przeczytać każdy CD. Dzięki przechowywaniu każdy utwór S informacje o wykonawcach,
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Addressinator! 4.1
Addressinator! funkcje książki adresowej oprogramowania pozwalają dostosować swoje nazwy pól i umieszczenie w Addressinator! Importowanie plików tekstowych z innych programów lub baz danych i mają zdolność do usuwania duplikatów lub wybrane wpisy
 
27

Do darmowego wypróbowania
News Headlines 1.3
OOBOX Nagłówki wiadomości , można uzyskać dostęp do informacji na raz -. OOBOX Nagłówki wiadomości skanuje wszystkie wybrane strony automatycznie dla Ciebie, ekstrakty i wyświetla wszystkie nagłówki znalezionych dla Twojej wygody -. OOBOX
 
27

Do darmowego wypróbowania