Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Recovery for PowerPoint 2.0.0629
Teraz można korzystać z produktów biurowych odzyskiwania do odzyskiwania uszkodzonych plików prezentacji programu Microsoft PowerPoint.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Secure Desk 2.0.139
Bezpieczne biuro jest idealny na publicznie dostępnych komputerach w kafejkach, w szczególności kafejki internetowe, hotele, biura, szkoły, muzea i cinemas.
 
58

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager for PostgreSQL Freeware 4.7
 Teraz można łatwo rozwijać i zarządzać bazą danych PostgreSQL za pomocą EMS SQL Manager.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
e-Learning Course Development Kit 1.0
 E-Learning Authoring Tool jest mały, ale potężny i łatwy w obsłudze aplikacja, która pozwala na tworzenie multimedialnych bogate kursy online takie jak: zawierające animacje Flash, audio i wideo, tekstu plusa obrazy i wiele innych.
 
58

Do darmowego wypróbowania
GPS Generator PRO 4.1.3
GPS Generator PRO aplikacja jest przeznaczona do zapewnienia konserwatora w rozwoju, testowania i debugowania programów i urządzeń pracujących z protokołem NMEA-0183.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Affiliate Program Management System 4.1
APM-wirusowe oprogramowanie zarządzania marketingowego. Z tego programu prosty i łatwy w obsłudze każdy może uruchamiać i wiele rodzajów wirusowego programów marketingowych, w tym programy partnerskie, Poleć znajomemu programy, MLM, programów
 
58

Do darmowego wypróbowania
TurboDemo - Professional incl. Maintenance 5.0
Turbo Demo pozwala tworzyć fantastyczne on-line demo jak oprogramowanie, strony internetowe, IT Solutions, itp.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Computer Music Organizer Program 6.26
Organizator Muzyka jedna z PC produktów najlepszych organizator muzyki oprogramowania.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Compass Business Management Suite 64-bit 1.9.2
Compass Business Management Suite jest zwięzły program narzędziowy, który pozwala właścicieli firm i menedżerów, aby organizować i śledzić ich firmy pracę w sposób scentralizowany i poręczny.
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
EZ Paystub Generator 1.0
Generator Paystub EZ to przystępne PC aplikacja, która pozwala osobom i właścicielom firm możliwość tworzenia paystubs z poziomu programu.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Simple Help Desk for MS-Office 2000 3.52
Help Desk dla MS Office 2000 to kompletny pakiet oferuje bogate funkcje. Można sprawdzić, które zostaną podjęte działania przez kogo iw jakim czasie. Zapewnia pełną historię działań. Wspiera pracowników w grupach i członków. To pokazuje tekst w
 
58

Do darmowego wypróbowania
EMBview 2008 5.2
EMBview jest prosty w użyciu sekwencer, projektowania i Cataloger. Wersja 5.2 to najnowsze wydawnictwo. Najnowsza wersja posiada jeszcze więcej funkcji i jest setup jeszcze więcej przyszłych funkcji w przyszłości. EMBview ma pomóc zorganizować i
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
Architect and Constructor DBMS 1.2
Program to system obliczeń prac wykończeniowych w mieszkaniu i budynkach użyteczności publicznej.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Edomis Client 1.1
Aplikacja do zarządzania dokumentami - jest łatwy w użyciu system zarządzania dokumentami elektronicznymi.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Simple CRM 1.0.0.6
Simple CRM jest niezwykle proste Relations Manager Klienta. Adresowany jest do małych firm, biznesu i osób samozatrudnionych. Pozwala to na śledzenie klientów i ich zamówień. Główną zasadą aplikacji jest prostota, nie ilość funkcji. Jeśli
 
58

Oprogramowanie typu Freeware
PowerConverter 2007 6
BenefitsThe przekształcone prezentacji Flash będzie wyglądać i funkcjonować tak jak prezentacji PowerPoint PLUS będziesz miał wszystkie zalety Flash: Easy dystrybucję w sieci lub CD-ROM znacznie zmniejszona Stream rozmiar pliku prezentacji audio i.
 
58

Do darmowego wypróbowania
DataHouse 4.01
Podziel informacji kontaktowych między wszystkimi DataHouse użytkowników, utrzymywać kilka witryn klienta w jednej firmie.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Dictaphone for MS Word 2.02
Z tego programu można utworzyć zapis dźwięku bardzo łatwo, a następnie można użyć tego rekordu w czasie swojej pracy w jakimkolwiek dokumencie MS Word lub innych aplikacji dla MS Windows.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Online Store Kit 3.0 Lite 3.0
Jesteśmy rozpoczyna nową edycję rewolucyjnego ulepszona wersja E-Sklep Builder z nowych funkcji: - Wsparcie produktu / modyfikatory opcje (kolor, rozmiar ) - Możliwość porównywania produktów przez porównanie cech produktów w specjalnej stronie -.
 
57

Komercyjny
Scheduleview 3.0.76
Łatwe planowanie Powołanie Software-Web Opcja Sync już dostępny. Łatwe w użyciu oprogramowanie harmonogramy, które ułatwia organizowanie dni, oszczędzając czas i zwiększając wydajność tak proste Zobaczyć i kliknij. Wersja PLUS synchronizacja z
 
57

Demo