Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

DTM Schema Comparer 1.2
DTM schematu porównywarka jest wizualne porównanie schematów bazy danych i narzędzie do synchronizacji, która obsługuje ODBC, OLEDB IDAPI i połączenia Oracle Call Interface.
 
30

Demo
Salon Salon II 1.3
Funkcjonalny i niedrogi program do zarządzania oprogramowaniem salon, który jest w rozsądnej cenie tylko 99,95 dolarów.
 
30

Demo
ABC Amber Sony Converter 1.05
ABC Amber Sony Converter to zaawansowane narzędzie, które konwertuje LRF (Sony) plików dowolnego formatu chcesz (PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, DOC, TXT i więcej) łatwo i szybko.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Time and Attendance Plus 1.0
Czas i obecność Plus umożliwia korzystanie z jednego lub wielu komputerów z systemem Windows, aby śledzić i rejestrować informacje o czasie i obecności.
 
30

Do darmowego wypróbowania
ResellerConsole X7 2.0
ResellerConsole to potężny portal internetowy za rekrutację i zarządzanie sprzedawców.
 
30

Demo
Contact List Builder 2.3
Chwyć i zarządzać Żółta Strony informacyjne. Jeśli szukasz szybki i łatwy sposób, aby uchwycić nazwiska, e-maile, adresy, numery telefonów, numery faksów i inne dane kontaktowe z katalogów internetowych, takich jak Yellowpages.com następnie
 
30

Demo
SQLReplicator for MySQL 5.1+ 1.01
SQLReplicator dla MySQL 5.1 + set sa narzędzi do replikacji baz danych działających pod serwera MySQL v. 5.1 i nowszych. To oprogramowanie wykonuje replikację danych w trybie czasu rzeczywistego pomiędzy bazami danych na serwerach lokalnych i
 
30

Demo
Purchasing ToolPak 2009
Z Zakup ToolPak 2009 znacznie zmniejszyć czas na zamówieniach, poprawiając jednocześnie transakcyjnej umiejętności podejmowania decyzji.
 
30

Do darmowego wypróbowania
IDAutomation RSS Composite Image Generator 4.06
 IDAutomation jest rozbudowana aplikacja, która udostępnia czcionek kodów kreskowych, komponenty i aplikacje, które obsługują kilka rodzajów kodów kreskowych, w tym najnowszej RSS, Composite oraz symboliki 2D.
 
30

Do darmowego wypróbowania
ReplaceMagic VisioOnly Professional Edition 3.0.7
ReplaceMagic - wyszukiwania i zamiany całego w programie Word, Excel, PowerPoint, Visio i projektu documentsPackage 2 - 5-user licence jest 2 razy single-license pricePackage 3 - licencja dla 10 użytkowników jest 3 razy single-license pricePackage 4.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Provisionsverwaltung zu KVV 2.3 Light 2.3
KVV 2.3 - aplikacja do ubezpieczenia niemieckiego agencies.Only wersji.
 
30

Do darmowego wypróbowania
@promt Personal 8.5 Gigant (Box-Version) 8.5
@ Promt Prywatne 8.5 jest entry-level oprogramowanie tłumaczenie, że zapewnia szybki, kompleksowe tłumaczenia wielojęzycznych dokumentów i stron internetowych.
 
30

Do darmowego wypróbowania
OffSearch 1.0
OffSearch ist ein Programm, dass es Ihnen erleichtern soll, Datenbestnde zu Ihre berblicken und Durchsuchen zu.
 
30

Do darmowego wypróbowania
KioskSuite ATM 5.0
KioskSuite ist eine Point-Of-Sale fuer Rozwiązanie den alle KioskBetriebe. Die Suite beinhaltet einen Office-und einen Kassenplatz sowie einen Bankomatserver welche Bankomat Zahlungen direkt vom terminalowe erlaubt.Fuer weitere Szczegóły:
 
30

Do darmowego wypróbowania
Fax UserControl
Używasz WinFax lub oprogramowania faksu TalkWorks firmy Symantec Czy często się zmienia informacje o nadawcy w WinFax PRO lub TalkWorks każdym razem wysłać faks Wysyłanie CV i chcesz upewnić się, że nazwa jest na faksie UserControl Fax pozwala.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Earth Explorer for Windows and Mac OS X 4.0
Earth Explorer integruje wysokiej rozdzielczości satelliteimagery (1km rozdzielczość) z rodzajów warstw mapy suchas granice polityczne, wybrzeża, rzeki, jeziora granice andisland, 267 krajów i regionów, 40000 + Cities Miejsce, 15000 + wyspy i 1700 +.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Daffodil CRM 1.1
 Przydatna aplikacja, Narcyz CRM sprawia, że ??bardzo skomplikowane zadanie zarządzania relacjami z klientami bardzo proste. Jego użycie umożliwia firmom przedsiębiorstw dostarczać lepsze wyniki przy niskich kosztach.
 
30

Oprogramowanie typu Freeware
Computer Shop 5.7
- Obsługa sieci. Teraz można korzystać z więcej niż jednego komputera do pracy z sklep komputerowy oprogramowania. Istnieje oprogramowanie serwera śledzić wszystkie prace pracowników. Na ekranie pobrania serwerze można zobaczyć czas i opis pracy
 
30

Do darmowego wypróbowania
AutoUpdate+ Professional License
AutoUpdate + jest najprostszy i najbardziej niezawodny sposób, aby dodać aktualizację oprogramowania do aplikacji. Dzięki trwającej wymogu poprawek i zmian w wersji tego oprogramowania jest koniecznością dla każdej aplikacji.
 
30

Do darmowego wypróbowania
Ascirum Team Search for SharePoint 2.2
Cechy Szukaj Ascirum zespołu for SharePoint są: Wyszukiwanie wszystkich elementów programu SharePoint w całej wł.
 
30

Do darmowego wypróbowania