Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

The Popup Stopper Wizard 2.1
Kreator blokuje wyskakujące okienko Popup Stopper Blocker Internet Explorer. Jeśli chcesz zatrzymać pop up jest to aplikacja to zrobić z. Pozwala opcji do ustawienia, aby zablokować kilka okienek pop i pozwolić innym. To także pozwala ustawić liczbę
 
31

Do darmowego wypróbowania
Steel-Ref 1.2
Steel-Ref jest łatwy w użyciu odniesienia PC dla ponad 1200 różnych kształtów konstrukcji stalowych / rozmiarach.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Mosaic 2000 1.0
Z oprogramowania Mozaika 2000 , można zbudować mozaikę z numerycznym obrazem. Drukuje dachówka r. plan budynku mosaic.You mogą korzystać kwadratowe, okrągłe, sześciokątne, trójkąta lub skali płytek. Można tworzyć mozaiki do łazienek, blatu, baseny,
 
31

Do darmowego wypróbowania
Airquace SMS-Scheduler Demo 1.0
To jest wersja demo SMS-Scheduler, który jest oprogramowanie sms pozwala na nadawanie mobilnych wiadomości tekstowych lub wiadomości SMS (Short Message Service) dla swoich klientów zgodnie z harmonogramem prefiks, czy, jak i kiedy chcesz.
 
31

Demo
PDF Transformer 1.0
ABBYY PDF Transformer jest potężny, ale łatwy w użyciu narzędzie do konwersji PDF, który przekształca wszelkie rodzaje plików PDF do formatów umożliwiających edycję bez konieczności ponownego wpisywania i formatowania.
 
31

Komercyjny
Gold Calculator Gold Edition 3.21
Złoty Kalkulator Gold Edition Oblicza Gold do ceny rynkowej, w kilogramach, Oz, DWT, gramach, ziarna i uncji czystego.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Ultra PDF Tool 3.5
Ultra PDF Narzędzie to potężny program narzędziowy do tworzenia / edycji / manipulowania plików PDF z łatwością.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Swiftpro CVPlus Medical Recruitment Software 2.1
Dla firm działających w sektorze medycznym rekrutacji, znalezienia kandydatów jakości staje się coraz trudniejsze, a konkurencja na tych kandydatów, rośnie coraz bardziej intensywne.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Patient Manager Advanced 3.0
Pacjent Manager Advanced jest jakość Medical Billing Software dla zespołów medycznych, które obejmuje elektronicznych rejestrów medycznych (EHR), elektronicznej dokumentacji medycznej (EMR), zarządzanie i medycznych pacjenta możliwości grafik.
 
31

Demo
Veox Projekt 5.95
Veox.Projekt jest w pełni kompatybilny projekt sieci i menedżer zadań, które mogą być wykorzystane przez każdego, kto potrzebuje sprawnego narzędzia do projektu i przepływu organizacja pracy zaprojektowany i zbudowany z pogłębioną odsyłania systemu,
 
31

Do darmowego wypróbowania
Credit Card Processing CC Validator Tool 1.0
Karta Kredytowa Processing Narzędzie do weryfikacji - Natychmiast sprawdzić każdy numer karty kredytowej w celu sprawdzenia jej zasadności.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Cash Counter 9.0
Witamy w Counter Gotówka oprogramowanie potężny. można utrzymać Licznik gotówkowego łatwo za pomocą komputera. Jego bardzo przydatne dla sklepu, Showroom Store itp. Ze względu na postęp programowania, możesz zachować otrzymane i transakcje
 
31

Do darmowego wypróbowania
Instant Quote Professional 8.10
Natychmiastowe Quote Professional jest bogate w funkcje Cennik / Szacowanie aplikacja przeznaczona dla każdej firmy, która wymaga ofert i faktur.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Samooha - Empowered Business Networks 1.01
Samooha jest pierwszym na świecie zdecentralizowanej Środowisko biznesowe, które upraszcza proces łączenia firmy z tym z klientami i dostawcami.
 
31

Do darmowego wypróbowania
CRMWeb 2.0
CRMWeb jest elastyczny, skuteczny i łatwy w użyciu rozwiązanie CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw.
 
31

Demo
Art Affair Artist Edition 3.26
Zarządza wszystkie związane z działalnością gospodarczą aspekty tworzenia i sprzedaży kompozycji.
 
31

Demo
EMS Data Export 2007 for Oracle 3.0
EMS Eksport danych do Oracle to potężny program do eksportu danych szybko z baz danych Oracle do każdej z 19 dostępnych formatów, w tym MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF, ODF i inne.
 
31

Demo
Easy Shipping 0.93
Easy Shipping Main Wysylka Kalendarz Fun jest, to kod pocztowy i poszukiwanie portu, można również znaleźć kodów informację na temat logistyki w Chinach z tego narzędzia, niektóre, jak Shenzhen portu lub portu w Szanghaju.
 
31

Do darmowego wypróbowania
TEAMcontacts 1.0
TeamContacts to kontaktów biznesowych i zarządzania relacjami z klientami (CRM). Umożliwia Ciebie i Twoich kolegów, aby natychmiast znaleźć i manipulować całe mnóstwo ważnych informacji jednocześnie za pośrednictwem sieci biurowej. Inne funkcje
 
31

Do darmowego wypróbowania
OEE Management 4.0
Doskonała widoczność do wszystkich OEE Metrics, z dużym bazowym szczegółowo; Bardzo szybkie wdrożenie przy zaskakująco niskich kosztach; Wbudowany narzędzi do analizy danych, który szybko bezpośredni nacisk na największe możliwości; możliwość.
 
31

Demo