Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

Kixzo B.04.19.08
Kixzo to łatwy w użyciu system zarządzania dokumentami przeznaczony dla organizacji, które potrzebują prostego, ale potężny system, który umożliwia im: * szybko i łatwo zlokalizować dokumenty w ciągu kilku sekund za pomocą wyszukiwania słów.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Euro Assistant Pro (Classic) 2.6.9
Euro Assistant Pro to łatwy w użyciu kalkulator walut konwersji dotyczy zarówno europejskich i pozaeuropejskich users.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Phone Messages 1.0.2
Kiedykolwiek problem biorąc wiadomości ręcznie, ludzie nie mogli odczytać pisma ręcznego, czy nie można było przeczytać kogoś innego.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Fax Wizard 2000 7.2a
Faks zawsze i wszędzie z faks komputera z Win95, 98, NT, ME, 2000, XP i dokumenty bezpośrednio systemów operacyjnych dla faksów z innych aplikacji okien Transmisja faksu do wielu odbiorców Preset czasu nadawania opóźnionego faksu.
 
33

Do darmowego wypróbowania
MowerMeter 1.6.5
MowerMeter jest pierwszym i jedynym programem konserwacji sprzętu ze śledzenia naprawy dla zielonej branży, znany również jako CMMS (Komputerowy Software Maintenance Management).
 
33

Do darmowego wypróbowania
Digital Catalog 2.9
Kompletne, zintegrowane rozwiązanie do galerii produktów prowadzony biznes (lokalne oraz eksportu) do kategorii mądrego zarządzania odbioru obrazu, mocny użytkownika zdefiniowane kryterium ukierunkowanego mechanizmu wyszukiwania w całej kolekcji,.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Employee Planner 1.70
Bez względu na liczbę pracowników, które masz, Plan Pracownik pomogą Ci być bardziej zorganizowanym w codziennej działalności.
 
32

Do darmowego wypróbowania
JaxRain 1.00
Funkcje i możliwości:-Windows 98 i powyżej formatu wyposażony Wejście systemu Windows.
 
32

Demo
CompanyStreamLiner 2.1
CompanyStreamLiner jest angielski i holenderski-language all-in-one CRM, rejestracja godzin i programu fakturowania, który pomaga organizacji w celu: zorganizować klientów, w tym ich osób kontaktowych; zorganizować historii kontaktów (w tym.
 
32

Do darmowego wypróbowania
A-Z Clipboard Pro 1.00
Schowek AZ rejestruje wszystko, co wyciąć lub skopiować z dowolnego programu. To również rejestruje wszystkie zrzuty ekranu i grafiki internetowej. Ostatnie 30 klipów lub zrzuty ekranu są pokazane w swojej okolicy schowka. Przesuń kursor myszy nad
 
32

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms PRO Filler 5.50.ec.220
- EZ-Forms PRO Filler do formularzy elektronicznych (visual formularzy elektronicznych) - Fillout, Zapisz, modyfikować, drukować, poczty elektronicznej, faksu (wymaga sterowników), bazy danych, itd.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Label Wizard 3.36
Cieszyć się czasem, jak przygotować i drukowania etykiet z profesjonalnej jakości przy użyciu kreatora Label.
 
32

Demo
Easy CD DVD Run Professional 5.0
Easy CD DVD Run jest jednym z łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia menu whithout programowania autoodtwarzania tylko kliknąć i przeciągnąć kursor myszy kilka razy można zbudować profesjonalne menu w kilka minut.
 
32

Do darmowego wypróbowania
NovoCM 3.4.0
NovoCM jest w pełni funkcjonalnym narzędziem CRM na platformie MS Windows z obsługą MS Access i MS SQL.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
2 of 5 Interleaved Barcode Fonts 2012
PrecisionID 2/5 Interleaved Pakiet Font kodów kreskowych zawiera 6 rozmiarów czcionek TrueType i PostScript, każdy dostarczony w formacie normalnym i tekstowych.
 
32

Demo
.rpt Inspector Professional Suite (for CR 8.5) 3.02
16 narzędzi Crystal Reports w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej :: jednej lub wielu Crystal Reports w tym samym czasie.
 
32

Komercyjny
Weekend Millionaire Offer Generator 1.0
Oferta Generator Weekend Millionaire to program komputerowy napisany przez inwestorów na rynku nieruchomości dla inwestorów na rynku nieruchomości.
 
32

Do darmowego wypróbowania
SQLServerPrint 2005 10.0.8
Dokumentowania Microsoft SQL Server 2005, drukując swoje obiekty (tabele, widoki, procedury przechowywane, itp.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Box Office Manager 8.1
Punkt sprzedaży i systemu rezerwacji biletów do teatru, szkoły, uczelnie, każdy venue konieczności szybkie, niezawodne sposoby rezerwacji miejsc i sprzedaży biletów.
 
32

Do darmowego wypróbowania
MediCap 1.0
MediCap to fantastyczny film przechwytywania i edycji oprogramowania przeznaczonego dla lekarzy.
 
32

Demo