Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

TCS 4.20
Zarządzanie to trendy Program obsługuje dane pól z jednego lub więcej systemów, lub nabycia wewnętrzne dane dotyczące wydajności z serwerów.
 
34

Do darmowego wypróbowania
SIGuardian 1.5
SIGuardian jest jedynym narzędziem, które pozwala w pełni kontrolować stan swoich HDD s i zapobiega utracie danych z powodu awarii Korzystanie SMART -.
 
34

Do darmowego wypróbowania
PayPal Button Machine 1.0
Ten program daje te same przyciski, które Paypal strona s produkuje. Różnica jest, don t muszą być online, aby przycisków. Można ustawić: Item NameItem Ilość Cena kalkulator Company Logo Button Style Udane Url Odrzucony adres wysyłki Url Czy
 
34

Demo
BrainStorm Year Planner 1
BrainStorm jest bezpłatny generator Diary tworzy dziennik lub plik kalendarza dla każdego roku od 1753 do 2199.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
PDF 2 Word 4.0
Z PDF to Word można otworzyć plik pdf i zapisać treść dokumentu jako plik Word. Program zachowuje układ, który oznacza pozycję tekstu, zdjęcia graphics.But i jest to wektor nie powodują rozmowy bezstratna, ale najważniejsze, może być utrzymany. Jeśli
 
34

Demo
QUAD Help Desk 2011
Help Desk QUAD miał być bardzo prosty, łatwy do nauczenia, łatwy w użyciu, łatwe do sobie program do obsługi klienta.
 
34

Do darmowego wypróbowania
BLS PDF CONVERT 1.2
Konwersja tekstu, RTF, MS Word, MS Napisz, MS Works w formacie pdf. Szyfrowanie z Adobe Standart (128 Bit, właściwości szyfrowania, pozwolenie ...). Wiązka konwertować pliki.
 
34

Do darmowego wypróbowania
QlikView Enterprise 7
QlikView to kompletny pakiet oprogramowania do analiz biznesowych, obejmującą wszystkie formy Business Intelligence dla wszystkich organizacji - pulpity nawigacyjne, raportowanie, alerty i analizy.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Price Changer 1
Cena Changer jest narzędziem, aby umożliwić sprzedawcy Amazon książki zaktualizować swoje ceny z wielką łatwością.
 
34

Do darmowego wypróbowania
SetPicker 1.0.0
SetPicker jest tutaj, aby kult planowania najszybszy i najbardziej jakość pracy robisz.
 
34

Demo
.rpt Inspector Professional Suite (for CR 10) 3.02
16 narzędzi Crystal Reports w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej :: jednej lub wielu Crystal Reports w tym samym czasie.
 
34

Komercyjny
Simply Contacts - Customers and Sales 2.8
Oprogramowanie bazy danych klientów i sprzedaż. Integruje śledzenie sprzedaży, fakturowania, zarządzanie kontaktami i funkcje marketingowe w jednym prostym systemie konfigurowalny. Natychmiastowy dostęp do historii klienta. Drukuj lub faktury e-mail.
 
34

Do darmowego wypróbowania
softphone and pc to phone software 2.0
Adore softphone SIP posiada intuicyjny graficzny interfejs użytkownika i mogą być łatwo dostosowane.
 
34

Demo
LFPConverter 1.2
LFPConverter tworzy zakresy Bates z IPRO plików LFP obciążenia masz wybór tworzenia rozpocząć / zakończyć batesnumber tylko czy to rozpocznij / zakończ zakresów mocowania.
 
34

Do darmowego wypróbowania
FTrack CRM 5.10
Customer Relationship Management, obejmuje produkty i definicji usług, zarządzanie zapasami, dostawców kampanii marketingowych, wysyłkowe, Sales Force Automation (sprzedaż kont, szans sprzedaży, cytaty) zarządzanie Klienta (Firmy i Kontakty),.
 
34

Do darmowego wypróbowania
AptiStock 2.02
AptiStock jest bezpłatna giełda oprogramowanie do analizy. AptiStock jest opisywany z 22 znanych światowych giełdach, 22 wskaźników analizy technicznej, 19 opracowań rysowania linii i bardzo prosty EOD proces aktualizacji. niech pobić rynek
 
34

Do darmowego wypróbowania
CorrOpti 3.0
CorrOpti jest narzędziem planowania tekturnica który generuje optymalne harmonogramy tektury falistej.
 
34

Demo
TimeCard Plus 3.6
TimeCard Plus Ślady czasu pracy i informacje o obecności i rekordy i oblicza regularne i godzin nadliczbowych przepracowanych godzin.
 
34

Demo
Access ICD-9-CM Coder 7.0.1
Dostęp ICD-9-CM Coder Oprogramowanie jest narzędziem diagnozy i kategoryzacji procedury wyszukiwania oparte na podstawie Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób, wersja 9, Clinical modyfikacji (ICD-9-CM) 0,1.
 
34

Do darmowego wypróbowania
LiquidApps 1.4
LiquidApps to kompleksowy system do tworzenia aplikacji, które pozwala ludziom do graficznego projektowania, montażu i generowania aplikacji, od złożonych systemów o znaczeniu krytycznym do mashup przedsiębiorstw.
 
34

Do darmowego wypróbowania