Aplikacje pliki do pobrania oprogramowania

SCIROCCO ICD-9 / NDC Medical Code Viewer 1.0
Szukaj w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób (ICD-9) lub FDA krajowych kodeksów Leków (NDC) w mgnieniu oka.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Cworks CMMS Free 11
Software Maintenance dla roślin i zakres Kredytowej CWorks z CMMS spełnia Twoje oczekiwania dla skuteczności i kosztów, aby pomóc: łatwo nagrywać, kto, co, gdzie, kiedy i dlaczego z każdym zadaniem, aktywów i zasobów łatwo zgłosić do bardziej.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
FlowBiz Net Publisher 1.00
Net Wydawca jest łatwe w użyciu narzędzie do publikowania Całość FlowBiz Procedura stron HTML Karty dla przeglądania sieci LAN / WAN lub Twojej firmy Inter lub Intranet.
 
35

Demo
KnowledgeTree Document Management 3.7
Niesamowite KnowledgeTree oprogramowanie do zarządzania dokumentami jest specjalnie zaprojektowany dla łączących ludzi, a także procesów i pomysłów.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Mail Factoty 2.6.2
Fabryka Mail jest elegancka aplikacja do projektowania i drukowania etykiet adresowych i kopert na adresy Mac OS X można pobrać z Apple Address Book, otoczenia lub z innych źródeł.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Count It 3.1
Count It zawiera do 6 * 20 = 120 konfigurowalny liczniki bieżącą totals.The przycisków sprzętowych kontroli każdego licznika. Czy można obliczyć liczbę liczy się / czasowych, które mogą być wykorzystane w analizie zachowań lub miejsce, w którym
 
35

Do darmowego wypróbowania
DeBoard 2.2.3.1706
Broadcast system wyświetlania filmów PC dla każdego przedstawienia. DeBoard obsługuje do czterech monitorów lub czterech wyjść wideo w tym samym czasie z czterech różnych treści! Ponieważ DeBoard jest wątek oparty można wyregulować scroll, crawl
 
35

Demo
Display Assistant 1.0
Asystent Display pozwala na klonowanie konkretnych okien na drugim monitorze podczas pracy w tym oknie na monitorze podstawowym.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Phone Dialer Plus 3.2.4.2020
Teraz możesz dodać swój numer pragnienie kontaktów w książce telefonicznej za pomocą programu integracyjnego Phone Dialer Plus.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Simple Animator 1.0
Simple Animator jest proste oprogramowanie, które pomogą Ci stworzyć animations.Create animowanych ramek i eksport jako nowe obrazy.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Staff Planner 2006 5.2
Planner Personel 2006 jest Excel aplikacja, która pracownik rozkłady wakacje / urlop czas, w godzinach nadliczbowych i czas wolny w zamian.
 
35

Do darmowego wypróbowania
WipeTree 1.00
Program ten musi być stosowany z dużą ostrożnością. Jest zaprojektowany, aby usunąć wszystkie pliki, które pasują do pliku przewidzianego w drzewem katalogów. Może być także stosowany do wyszukiwania utraconych plików.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Xilisoft PowerPoint to Video Converter 1.1.0.20120228
Xilisoft PowerPoint Video Converter Personal można konwertować prezentacje PowerPoint do różnych SD / HD wideo, takich jak AVI, H.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Excel Server 2007 7.1.9
Kluczowe funkcje programu integracyjnego Excel Server 2007, który zostanie zbudowany na Excel, MS SQL Server i Windows OS jest następujące: narzędzia Excel jest zintegrowany w tym programie i jest używany do projektowania szablonów oraz tworzenia.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Quick Slide 2.1
Quick Slide może pomóc w akcji rodzinnych zdjęć na płytach CD.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Brimstone Intelligence 2004
Inteligencja Brimstone to zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia zbieranie-, Analiza-i wizualizacji funkcjonalności danych biznesowych.
 
35

Demo
Power2Show 5.2.20
Tworzenie Digital Signage, cyfrowy Deski wiadomości i dynamicznych prezentacji na targach i imprezach promocyjnych w kilka minut.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Proofsheet 78
Arkusza przeglądowego to program Windows, który wykonuje kilka zdjęć i określa je w siatce, aka arkusza próbnego lub arkusz kontaktowy.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
XPlica for SharePoint 6.2
XPlica for SharePoint 2010 jest doskonałym rozwiązaniem migracji treści z jednego serwera na inny serwer programu SharePoint, SharePoint.
 
35

Komercyjny
Kingsoft PPT for iPhone and iPad Free 1.1.1
Czasami, zanim wygłosi przemówienie biznesowe, możesz przejść przez PPT slajdów jeden więcej czasu na przygotowanie.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware