Kreatory kart i etykiet pliki do pobrania oprogramowania

Windows Media Player 9 Codecs Pack
Teraz możesz mieć swój odtwarzacz Windows Media up-to-date z Windows Media 9 Series Codec Install Package ponieważ instaluje zaktualizowane kodeki.
 
75

Oprogramowanie typu Freeware
Multi-language Plato DVD Copy 10.08.02
Multi-language Plato DVD Copy może wspierać inne rodzaje języka oprócz angielskiego, takie jak niemiecki, francuski, japoński, hiszpański, Italian.
 
74

Do darmowego wypróbowania
MultiCamera 2.7
Najlepsze oprogramowanie podział wideo MultiCamera jest zdolny do pomnożenia wideo pomiędzy różnymi aplikacjami wideo.
 
72

Oprogramowanie typu Freeware
Movie DVD Ripper 6.1.4
Film DVD Ripper jest potężnym DVD zgrywanie oprogramowania, które pozwala zgrać DVD do VCD, DivX, AVI, MPEG, VOB, MP3 i innych popularnych formatów audio i wideo z super DVD szybkie zgrywanie prędkości i doskonałej jakości.
 
69

Do darmowego wypróbowania
The vOICe for Android 0.95
The Voice dla Androida przekłada aplikacji żyć widoki z telefonu Android aparatu lub netbooka do dźwięków, które słychać przez głośnik urządzenia lub słuchawek, skupiając się sensoryczne aplikacji zastępczych dla całkowicie niewidomych, a nawet.
 
63

Oprogramowanie typu Freeware
Kates Video Converter (free) 2.1
Konwerter wideo, który może konwertować pliki wideo pomiędzy wszystkich popularnych formatów wideo, w tym AVI, WMV, MOV, DivX, ASF, 3GP, MP4, MPEG1, MPEG2, VCD-PAL-NTSC, VCD, SVCD-PAL, SVCD-NTSC, DVD-PAL , DVD-NTSC i inne formats.
 
59

Oprogramowanie typu Freeware
Barcode Label Workshop Enterprise 6.0
 Teraz możesz łatwo wzorów etykiet i może również spełniać wymagania drukowania z tym poręczne i integracyjnego kreskowych Workshop.
 
58

Do darmowego wypróbowania
Digital Media Converter 3.01
Digital Media Converter sprawia, że łatwo można konwertować pliki wideo i audio z jednego formatu na inny.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Barcode Label Maker Deluxe 5.0
Można zrobić znacznie ulepszone etykiety z wbudowanymi prostych wzorów, funkcji, szablonów i baz danych, drukowanie, przenoszenie, zmiana rozmiaru, zmiana opcji w pozycji Barcode Label Maker Deluxe wersji.
 
55

Do darmowego wypróbowania
MPC Batch Encoder 2.3.1
 Musepack koder i dekoder jest narzędzie frontend Windows, który pomaga na Tag i Replay Gain MPC Batch Encoder jest nie ogrodzony frontend.
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
VoxWare MetaSound Audio Codec 1.6.0.17
VoxWare zapewnia wysokiej jakości dźwięk przy niskiej do średniej klasy rates.It bit pochodzi z różnych formatów mono i stereo audio, do wyboru w zależności od bandwidth.It sieci nadaje się również do kodowania mono głos tylko przy bardzo niskiej
 
54

Oprogramowanie typu Freeware
Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter 3.4.0113
Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter 3.4.0113 to dokładnie to, inteligentny wybór. Jest to potężne oprogramowanie konwerter RealMedia, które można przekształcić RM, RMVB, AVI, DivX, XviD, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF, MP4, 3GP, FLV
 
53

Do darmowego wypróbowania
DVD Video to iPod Converter 2.6.3
Video DVD to iPod 2.6.3 oferuje Państwu najbardziej profesjonalny, wszechstronnym programie wideo przeznaczony do konwersji różnych plików wideo i zgrywanie DVD-Video w programie iPod.The firmy Apple pozwala Rip DVD, dzięki tej funkcji możesz
 
53

Do darmowego wypróbowania
Eztoo AVI Video Converter 2.00.02
Eztoo AVI Video Converter 2.00.02 jest zaprojektowany jako profesjonalny program, który umożliwia konwersję filmów AVI do innych formatów i konwertować do innych formatów do formatu AVI. Dzięki łatwym w użyciu interfejs, można dokonać konwersji w
 
53

Do darmowego wypróbowania
1CLICK DVD COPY PRO 3.3.2.0
1CLICK DVD COPY - PRO oferuje potężne narzędzie do kopiowania filmów DVD na DVD discs.
 
53

Do darmowego wypróbowania
Cute Flv Video Converter 1.40
Śliczne FLV Video Converter jest małe i łatwe w obsłudze narzędzie do wideo conversion.
 
53

Do darmowego wypróbowania
QuickTime Alternative (QT7) 2.3.0
Teraz nie ma potrzeby instalowania oficjalnego QuickTime Player do odtwarzania plików w formacie QuickTime, ponieważ przydatny program QuickTime Alternative jest tu dla Ciebie.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Clone2Go Video to Nokia Converter 1.10
Video Clone2Go do Nokia Converter to potężne narzędzie, które ułatwia konwersję plików wideo do formatów asystą techniczną firmy Nokia.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Eztoo PSP Video Converter 2.00.02
Eztoo PSP Video Converter 2.00.02 jest zaprojektowany jako profesjonalny program, który umożliwia korzystanie z wideo do PSP. Video Converter obsługuje kodowania H.264/AVC Program conversion.This może konwertować pliki wideo z WMV, ASF, ASX, MPG,
 
51

Do darmowego wypróbowania
Eztoo 3GP Video Converter 2.00.02
Eztoo 3GP Video Converter 2.00.02 stanowi potężne narzędzie do konwersji wideo. Jest to doskonałe oprogramowanie konwerter wideo, który pozwala konwertować swoje ulubione filmy, w tym 3GP do iPoda, AVI, MPEG, WMV, DivX, XviD, MP4, MOV, RM, 3G2,
 
50

Do darmowego wypróbowania