Zarzšdzanie projektami pliki do pobrania oprogramowania

A-Dato Lynx 2.0
Lynx inne podejście do (multi) zarządzania projektami. Na podstawie zasad Teorii Ograniczeń i prochain zarządzanie projektem, Lynx pomaga skupić się na swoich kluczowych zasobów i zadań kluczowych. * Wszystkie informacje przedstawione na jednym
 
329

Do darmowego wypróbowania
Eunomia Process Builder 2.8.4
  Eunomia Process Builder Jest po prostu narzędziem do modelowania procesów biznesowych skrócona do narzędzia BPM.
 
272

Do darmowego wypróbowania
Gantt Chart Builder (Access) 2.5.2
 Przydatny program Wykres Gantta Builder sprawia, że ??trudne zadanie budowania profesjonalnej jakości wykresów Gantta bardzo proste. To eliminuje konieczność użycia programu Microsoft Project lub podobne produkty za wykonywanie wykresów
 
232

Do darmowego wypróbowania
12 Hour Schedules for 6 Days a Week 2
Przesunięcie pracownika pakiet harmonogramów, które w tym 110 różnych 12 szablonów harmonogramu godzin na pokrycie 1, 2 lub 3 zmiany na dobę przez 6 dni w tygodniu.
 
177

Demo
Tekla Structures Model Reviewer 1.2.1.2
 Dzięki poręcznym i sprzyjającego włączeniu społecznemu Tekla Structures modelu recenzent, można zwiększyć skuteczność Twój komunikacji projektu.
 
173

Oprogramowanie typu Freeware
TimeLive Open Source Web Timesheet
TimeLive - Open source internetowe narzędzie dla grafik automatyki, automatyzacji płatności, zarządzanie kosztami, automatyzacja obecności pracowników, zarządzania projektami i zarządzania zadaniami.
 
172

Do darmowego wypróbowania
CargoWiz 15.01.02
Poręczne oprogramowanie CargoWiz jest w stanie dać Ci odpowiedzi na Twoje pytania: moja Cargo pasuje, ile miejsca zajmie.
 
167

Do darmowego wypróbowania
Time Plan 0.1
Plan Time jest zadaniowy Time Manager, który planuje swój dzień dla Ciebie. Wprowadź wszystko, co chcesz zrobić, i wszystko, co masz do zrobienia, i będzie starał się wygenerować harmonogram, który pasuje w miarę możliwości, na podstawie
 
158

Oprogramowanie typu Freeware
Toll Lite 2.0.12
Toll Lite jest oparty na systemie Windows Browser transport system zarządzania, które mogą być używane w Internecie (podłączony do Internetu) lub offline (bez połączenia z Internetem).
 
155

Oprogramowanie typu Freeware
Rally Desk 1.1
Rally zapewnia końca do końca narzędzia Agile Project Management. Rally ułatwia śledzenie i dostosowanie iteracyjny rozwój, ponieważ centralizuje i łączy produkty Twojego projektu pracy. Rajd jest dobre dla: Agile zarządzania cyklem życia
 
151

Oprogramowanie typu Freeware
ISS Smart Flow Free Edition 1.9.4
SMART przepływu jest stosowany wewnętrznie ISS organizacji pracy i systemu zarządzania dokumentami.
 
145

Oprogramowanie typu Freeware
A-PDF TIFF Merge and Split
A-PDF TIFF Scalanie i Split to prosty, szybki jak błyskawica desktop program narzędziowy, który pozwala połączyć jedno-lub wielostronicowych plików TIFF w jeden wielostronicowy plik TIFF lub podzielić wielostronicowych plików TIFF do wielu.
 
141

Do darmowego wypróbowania
Enterprise Architect v5.0
Enterprise Architect to elastyczne, kompletne i wydajne UML2.0 narzędzie do modelowania dla platformy Windows. To narzędzie obiektowego CASE zapewnia przewagę konkurencyjną dla rozwoju systemu, zarządzania projektami i analizy biznesowej. EA jest
 
139

Komercyjny
BORG Calendar -
BORG jest system śledzenia kalendarza i zadań napisane w języku Java. Kalendarz zapewnia ładny widok miesiąc, miesiąc-print, przypomnienia e-mail, wyskakujące przypomnienia i lista rzeczy do zrobienia. Tracker Zadanie śledzi problemy przez różnych
 
135

Oprogramowanie typu Freeware
8 Hour Shift Schedules for 6 Days a Week 2
Przesunięcie pracownika pakiet harmonogramów, które w tym 83 różnych 8 szablonów harmonogramu godzin na pokrycie 1, 2 lub 3 zmiany na dobę przez 6 dni w tygodniu.
 
134

Do darmowego wypróbowania
Turbo Blog Submitter 4.0
Turbo Dodał Blog pomaga użytkownikom przedstawić wysokiej jakości treści do swoich blogów, pobierając treści z kanałów RSS, a następnie przy użyciu tej zawartości do blogu.
 
134

Do darmowego wypróbowania
10 Hour Schedules for 5 Days a Week 2
Przesunięcie pracownika pakiet harmonogramów, które w tym 101 różnych 10 szablonów harmonogramu godzin na pokrycie 1, 2 lub 3 zmiany na dobę przez 5 dni w tygodniu.
 
131

Do darmowego wypróbowania
Epiware: Document Management 4.8.6
Niesamowita aplikacja Epiware: Document Management, można nie tylko bardziej efektywne decyzje, ale także pozbyć się błędów, mogą szybko wykonać zmiany, a może przyspieszyć swoje projekty, itp.
 
131

Oprogramowanie typu Freeware
Timetracker Lite 2013:Free Timesheet 2013R1.1
TimeTracker Lite 2013: oprogramowanie do zarządzania Czas dla profesjonalistów TimeTracker Lite 2013 jest wolne oprogramowanie do zarządzania czasem dla profesjonalistów, aby śledzić czas spędzony na różnych działań w projekcie.
 
130

Oprogramowanie typu Freeware
Construction Management Software 1.0
Ten program Microsoft Access w oparciu Construction Management Software to projekt, aby pomóc w zarządzaniu projektami budowlanymi.
 
127

Oprogramowanie typu Freeware