Słowniki pliki do pobrania oprogramowania

Multi Language Dictionary German PC 1.0
!. 8 źródłowe języki (56 Słowniki, 8 Thesauruses i 8 Koniugacja w jednym produkcie Język źródłowy niemiecki 36816 słów kluczowych (wyszukiwanie słów) z ponad 2,1 wpisów Mio z języków obcych angielski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski,
 
43

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary English ≪-≫ Tu
LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Turecki dla Palm OS z 400.000 słów zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy. Dokonaj Palm mówić po angielsku z LingvoSoft Mówiący Słownik dwukierunkowa! Wystarczy wybrać dowolny angielskiego słowa i
 
43

Do darmowego wypróbowania
Van Dale 7.4
Van Dale to seria słowników wielojęzycznych holenderskich z wiodących i autorytatywny wydawcy słowników w Holandii i Belgii.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Dictionary Application 3.5.0.1
Nauka drugiego języka jest zawsze dobra rzecz, gdyż otwiera wiele możliwości poznania nowych ludzi i miejsc, a nawet awansować w pracy.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
DictionaryToGo for Palm 2.0
Cechy produktu: - zawiera ponad 145.000 wpisów wraz z synonimami, Przykładowe zdania, i wielu definicji - słówko funkcji dzień dostać słowo z jego definicji każdym włożeniu aplikację - Z ponad 120.000 wymowy danych uczyć się artykulacji słowa z
 
41

Do darmowego wypróbowania
Special Italian German Palm 2.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik włosko-niemiecko-włoski (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus niemiecki (280000 wpisów) i
 
41

Do darmowego wypróbowania
Advanced Dictionary 4.0
Możesz użyć tego prostego w obsłudze i szybki program, słownik do nauki języka rumuńskiego. Zawiera angielski i angielsko - rumuńskie słowniki, które można wykorzystać podczas podróży do Rumunii lub do Bukaresztu.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Multi Language Dictionary English PC 1.0
8 Źródło języki (56 Słowniki, 8 Thesauruses i 8 Koniugacja w jednym produkcie Źródło język angielski 37769 słów kluczowych (wyszukiwanie słów) z ponad 2,4 wpisów Mio z języków obcych niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, holenderski.
 
41

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Thai For P
To LingvoSoft Dictionary English Thai dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś. Zapewnia
 
41

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Gold Dictionary English ≪-≫ Turki
Ta linia LingvoSoft angielski Słowniki tureckie dla Windows przynosi dokładne i szybkie dwukierunkowego tłumaczenia słów, zawinięte w przyjazny dla użytkownika interfejs dogodne możliwości wyszukiwania.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Davar 2.4
Jeśli jesteś oddany uczeń Pisma Świętego, to jestem pewien, że znajdziesz to proste, ale potężne narzędzie bardzo przydatne do wykonywania głębokich studiów biblijnych.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
DreamGuide 1.0
Przewodnik marzeniem jest wolne oprogramowanie do interpretacji snów komputerowy która pozwala nauczyć się znaczenia symboli sennych i tworzyć własną interpretację marzeń
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Geography Trainer 1.3.5
Trener Geografia jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym i oferuje łatwy w użyciu interfejs, aby pomóc dowiedzieć się stolice państw.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Japanese R
LingvoSoft English Japanese Dictionary Latynizacja jest teraz dostępny dla Microsoft Smartphone.
 
40

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary German ≪-≫ Slovak For
To LingvoSoft Słownik Słowacki Niemiecki dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś. Zapewnia
 
40

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary 2008 English<->Albanian for Windows 4.1.29
 LingvoSoft Słownik 2008 to poręczna aplikacja, która pomaga wykonywać wiele zadań tłumaczenia i nauki języka.
 
40

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary Basic English-Spanish for Pocket PC 2.5.88
To LingvoSoft English Dictionary Hiszpański dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy w języku angielskim i hiszpańskim.
 
39

Do darmowego wypróbowania
AlfaLex 5.0
Oryginalne jakości angielsko-rosyjski i rosyjsko-angielskie słowniki zapewnić pełną realizację definicji i tłumaczeń słynnych autorów i wydawców oraz umożliwiają skuteczne narzędzia do łatwej nauki języka.
 
39

Demo
LingvoSoft Dictionary 2009 English <-> Ukrainian 4.1.29
 LingvoSoft Słownik 2009 Angielski Krainian zapewnia, aby wszystkie możliwości tak, że można nauczyć się i używać innego języka prosto i łatwo.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Italian-English Dictionary by Ultralingua 7.1
Francuski-Angielski Słownik przez Ultralingua jest bardzo przydatne i pomocne na poziomie kolegialnym słownik i książki czasownik dla studentów i turystów, które oferują tysiące wpisów w tym slangu, terminów technicznych i wyrażenia idiomatyczne.
 
39

Do darmowego wypróbowania