Słowniki pliki do pobrania oprogramowania

Coolexon Dictionary 1.2.0006
    Coolexon jest słownikiem i wielojęzyczne oprogramowanie do konwersji, o ile wyniki w ponad 60 językach.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Kalenjin - English Dictionary 1.0
Kalenjin - English Dictionary . Ponad 13.000 wpisów. Zawiera MS Word zintegrowane wyszukiwanie, automatyczne wyświetlanie powiązanych odsyłacze WWW i obraz wyszukiwania i dwujęzyczną połączony widok .
 
10

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary German ≪-≫ Hun
To LingvoSoft Mówiący Niemiecki Węgierski słownik, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Spell Pilot 1.00
Czar pilot jest sprawdzanie pisowni. To pozwala na monitorowanie do poprawnej pisowni słów w dowolnym edytorze tekstu. Podstawową zasadą programu jest śledzenie słowa, ponieważ są wpisane. Jeśli jest błąd w pisowni, program zapewni Ci wybór
 
9

Demo
Multi Language Dictionary Italian PC 1.0
8 Źródło języki (56 Słowniki, 8 Thesauruses i 8 Koniugacja w jednym produkcie języku źródłowym Włoska 35073 słów kluczowych (wyszukiwanie słów) z ponad 2,3 wpisów Mio z języków obcych angielski, niemiecki, portugalski, francuski, hiszpański,.
 
9

Do darmowego wypróbowania
RapidSpell WPF 2.0
Dodaj as-you-type i pisowni dialogowe sprawdzania do aplikacji WPF. RapidSpell WPF sprawdzanie pisowni może być zintegrowany z dowolnej aplikacji, aby zapewnić w pełni niezależne i wysoce konfigurowalny sprawdzanie pisowni kontrolę. RapidSpell WPF
 
9

Do darmowego wypróbowania
Tektune Translator 1.0
Tłumacz Tektune to lekkie narzędzie, które zostało zaprojektowane w celu zaoferowania Państwu prosty sposób z tłumaczenia dowolnego tekstu na miejscu.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Serbian-Greek Dictionary 1.0
Serbski-Greek Dictionary to program, który pochodzi z 13128 wpisów z najczęściej używanych słów.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Special Spanish Italian CE 3.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik hiszpańsko-włosko-hiszpański (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus hiszpański (230000 wpisów)
 
7

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Finnish Fo
To LingvoSoft Słownik Angielski Fiński dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś. Zapewnia
 
7

Do darmowego wypróbowania
SanMyanmar 2.0
SanMyanmar pozwala wpisać Myanmar znaków w pakiecie Microsoft Office, Adobe Photoshop, CorelDraw, Google Talk, Skype i mush more.
 
7

Demo
LingvoSoft Dictionary Standard English-Spanish for Pocket PC 2.5.88
To LingvoSoft English Dictionary Hiszpański dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy w języku angielskim i hiszpańskim.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Italian-English Collins Pro Dictionary 7.1
German-English Collins Pro Słownik jest kolegiata poziomu leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, oferując tysiące wpisów, w tym slang, technicznych oraz wyrażenia idiomatyczne.
 
6

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Bosnian Fo
To LingvoSoft Słownik Angielski Bośniacki dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś. Zapewnia
 
6

Do darmowego wypróbowania
Special Portuguese German Palm 2.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik niemiecko-portugalski-niemiecki (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus Portugalski (50000
 
4

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Standard Talking Dictionary English &Lt
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Portugalski dla Pocket PC zapewnia dwukierunkowe tłumaczenie słowa i syntezy mowy angielskiej.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Clever Dictionary 1.2.1.0
Clever Słownik - Znalezienie odpowiedniego słowa Just Got dużo mądrzej Clever Słownik jest nieaktywny słownik, tezaurus i wiele więcej.
 
4

Do darmowego wypróbowania
Word Magic Dictionary & Tools Medicine 6.3.0.995
Magiczne słowo Dictionary & Tools Medicine jest narzędziem do tłumaczenia terminów medycznych i idiomy z angielskiego na hiszpański i odwrotnie.
 
3

Do darmowego wypróbowania
Word Magic Dictionary & Tools Professional 6.3.0.1909
Mega słownik z tłumaczeniem, idiomy, synonimy, antonimy potoczne i regionalne tagi itp.
 
3

Do darmowego wypróbowania