Słowniki pliki do pobrania oprogramowania

LangPlus TSE Keyboards 1.0
Ta kombinacja układów klawiatury dla tamilskim i Sinhala oparte są na English (US) układu standardowego.
 
17

Do darmowego wypróbowania
Special French Italian Palm 2.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Edycji słownika z słownika użytkownika. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik włosko-francusko-włoskiej (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus francuski (150000 wpisów) i
 
16

Do darmowego wypróbowania
Latin-English Dictionary by Ultralingua 7.1
 Francuski-Angielski Słownik przez Ultra-Lingua jest na poziomie kolegialnym leksykonu i książki czasownik dla studentów i turystów, które oferują tysiące wpisów w tym slangu, terminów technicznych i wyrażenia idiomatyczne.
 
16

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Hungarian
LingvoSoft Słownik Angielski Węgierski dla Palm OS z 400.000 bazy danych słowa przekłada się w obie strony, i zapewnia natychmiastowe tłumaczenia z powrotem też. Jeśli natkniesz się na nieznanym słowem podczas pracy z innej aplikacji zaznaczyć i
 
16

Do darmowego wypróbowania
Smart French Phrasebook 1.0
Inteligentne Francuski Rozmówki Rozmowa jest potężnym narzędziem do tłumaczenia do komunikacji efektywny i skuteczny, francuski podczas podróży za granicą.
 
16

Do darmowego wypróbowania
Rhymesaurus 2.0.1
Rhymesaurus zawiera ponad 120.000 słów w słowniku rymowania, plus pełne 115000-słowo słowniku Webstera, Thesaurus Roget, a pożyteczną dźwięki jak odniesienia. Rhymesaurus pozwala nawet na surfowanie po leksykalnych relacji między słowami i
 
15

Do darmowego wypróbowania
English Collins Pro Dictionary 7.1
 Angielski Collins Pro Słownik jest leksykon poziomie kolegialnym i książki czasownik dla studentów i turystów, a także oferuje również tysiące wpisów jak slang, terminów technicznych i wyrażenia idiomatyczne.
 
15

Do darmowego wypróbowania
MB Free Numerology Dictionary 1.25
MB Free Numerologia Słownik jest bogaty zbiór numerologia pokrewnych terminów. Oprogramowanie to opisuje znaczenie poszczególnych wyliczeń stosowanych W liczb zrozumieć osobowości człowieka, jak również znaczenia każdej wytworzonej ilości.
 
14

Oprogramowanie typu Freeware
Stock Investment Multilingual Dictionary 9984921751
Ten Wielojęzyczny Słownik giełdzie i warunki inwestycyjne, spełnia potrzebę zwięzłych definicji często bardzo pojęć dla profesjonalnych handlowców, dziennikarzy i studentów.
 
14

Demo
LingvoSoft Dictionary English ≪-≫ Latvian Fo
To LingvoSoft Dictionary English łotewski dla Pocket PC z 400.000 słów, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, jest w pełni funkcjonalny słownik, który jest zawsze gotowy do pracy, gdy jesteś. Zapewnia
 
14

Do darmowego wypróbowania
SlovoEd Classic English-German 6.4
Kompleksowe SlovoEd Klasyczna angielsko-niemiecki słownik elektroniczny zapewni Państwu znaczną liczbę tłumaczeń i słowników precyzyjne, dokładne i bardzo szczegółowe, które można wykorzystać do tłumaczenia bardzo szybko dokumenty, e-maili i stron.
 
14

Do darmowego wypróbowania
Dictionary Thesaurus English German WM 4.0
Dictionary, Thesaurus i Koniugacja w 1 produktu!. Każdej kombinacji językowej zawiera dwa kierunki tłumaczenia. Słownik angielski niemiecki (ponad 600.000 wpisów). Thesaurus angielski (280000 wpisów) i Thesaurus niemiecki (280000 wpisów). Koniugacja
 
12

Do darmowego wypróbowania
LingvoSoft Talking Dictionary German ≪-≫ Cze
To LingvoSoft Mówiący niemiecki Słownik Czech, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówić po niemiecku.
 
12

Do darmowego wypróbowania
English Urdu Dictionary 7.0
It `sa unikalne słownik Unicode oparty na najnowszej technologii, opracowane z wykorzystaniem siły Microsoft.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Passolo Translator 11.5.1
Tłumacz Passolo - Łatwy w użyciu, konfigurowalny interfejs - nie wymaga dostępu do kodu źródłowego lub programowania experience.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
LingoPad 2.6
LingoPad jest bezpłatny słownik niemiecko-Englisch for Windows z ponad 230.000 wpisów plus ok.. 370000 odniesienia w każdym języku. Dla wielu słów, pronounciation jest dostępny w IPA.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
LingvoSoft Talking Dictionary English ≪-≫ He
To LingvoSoft Mówiący Słownik Angielski Hebrajski, zbudowany do pracy na urządzeniach mobilnych działających na platformie Pocket PC, zawiera zaawansowane technologie mowy, które uczynią Twoje urządzenie mobilne mówi po angielsku.
 
11

Do darmowego wypróbowania
ChinaScribe MS Word Template (Beta) 1.28
ChinaScribe jest chiński program, słownik, który może być używany do tworzenia profesjonalnie wyglądających dokumentów za pomocą chińskich program Microsoft Word lub OpenOffice.
 
11

Demo
Tolken 99 4.2
Tolken 99 jest wyposażony w rozrusznik słowniku szwedzkim. Inne języki muszą być pobierane oddzielnie (angielski, norweski, francuski, niemiecki i duński) Jesteś w stanie tłumaczyć między wielu kombinacji powyżej; Plus Dodaj języki własnego. Możesz
 
11

Do darmowego wypróbowania
MB Free Psychic Dictionary 1.10
MB Free Psychic Słownik jest Mystic Board S najnowsza propozycja w podejmowaniu Mystic Board ostatecznym miejscem dla wszystkiego, co związane ze światem psychicznym i paranormalnych.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware