Nauka pliki do pobrania oprogramowania

Chemistry Periodic Table 1.0
Wielofunkcyjny układu okresowego pierwiastków chemicznych jest najlepszym realizacji tego komputera systemu znanego.
 
25

Do darmowego wypróbowania
WinPCNC 1.0.2
WinPCNC jest jeden system komputerowy NC, oparte na potężnej platformie komputera z systemem operacyjnym Windows NT i VentureCom 4,1 prawdziwe przedłużenie czasu.
 
25

Demo
Nanotechnology Patent Index Database 1.001
NanoVantage dumą produkować swój pierwszy CD-ROM produktu: Baza danych Indeksu Patentowego nanotechnologii styczniu 2000 r.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Advanced Pathway Painter 2.30
Ten darmowy program wizualizacji ścieżek (KEGG, BioCarta, GenMAPP, ...). Użytkownik ma możliwość wyświetlania jakichkolwiek danych ilościowych z genów i białek eksperymentów bezpośrednio w szlakach (kolory reprezentują wartości). Powiązanie między
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
CWNA Certification Exam Guide 9.0
Pobierz na www.ePlanetLabs.com CWNA, certyfikacji, egzamin, Braindumps przykładowe pytania, certyfikacja, książki, przewodnik badania, certyfikat, egzamin, notatki, materiały do nauki, testy próbki, przykładowe pytania, test pobranej próbki, na
 
25

Do darmowego wypróbowania
Framsticks Theater for Linux 2.10
Teatr Framsticks jest łatwy w obsłudze aplikacja, która przedstawia podstawowe zjawiska, takie jak geny i genetyka, mutacje, ewolucja, zorientowanych na użytkownika ewolucji i doboru sztucznego, spacery i pływanie, sztuczna symulacja życia, wirtualne.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Patent Downloader 1.5
Wystarczy wkleić akapity zawierające numery patentów na Patentowego Downloader , a to do pracy odpoczynku dla Ciebie automatycznie!
 
25

Do darmowego wypróbowania
3D Model Builder (Starter Pack) 4.08
3D e-Learning Program 3D e-Learning Program - Dowiedz się, jak zbudować 3D modelsThere się ponad 30 samouczków, które uczą, jak budować zamki, smoki, formuła 1 samochody, postacie w grze, delfiny, budynki, a nawet skate parku pokładzie!
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Electronics Assistant 4.2
Aplikacja, która wykonuje obliczenia związane z elektronika. Aplikacja, która wykonuje elektronika związanych calculations.It zawiera kod koloru rezystora kalkulatora, rezystancji, pojemności i obliczenia mocy i więcej. Co więcej, z asystent
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
MB Native American Astrology 1.55
To jest Native American Program Astrologia. MB Free Software Astrologia Amerykańska Native determinuje Native American znak zodiaku z daty urodzenia. Ten program daje szczegółową interpretację znak należysz w zodiaku Mezoameryki, pozytywne i
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
QuickPick 1.0
Java oparte pseudo generator liczb losowych. Java oparte pseudo generator liczb losowych. QuickPick to seria liczb pseudo losowych przeznaczony do generowania tych samych numerów za każdym razem od ponownego uruchomienia. Użyj przycisk startowy
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Windows Vista Security Guide 2008
 Do zarządzania systemami i uzyskać bezpłatne porady i opcje, które mogą pomóc odzyskać system z różnych zagrożeń jednego i tylko oprogramowanie najlepsze do tego celu jest system Windows Vista Security Krótki przewodnik.
 
25

Do darmowego wypróbowania
CE CALC - Pavement Calculator 2.0
Civil oprogramowanie inżynieryjne w zakresie projektowania bruk kalkulacji - obejmuje obliczenia dla ruchu, geometrii dróg, geodezyjne, roboty ziemne, nawierzchni asfaltowej, chodnik beton, posadzki betonowe na klasy i jednostki konwersji.
 
25

Do darmowego wypróbowania
BioStat 2009 5.8.3.0
BioStat - przyjazny dla użytkownika biologii i medycyny zorientowane oprogramowanie statystyczne.
 
25

Do darmowego wypróbowania
TiAR Timelapse 1.1
Przerwa Tiar i animacji poklatkowej Tiar timelapse jest bardzo przydatne w wielu dziedzinach, takich jak edukacja, budownictwo, zabawy i nie wspominam zabawy Tiar mogą być wykorzystywane do tworzenia animacji w stylu claymation z jednego zapisu.
 
25

Do darmowego wypróbowania
eSMAF 1.0
ESMAF została opracowana ponad 24 miesięcy przy użyciu zmodyfikowanego oprogramowania wodospad proces projektowania.
 
25

Demo
Moscow ML 2.01
Moscow ML to lekka realizacja Standard ML (SML), surowe funkcjonalny język powszechnie używany w nauczaniu i badaniach naukowych.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
MULTIRA 1.6
Wielowymiarowa Item-Component Rasch-Model ( MULTIRA ) to model probabilistyczny testu. MULTIRA (CH Carstensen i J. Rost) jest programm Computer, który implementuje algorytm wielowymiarowej części elementu modelu Rasch i innych modeli Rasch .
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
TreeView 1.6.6
  TreeView pozwala na oglądanie drzew filogenetycznych w komputerze. Drzewo filogenetyczne reprezentuje ewolucję gatunków w formacie graficznym i obejmuje oddziały, które hybrydyzują, nagle wymarły lub oddzielne.Ta aplikacja może wyświetlić i
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Seer3D 2.0.6
Seer3D TM to idealne zastosowanie dla naukowców, którzy chcą, aby wizualizować swoje dane pomiarowe w terenie i wyników modelu wód podziemnych.
 
25

Do darmowego wypróbowania