Nauka pliki do pobrania oprogramowania

Agape World Fellowship 4.1 Build 981
Zdjęcia opublikowane na górze naszej strony, to tylko niektóre z buildów z naszych pięciu światów we Wszechświecie AWF.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
CAPSIM Text Mode Kernel 6.1
Tekst CAPSIM Kernel Mode (TMK) jest hierarchiczna interaktywna symulacja schemat blokowy i system projektowania do cyfrowego przetwarzania sygnałów i komunikacji.
 
36

Demo
Topographica 0.9.6
Topographica to pakiet oprogramowania do modelowania komputerowego neuronalnych map, opracowanych przez Instytut adaptacyjnym i Neural Obliczenia na Uniwersytecie w Edynburgu i Neural Networks Badań Grupy na University of Texas w Austin.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
BioTool 4.2
Narzędzie Biorytm to przydatna aplikacja, która pozwala użytkownikom odkrywać pola Biorytmy z łatwością i prostotą.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Unit Convert 1.01
Przyspieszenie kątowe; Acceleration-Linear, Angle; Area; Pojemność; Odzież; Computer; Koncentracja molowego, gotowanie, gotowanie, piekarnik, gęstość, energia i praca; Przepływ, Siła, siła na jednostkę; Zużycie paliwa; Lllumination; indukcyjności;.
 
35

Do darmowego wypróbowania
ABEW Acid-base equilibriums for Windows 1.7
ABEW - równowagi kwasowo-zasadowej w systemie Windows -. Pojedyncze kwasu lub roztwór zasady -. Hydrolizy soli -. Mieszaniny kwasu + podstawa. - Roztwór buforowy. - Miareczkowanie kwasowo-zasadowej (polyprotic miareczkowania kwasów). - 26 rodzaje
 
35

Do darmowego wypróbowania
EC Praxis 3J 5.0
 EC Praxis 3J jest jedną z najbardziej wiarygodnych i dostępnych programów, które są wykorzystywane do analizy i konstrukcji połączeń stalowych według EC3.
 
35

Demo
Dhaatu: The Periodic Table of Elements 3.0.3
Dhaatu: okresowego pierwiastków jest narzędziem, w którym będzie można uzyskać wszystkie informacje na temat elementów.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Mascot Generic File (MGF) to .dta File Converter 1.1.3832
Konwertuje pliki do formatu MGF DTA. Konwertuje pliki do formatu MGF DTA. Mascot Generic File (MGF). Converter do DTA pliku to małe narzędzie przeznaczone do czytania w formacie maskotka Generic (MGF) pliku i utworzyć równoważną _Dta.txt lub pliki.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
PTTD - Design of distillation columns 1.7.1
PTTD liczby półek teoretycznych przez McCabe-Thiele metody wież destylacyjnych mieszanek dwuskładnikowych - Interaktywne zmiany wykorzystujące McCabe-Thiele schemat - Pełne raporty do wydrukowania - równowaga Vapor przy względnej zmienności lub VLE.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Pocket Oscilloscope 1.0
Oscyloskop kieszonkowy jest potężnym pocket PC opartych prawdziwy oscyloskop czasu. Posiada specjalnie zaprojektowane akwizycji danych podejście, które jest w stanie monitorować sygnał wejściowy ciągły, nie pomijając żadnego zdarzenia wyzwalania
 
35

Do darmowego wypróbowania
MV Monadic Arithmetic 3.1
Obraz DirectShow przetwarzania / computer vision filtr, który ma zastosowanie operatorów arytmetycznych do strumienia wideo: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i kwadrat.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MontiVision Development Kit, Professional Edition, Single Developer License 3.1
DirectX (DirectShow) na podstawie obrazu i wideo przetwarzania SDK dla niezależnego rozwoju sprzętu komputerowego / maszyna wizji i multimediów applications.
 
35

Do darmowego wypróbowania
CyberSky 4.0.7 Full Product, 5-User License (Download + CD) 4.0.7
CyberSky jest dokładny, a jednocześnie łatwy w użyciu planetarium program, który zapewnia doskonały sposób, aby dowiedzieć się o astronomii i poznać niebo widoczne w odległej przeszłości, teraźniejszości i dalekiej przyszłości.
 
35

Do darmowego wypróbowania
CE CALC - Surveying Calculator 2.0
Narzędzie poręczne oprogramowanie CE CALC - Geodezja Kalkulator jest zdolny do otwierania wielu okien jednocześnie wykonywać wiele obliczeń.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Fitter Add-In 1.6
MONTER jest regresja Add-In for MS Excel. Szacuje dowolny zdefiniowany i model, który może być wprowadzony w zwykłej notacji algebraicznej jako zestaw równań jawne, ukryte, a różnica. MONTER wykorzystuje analityczne obliczenia pochodnych i
 
35

Demo
Pintar InterACTIVE VirtuaLab Molecule Lite Version 1.0
Pintar Interactive VirtuaLab Molecule Lite Version pozwala przyjrzeć się atomów w krystalicznych brył z każdym możliwym kątem.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
TESLA 3000 Control Panel 2.3
TESLA 3000 jest nagrywarka multi-czasowych system zasilania, który jednocześnie zapewnia oscillography błędów, dynamiczne nagranie huśtawka i rejestrowanie zdarzeń.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
The Blown Film Extrusion Simulator 1.0
Blown Simulator Wyciskanie Film wspomaga proces uczenia się. Program ten został opracowany, aby uczyć dmuchane wytłaczania folii działanie sprzętu oraz zasad przetwarzania. Realistyczna grafika oraz intuicyjny techniki operacyjne zostały
 
35

Demo
TracerDAQ 2.2
TracerDAQ jest łatwy w obsłudze aplikacja, która oferuje cztery aplikacji wirtualnych instrumentów używanych do graficznej i przechowywania danych wejściowych I generowania sygnałów wyjściowych Ciągu kilku minut z instalacją danych Measurement.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware