Nauka pliki do pobrania oprogramowania

Cohabitation Agreement Download 3.1
Umowa Konkubinat może być stosowany przez nie małżeństw, które żyją razem. Forma umowy kohabitacja stanowi plan podziału kosztów utrzymania w trakcie stosunku, do podziału majątku po ustaniu stosunku i zachowania odrębnego majątku nabytego przed, i
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Guitar Scales 1.0.0.01
Ten program pokazuje wszystkie notatki z głównych i pomocniczych bluesa i pentatoniki na gitarze w dowolny klawisz, w tym ostrych narzędzi i mieszkań.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
KStars 1.3.0
Teraz możesz uzyskać dokładną symulację graficzną nocnego nieba za pomocą poręcznych Pulpit Planetarium KStars.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Random Quote Viewer 1.00
Random Viewer Cytat to niewielki program można zainstalować na dysku twardym. W każdej chwili można poczuć się jak czytać żadnej z 2500 Inspirujące Cytaty, Motywacyjne Cytaty i powiedzenia na temat miłości zawiera po prostu uruchomić program,
 
38

Demo
NavTools Route XP 6.04
NavTools Route XP pozwala zaplanować seatraject w celu uzyskania zgodnie z harmonogramem Minimal consumption.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Statistics for mac classic 4.0
Statystyki czyta wszystkie pliki danych z programu Microsoft Excel lub innych osób i produkuje poprzez jedno kliknięcie graficzne opisy (bary i placki), grafikę porównań z testów statystycznych (Chi2, Student, ANOVA, korelacji i non parametryczne.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Entrainer for Linux 2.0.0
Nośny jest program Java, który tworzy Binaural częstotliwości taktów z światła i dźwięku w celu porywania własnych fal mózgowych.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
My Guardian Angel 1.20
Każdy ma Anioła Stróża przypisanego do niego w chwili urodzenia. Twoja data urodzenia określa, które Angel powierzyć obowiązek chronić Cię całym swoim życiu. Są siedemdziesiąt dwie Aniołów Stróżów zgrupowane w dziewięciu Chórów lub rodzin ośmiu
 
38

Do darmowego wypróbowania
Uni Mensa 0.4
Te aplikacje PalmOS pozwala wziąć obecny plan żywności Mensa z tobą. Wystarczy napisać program, który stworzy specjalnie sformatowany plik tekstowy genUMENpdb można analizować (patrz pakiet UMENpdbGen w dziale download poniżej). Niektóre funkcje:
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Bowtie for Linux 0.11.3
Bowtie systemie Linux jest wyjątkowo szybkie, wydajne pamięci krótko Aligner read.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
TopoFusion Pro 4.76
TopoFusion jest oprogramowanie GPS Mapping dla Windows. To pliki do pobrania mapy (Topo, Aerial Photo i Satellite) automatycznie z kilku publicznych serwerów mapie (patrz: dostępne obrazów). Proszę pobrać i korzystać z darmowej wersji. Jest to w
 
38

Do darmowego wypróbowania
Wcalc for Linux 1.1
Wcalc jest narzędziem do analizy i syntezy struktur linii przesyłowej, i podobnych elementów.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
myCassegrain 0.3.0.1
To jest przydatne oprogramowanie, które ma wszystkie obliczenia niezbędne do racząc się Cassegraina Teleskop (w tym Ritchey Chretien Cassegrain, klasyczny Cassegrain lub Dall Kirkham Cassegrain i Pressmann Carmichel Cassegrain.).
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
FacScan 0.50
FACScan jest narzędziem przewidywania miejsc wiązania czynników transkrypcyjnych. FACScan skanuje kilka sekwencji DNA, np. z eksperymentów mikromacierzy, potencjalnych miejsc wiązania czynników transkrypcyjnych regulacyjnych.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
ALLTRANS 2.321
ALLTRANS mogą być używane dla World Wide profesjonalnych transformacji współrzędnych pomiędzy międzynarodowymi i krajowymi systemami współrzędnych z lub bez zmian geodezyjnych.
 
37

Demo
AW Campbell R. Harvey`s Finance Glossary 2.0
Zastanawiasz się, co oznaczają wartości pieniądza w czasie Efektywna margines Realizacja uzyskując związek Nie szukaj dalej.
 
37

Do darmowego wypróbowania
PakMed PakNeurol 03 1.0.0
Oceny neurologicznej opracowany w / w programu Microsoft Office Access i jest oparta na Blantyre Coma Scale dla małych dzieci.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Snake Eye Vision 1.0
Vision Snake Eye . Wersja 1.0. Niektóre zwierzęta, jak np. wielu gatunków węży, mają słaby wzrok, jednak ich oczy są nadal najlepsze w wykrywaniu ruchu. Węże były znane schodzenia przeszłości istoty, które pozostają w bezruchu. Program symuluje
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
What Is Pneumonia 1.0
Co to jest zapalenie płuc - Użyj tej darmowej aplikacji, aby dowiedzieć się więcej na temat zapalenia płuc, chodzenia zapalenie płuc, objawy zapalenia płuc, przyczyny zapalenia płuc, leczenie zapalenia płuc i inne.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Hyperion Certification Exam Guide 9.0
Pobierz na www.ePlanetLabs.com Hyperion, certyfikacji, egzamin, Braindumps przykładowe pytania, certyfikacja, książki, przewodnik badania, certyfikat, egzamin, notatki, materiały do nauki, testy próbki, przykładowe pytania, test pobranej próbki, na
 
37

Do darmowego wypróbowania