Nauka pliki do pobrania oprogramowania

BATE 1.0.3.15
BATE oblicza pH roztworów zawierających mieszaniny kwasu i zasady z maksymalnie 4 etapów dysocjacji i krzywych miareczkowania dla tych kwasów i zasad.
 
40

Do darmowego wypróbowania
TimeGen Digital Waveform Tool 1.0
Niech TimeGen pomóc tworzyć i modyfikować schematy czasowe łatwo. Szybko eksportować diagramy czasowe do programów takich jak Microsoft Word. Program ten jest idealny dla projektantów i hobbiests elektronicznych!
 
40

Demo
CurTiPot Acid-Base pH and Titration 3.6.1
CurTiPot jest potężnym all-in-one darmowy do obliczania pH, eksperymentalnej analizy danych miareczkowania i symulacji krzywych kwasów, zasad, soli i buforów (od prostych rozwiązań złożonych mieszanin), z interpolacją, wygładzanie i regresji.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Weather Defender 1.1
 Teraz możesz utworów pogody w czasie rzeczywistym za pomocą Pogoda Defender oprogramowanie, które działa poprzez podłączenie komputera stacjonarnego do krajowej sieci radarów i satelitów meteorologicznych.
 
40

Demo
gSky Digest 0.4
GSky Digest to system tray aplikacja, która przedstawia wydarzenia astronomiczne obliczone dla Twojej lokalizacji domowej.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
fAREA 1.9
Rozszerzenie AutoCAD dla dynamicznych etykiet strefy. Rozszerzenie AutoCAD dla dynamicznych etykiet strefy . FAREA jest Autocad wtyczki zaprojektowane, aby umożliwić tworzenie dynamiczną etykietę miejsc (areał wybranego obiektu) lub długość
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
FemtoScan Online 2.3.219
Przetwarzanie obrazu i analizy dla AFM, STM, TEM i mikroskopia optyczna, w 3D. Zaawansowane oprogramowanie do analizy różnych obrazów mikroskopowych. Głównie zorientowane na skanowanie obrazów 3D mikroskopii sondy przetwarzania i analizy, lecz może
 
40

Do darmowego wypróbowania
MB Complete Numerology Software 1.85
To daje darmowy raport numerologii i słownik. MB Free kompletne oprogramowanie Numerologia jest czytanie numerologii tworzenia oprogramowania, jak również oprogramowanie słownik numerologia. Czytanie numerologia oparta jest na Pitagorasa systemu
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
MB Zodiac Signs Software 2.05
Ten program generuje zodiak lub podpisywaniu słoneczne. MB Free Software Znaki zodiaku określa Twój znak zodiaku od Ciebie daty urodzenia. Znaki zodiaku są również znane jako znaki słonecznych lub objawy gwiezdnych. Ten program daje szczegółową
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
ProtAnnot 2.4 Build 6638
Mały widz adnotacji białka. Mały widz adnotacji białka. ProtAnnot jest mały, aplikacja Java jest widz adnotacja białko, które wyświetla adnotacji białka w kontekście genomowego oprogramowania sequence.This jest co łatwo zobaczyć, jak alternatywne
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Georeferenced Historical Vector Data 1900 1
Euratlas georeferencyjnej danych wektorowych 1900Draw własną mapę Europy z Shapefiles w każdym GIS softwareThe mapie składa się z 16 shippingYou otrzyma, po dokonaniu płatności, ściągnij link, ważny przez 24 ...
 
40

Do darmowego wypróbowania
CyberSky 4.0.7 Upgrade, 20-User License (Download) 4.0.7
CyberSky jest dokładny, a jednocześnie łatwy w użyciu planetarium program, który zapewnia doskonały sposób, aby dowiedzieć się o astronomii i poznać niebo widoczne w odległej przeszłości, teraźniejszości i dalekiej przyszłości.
 
40

Do darmowego wypróbowania
moldraw 2.0.10296
Moldraw to program do wyświetlania i manipulacji molekularnych i krystalicznie struktury.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
AmScope 3.1.312
AmScope jest przeznaczony dla mikroskop cyfrowy aparat fotograficzny i mikroskop cyfrowy aparat fotograficzny.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
FreeMat 4.2
FreeMat jest wolne środowisko dla szybkiego prototypowania inżynierskich i naukowych i przetwarzania danych.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Mercury 3.0
Merkury oferuje szeroki wachlarz narzędzi do wizualizacji struktury, eksploracja pakowania kryształu i statystycznej analizy ConQuest geometrycznej wersji searches.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Fahrenheit to Celsius Converter 3.50
Procedura przy użyciu Fahrenheita na Celsjusza Converter w Szkole Chemix. Zacznij Chemix Szkoła Kliknij konwersje wcisnąć przycisk Wstaw wartość w polu edycyjnym jednostki Fahrenheita (kategoria temperatury - Kelvina, Celsjusza i Fahrenheita)
 
40

Do darmowego wypróbowania
Models of the Hydrogen Atom 1.08
Jak naukowcy dowiedzieć się struktury atomów, nie patrząc na nich Wypróbuj różne modele strzelając fotony i cząstki alfa na atom. Sprawdź jak skuteczność modelu dopasowuje wyniki eksperymentalne.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
XMGR 4.0
To jest instalacja binarny ELF z XMGR -4.00alpha dla systemów Linux, skompilowany z Biblioteką XBAE widgetu.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
ATMOS 2.2
ATMOS to małe narzędzie pozwala na obliczanie relacji między Geometric wysokości i ciśnienia, gęstości i temperatury (1976) Standard ATMOS phere.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware