Nauka pliki do pobrania oprogramowania

Simply Euchre 1.0.0.1
Euchre jedną z najpopularniejszych gier karcianych w historii. Szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych, ale także w Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii i Australii. Każdy z tych obszarów ma własne odmiany. Ta gra nazywa się Simply Euchre tylko
 
42

Do darmowego wypróbowania
Torque 1.09
Zbadaj, jak Torque powoduje obiekt obrócić. Obejrzyj relacje między przyspieszenia kątowego, moment bezwładności, momentu pędu i Torque .
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
White Pages Grabber 1.21
Automatycznie złapać wielu stron - tysiące rekordów w ciągu kilku minut One-kliknij Natychmiastowy on-line Map Link do Internetu, nie ma potrzeby, aby wpisać adres znowu i znowu 3 razy szybciej niż którykolwiek z naszych konkurentów Znacznie lepiej.
 
42

Demo
Advanced Wind Chill Calculator 1.1.0
Dla tych, którzy spędzają czas na zewnątrz, w zimie można znaleźć nasz program odczuwalnej interesujące.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Creatinine Clearance 1.0.0.0
Klirens kreatyniny Kalkulator służy szacować klirens kreatyniny od stężenia kreatyniny w surowicy, masy ciała pacjenta, wieku i płci, za pomocą Cockrofta i Gaulta.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
GPS Map 5.0
GPSMap jest oddzielny program, który pozwala na korzystania z mapy (w formacie BMP, GIF lub JPG), które mają być kontrolowane przez odbiornik GPS. Można uzyskać takich map z Internetu lub skanować je samodzielnie.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Johns Hopes FPlot 2.15
Zaletą FPlot jest elastyczność i szybkość. Funkcje są wprowadzane jako kod C #. W ten sposób można wyrazić żadnej funkcji i funkcje oceny w optymalnej prędkości. Można również zintegrować i odróżnić liczbowo w swoich funkcjach. Można nawet korzystać
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Material Safety Viewer 1.5
Przewodnik Emergency Response Z tego programu można zobaczyć Karta charakterystyki substancji niebezpiecznej (MSDS) dla więcej niż 130, 000 materialYou można także wyodrębnić (MSDS) do pliku tekstowego, HTML, Word, PDF, raportów send (MSDS) przez.
 
42

Do darmowego wypróbowania
ChemHelper 0.1
ChemHelper skierowany jest do uczniów szkół średnich i każdy, który nie ma dobrego zrozumienia chemii. Celem jest, aby program, który może nauczyć się podstaw chemii, poprzez interaktywne tutoriale.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Harvasset for Linux 1.0.1
Harvasset systemie Linux zapewnia osobom / organizacjom łatwe w użyciu i skuteczny sposób, aby uchwycić, zestawianie i rozpowszechnianie informacji na temat know-how ich użyć, by odnieść sukces.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
trafficGPS for UMPC/PC 3.5
trafficGPS jest przede wszystkim przeznaczony dla eksploratora (tracking, turystyka i ogólne prace poszukiwawcze).
 
42

Do darmowego wypróbowania
SurGe 6.50
Wzrost to program komputerowy, który umożliwia generowanie powierzchni jako (zbliżanie) interpolacji funkcji dwóch zmiennych niezależnych.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Avaya Certification Exam Study Guide 9.0
Pobierz na www.ePlanetLabs.com Avaya, certyfikacji, egzamin, Braindumps przykładowe pytania, 132-S-100.3G, 132-S-1000.4, 132-S-1001,2, 132-S-200.2, 132-S-300.2, 132 - S 450,1, 132-S-451.1, 132-S-500.1, 132-S-501.1, 132-S-502.1, 132-S-503.1,
 
41

Do darmowego wypróbowania
Lotus Certification Exam Guide 9.0
Pobierz na www.ePlanetLabs.com Lotus, certyfikacji, egzamin, Braindumps przykładowe pytania, certyfikacja, książki, przewodnik badania, certyfikat, egzamin, notatki, materiały do nauki, testy próbki, przykładowe pytania, test pobranej próbki, na
 
41

Do darmowego wypróbowania
EngCalc(Electrical)- PocketPC Calculator 2.0
Obliczenia i konwersje na palec tips.100 + wzory konstrukcyjne catering Elektrotechniki. Musi być dla Inżynierów Elektryków. Empower się z natychmiastowym odniesienia i rozwiązań często spotykanych obliczenia na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kilka
 
41

Demo
Scientific Constants 1.0
Stałe nauki obejmuje 20 prefiksów SI, więcej niż 20 commom fizyka-chemicznych stałych, 16 Electromagentic stałych Spectrum, 16 gęstość gazów w STP i ponad 26 mathmatical stałych.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Sheet Lightning 5.0
Błyskawica Sheet jest wyspecjalizowanym systemem CAD 2D/3D inżynierii do tworzenia i rozwijania projektów blachy do wytwarzania lub produkcji.
 
41

Demo
Uconeer 3.3
Darmowe. 390 jednostek w 46 kategoriach. Posiada wszystkie podstawowe kategorie i inżynierii określonych kategorii, takich jak entalpia, ciepło właściwe, współczynnik przenikania ciepła, moment bezwładności, napięcie powierzchniowe, momentu
 
41

Do darmowego wypróbowania
AlcoDens 1.0
Konwersja gęstość mieszaniny etanol-woda w różnych jednostek do i od stężenia wyrażonego w masy, objętości lub Molar warunkach.
 
41

Demo
Internal Medicine Clinic H&P Template 2
MedicalTemplates opracowała 2 strony historii kliniki i szablon medycznej fizycznej notatka. To medyczne szablon uwaga nadaje się do wewnętrznych lekarzy medycyny, lekarzy praktyce lekarza rodzinnego, i innych pracowników służby zdrowia.
 
41

Demo