Nauka pliki do pobrania oprogramowania

Climo Stats 5.1.9
Climo Stats to aplikacja, która korzysta codziennie historycznych obserwacji pogody do tworzenia różnych statystyk climatologically, wykresy, mapy, i porównań danych pogodowych.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Treebolic 2.0.3
Treebolic jest składnikiem Java (widget), którego celem jest zapewnienie hiperboliczny renderowania danych hierarchicznych.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Vibrant Pool 0.1
Vibrant Pool aplikacja jest aplikacją zaprojektowaną w celu umożliwienia śledzenia wyników badania wody w łatwy w obsłudze interfejs.
 
45

Oprogramowanie typu Freeware
Chartsmith 1.3.0
Wykresy Done Right. Chartsmith jest premier wykresów i zastosowanie graficznego dla systemu Mac OS X. Zbudowany od podstaw na Mac OS X technologii, ta aplikacja pozwoli Tobie i Twojej szum danych. Czy do wizualizacji danych naukowych, na
 
45

Do darmowego wypróbowania
Xfoil4Mac 1.0.8
Zapraszamy do Xfoil4Mac stronie. Xfoil4Mac to projekt creaed przez inżynierów dla inżynierów i mamy nadzieję, że możesz cieszyć się tym! Co to jest Xfoil4Mac Xfoil4Mac jest binarny pakiet Xfoil skompilowany dla PPC i Intel użytkowników
 
45

Demo
Pressure Converter 1.0
Easy Converter Pressure (atmosfera, bary, hektopaskalach, przystosowany, Pa, funty na cal kwadratowy).
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Universal Biorhythms 1.3 beta
Działka / Biorytmy druku i zgodność Biorytm z równą łatwością! Zobacz Biorytmy gwiazd, rodziny i przyjaciół, lub zobaczyć, jak kompatybilny jesteś z nimi. Uniwersalne Biorytmy może wykreślić do ośmiu różnych rytmów (w tym dawnych I-Ching rytmów)
 
44

Do darmowego wypróbowania
Looks Like Rain! 3.0
Wygląda Rain to praktyczne, wydajne i łatwe w użyciu program, pogoda. Może śledzić huragany, zegarki monitora i ostrzeżenia, sprawdź aktualną conditinion i wysyłanie wiadomości tekstowych na telefon komórkowy o każdym z tych wydarzeń. Są też mapy
 
44

Do darmowego wypróbowania
Stay Away Alergies Software 1.0
Software sprawdzić, które szczególności element, który powoduje alergię. Porównaj elementy żywności, co powoduje alergie Alergia i jej reakcji alergicznych sprawdzić użycie substancji
 
44

Do darmowego wypróbowania
MCTH - McCabe Thiele Platos teoricos 1.7
MCTH Calculo del Numero de Platos Teoricos por el Metodo de McCabe-Thiele para torres de destilacion de mezclas binarias (incluyendo azeotropos) - cambios interactivos de los Valores sobre el grafico de McCabe-Thiele - Informe completo con tablas y.
 
44

Do darmowego wypróbowania
DTDF - Columna destilacion McCabe Thiele 1.7.1
DTDF - Dise o de Columnas de destilacion por el Metodo de McCabe para destilacion de mezclas binarias (incluyendo azeotropos) - cambios interactivos de los Valores sobre el grafico de McCabe-Thiele - Informe completo con tablas y grafica -.
 
44

Do darmowego wypróbowania
ADFlo 1.0.21
Systemy modelowania 1D płyn pakiet termicznej i analizy przepływu. 1D systemy modelujące pakiet termicznej i analizy przepływu płynów. Adflo to profesjonalny program przeznaczony do rozwiązywania problemów termiczne i przepływu dla wielu różnych
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Eyes game 1
Szerokie oczy rozwijać prędkość czytania oczu szerokiego opracowania kursu szybkiego czytania.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
iso2l 2.0
Java kalkulator izotopowy podstawie dystrybucji. . Java izotopowy kalkulator dystrybucji Iso2l to poręczne, proste, Java aplikacja specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci obliczenia rozkładu izotopowego o wzorze chemicznym lub aminokwasów
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
MB Tarot Reading Software 1.55
To jest mistyka oprogramowanie czytanie kart tarota. MB Free Software Reading Tarot może być używany jako narzędzie wróżby wiedzieć, co przyszłość ma dla Ciebie w sklepie. Karty tarota zostały użyte do wróżenia dla wieku i pozostał popularny do dziś.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
MB Tarot Software 1.85
Podziel talii Tarota lub rozprzestrzenienia spędzić odczyty MB Free Software Tarot jest zaawansowanym indywidualne akcje i oprogramowanie projekt tarot czytania.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
MindExplorer SW 3.6
Audio i wideo programu stymulacji. Audio i wideo programu stymulacji, AudioStrobe kompatybilne (w stanie kontrolować światło okulary). MindExplorer SW pozwala tworzyć, edytować i wykonywać lekkie i dźwięk (Mózg porywanie) sesje na komputerze.
 
44

Demo
Simprot 1.01
Symulacja ewolucji białka z tej aplikacji. Symulacja ewolucji białka z tej aplikacji Simprot to poręczne, łatwe w użyciu narzędzie, specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci symulacji ewolucji białka przez podstawienie, wkładania i ewolucja
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
XK0-002 Test Engine Simulator 2.0
Najlepsze Praktyki Egzaminy dla Xk0-002 w CertMagic CertMagics Xk0-002 Zestaw do przygotowania do egzaminu jest najlepszy na świecie.
 
44

Do darmowego wypróbowania
RennerPro e2 3.02
 RennerPro E2 pomaga zapewnić Ci kompletną bazę danych, w tym zdjęcie, krycie, par lęgowych, klatek, szczeniąt, weterynarzy, hodowców i kontaktów dla firmy znacznie bardziej myszoskoczków.
 
44

Do darmowego wypróbowania